Politické

Politické Zuzana Plačková má na Instagrame dvakrát toľko fanúšikov ako Zuzana Čaputová. A to je tá najvýstižnejšia správa o stave tejto republiky (2021).
Politické Vyzerá to tak, že Taliban zatiaľ rozdeľuje Afganistan spravodlivo. Rusko dostane nerastné suroviny, Amerika drogy a Európa utečencov.
Politické Jedným z najdôležitejších rozdielov medzi ľuďmi a zvieratami je to, že zvieratá nedovolia, aby sa najväčší idiot stal vodcom svorky.
Politické Každý člen vlády a parlamentu by mal mať povinnosť minimálne raz za rok navštíviť krčmu, bez ochranky, aby zistil, akú má skutočne popularitu.
Politické Bolo od nás nepekné robiť si srandu iba z predsedu vlády. Čo takto teraz pre zmenu z nejakého ministra? Napríklad financií. (viď Igor)
Politické Kozmonaut Jurij Gagarin: Mladý muž, ktorý prestal fajčiť, piť a trénoval 11 rokov non-stop. A to všetko iba preto, aby strávil 108 minút mimo Sovietskeho zväzu.
Politické Vláda: Bohužiaľ nevieme, ako obmedziť pohyb obyvateľov. Cestári: Tak sledujte a učte sa ...
Politické Pri svätej spovedi: „Otče, včera som zmlátila dáždnikom jedného politika.“ Farár „Priznaj iba hriechy, a nie dobré skutky“.
Politické Konečne u nás zavládol blahobyt. Všetci vraj už majú všetkého dosť...
Politické Odborový zväz pražských vreckárov žiada od českej vlády 20,7 milióna Kč ... ako kompenzáciu za ušlý zisk spôsobený obmedzením pohybu občanov a turistov.
Politické To sme ale dopadli, už aj tie basy sú pomaly len pre bohatých...
Politické Milí študenti, drvivá väčšina tzv. revolúcií je o tom, že noví gauneri zoberú s pomocou zblbnutého ľudu moc starým gaunerom, aby tento ľud prostredníctvom novým gaunerov následne zistil, že noví gauneri sú ešte horší gauneri, ako tí zvrhnutí starí gauneri.
Politické Voľby sú ilúziou, že výmenou šoféra opravíme auto.
Politické Stále častejšie počúvam, že štát nebude mať peniaze na dôchodky pre ľudí, ktorí celý život pracovali. Ale ešte ani raz som nepočul, že štát nebude mať peniaze na sociálne dávky pre ľudí, ktorí nepracovali nikdy.
Politické Poslať nejakého politika na detektor lži by bolo ako poslať Terminátora na detektor kovov.
Politické Slimák záhradný prejde 7 kilometrov za 4 roky. Tým pádom je vlastne asi 24x rýchlejší ako Národná diaľničná spoločnosť.
Politické Už vymysleli kávu bez kofeínu, pivo bez alkoholu, autá bez vodičov, ale vymyslieť vládu bez debilov to je zatiaľ nad ľudské sily.
Politické Keby na Slovensku za krádež odsekávali ruky, v parlamente by boli namiesto tlačidiel pedále.
Politické Slovenské súdnictvo je ako športový rybolov. Chytíš, odfotíš, zvážiš a pustíš.
Politické Keď ukradnete drobné, ste zlodej, keď milióny, politik.