Politické

Politické Prečo sú parlamentnom bufete nižšie ceny ako v iných predajniach? Pretože krmivo pre svine bolo vždy lacnejšie ako normálna ľudská strava.
Politické Politika často pripomína zlú knihu. Veľa zbytočných strán a žiadna hlbšia myšlienka.
Politické Psychicky chorým ľuďom by mala naša spoločnosť umožniť pracovať. To je bez debaty. Ale prečo práve vo vláde a parlamente?
Politické To je stále dokola ... očkovať / neočkovať. Pritom by stačilo v médiach napísať, že podľa novej vedeckej štúdie očkovanie spôsobí u žien schudnutie až o desať kilogramov, a mužov spôsobuje zväčšenie penisu o 5 až 10 cm. Podľa mňa by tak na očkovanie prišli niektorí ľudia dobrovoľne aj viackrát.
Politické Z nariadenia vlády: Kto bude mať vodu v kolene, bude platiť vodné. Kto si ju dá vytiahnuť, zaplatí aj stočné.
Politické Parlamentné voľby v roku 2044. Boris je opäť zvolený! Teraz mu na to stačili iba hlasy jeho detí.
Politické Zuzana Plačková má na Instagrame dvakrát toľko fanúšikov ako Zuzana Čaputová. A to je tá najvýstižnejšia správa o stave tejto republiky (2021).
Politické Vyzerá to tak, že Taliban zatiaľ rozdeľuje Afganistan spravodlivo. Rusko dostane nerastné suroviny, Amerika drogy a Európa utečencov.
Politické Jedným z najdôležitejších rozdielov medzi ľuďmi a zvieratami je to, že zvieratá nedovolia, aby sa najväčší idiot stal vodcom svorky.
Politické Každý člen vlády a parlamentu by mal mať povinnosť minimálne raz za rok navštíviť krčmu, bez ochranky, aby zistil, akú má skutočne popularitu.
Politické Bolo od nás nepekné robiť si srandu iba z predsedu vlády. Čo takto teraz pre zmenu z nejakého ministra? Napríklad financií. (viď Igor)
Politické Kozmonaut Jurij Gagarin: Mladý muž, ktorý prestal fajčiť, piť a trénoval 11 rokov non-stop. A to všetko iba preto, aby strávil 108 minút mimo Sovietskeho zväzu.
Politické Vláda: Bohužiaľ nevieme, ako obmedziť pohyb obyvateľov. Cestári: Tak sledujte a učte sa ...
Politické Pri svätej spovedi: „Otče, včera som zmlátila dáždnikom jedného politika.“ Farár „Priznaj iba hriechy, a nie dobré skutky“.
Politické Konečne u nás zavládol blahobyt. Všetci vraj už majú všetkého dosť...
Politické Odborový zväz pražských vreckárov žiada od českej vlády 20,7 milióna Kč ... ako kompenzáciu za ušlý zisk spôsobený obmedzením pohybu občanov a turistov.
Politické To sme ale dopadli, už aj tie basy sú pomaly len pre bohatých...
Politické Milí študenti, drvivá väčšina tzv. revolúcií je o tom, že noví gauneri zoberú s pomocou zblbnutého ľudu moc starým gaunerom, aby tento ľud prostredníctvom novým gaunerov následne zistil, že noví gauneri sú ešte horší gauneri, ako tí zvrhnutí starí gauneri.
Politické Voľby sú ilúziou, že výmenou šoféra opravíme auto.
Politické Stále častejšie počúvam, že štát nebude mať peniaze na dôchodky pre ľudí, ktorí celý život pracovali. Ale ešte ani raz som nepočul, že štát nebude mať peniaze na sociálne dávky pre ľudí, ktorí nepracovali nikdy.