vtipy

... výber tých najlepších vtipov, čo vám zaručene usmejú tvár : )
Nezaraditeľné haluze V televízii vysielajú tri druhy správ. Pravdivé, pravdepodobné a klamlivé. Dátum dňa je pravdivý, počas je pravdepodobné a všetko ostatné je klamstvo.
Pre ženy Predám gauč. Muža a televízor k tomu pridám zadarmo.
Lekári a sestričky Medik na je skúške. Otázka od skúšajúceho: Ako zistíte, že chorý je už vlastne mŕtvy? No, všetci okolo neho plačú.
Pre ženy Úspech je ako tehotenstvo. Každý vám gratuluje, ale nikto nevie, koľkokrát s vami bolo vyj3b4né. V tomto smere som najväčšia šľapka.
Blondínečky vypatlané Blondínka pije a premýšľa. Ako je možné, že ja mám tri sestry a môj brat štyri?
Výroky Nemám prudkú povahu. Mám len rýchlu reakciu na dementov.
Pre ženy Práve som sa chystala variť, ale prvá veta receptu znela "Zoberte si čistý hrniec". Tak som si objednala pizzu.
Alkoholické Priznám sa, že som nikdy v živote nevypil kvapku alkoholu! Liter, to áno. Ale kvapku, to nikdy!
Eroticko hanbaté Drahá, na čo myslíš? No to isté, na čo ty. Ty prasa jedno nadržané!
Pre mužov Chlapi sú ako šnúrky na topánkach, musia prejsť cez veľa dierok, aby sa dokázali zaviazať.
Kameňáky Chlap sa vráti večer z krčmy a vo dverách vo víta nasratá žena. „Vidím ti na očiach, že si zase pil!“ „A ja ti vidím na zadku, že si zase jedla“. Čas smrti 23:17 hod.
Lekári a sestričky Jedného dňa som išiel na kontrolu k svojej lekárke, mimochodom veľmi peknej. Keďže sa mi veľmi páčila, tak jej hovorím: ”Nezašli by ste si so mnou niekedy na kávu?” Ona na to: ”Ach rada by som, ale asi to nepôjde.” Ja: „Jasné chápem… vzťah doktorka a pacienta.” A ona že:” Áááále to niéééé, len som dostala vaše výsledky pohlavných testov”.
Výroky Ak si myslíš, že TY si najväčší boss, mysli aj na to, že Caesar bol v minulosti cisárom, neskôr koňakom a teraz šalátom.
Kameňáky Lepší piatok 13-teho, ako pondelok 16-teho.
Eroticko hanbaté Vraj Fero hral v jednom nízkorozpočtovom porne. Ako sa volá? Sám doma.
Pre ženy Dnes ma v obchode spoznal môj gynekológ. Asi by som mala nosiť dlhšie sukne.
Pre mužov Zvyk púšťať do dverí ženu ako prvú pochádza ešte z praveku, kedy sa tak zisťovalo, či v jaskyni nie je medveď.
Pre mužov Každý muž si zaslúži ženu, pri ktorej by zabudol ... že je ženatý.
Eroticko hanbaté Čo tvoj muž robí ako predohru? Dve hodiny prosí.
Nezaraditeľné haluze Všetci sú unesení, keď im niekto povie, že už mesiac nepije alebo nefajčí. Ale mňa, že už desať rokov necvičím, nepochváli nikto.