SMS

SMS Do nového roka vám prajem hlavne veľa zdravia, pretože všetko ostatné môžete pri troche šťastia buď kúpiť, ukradnúť alebo zdediť.
SMS Mikulášku, dobrý strýčku, nalejem ti borovičku. A čertíkovi deci vína, nech sa o chvost nepotkýna. Anjelikovi dáme pivo, nech nelieta nakrivo.
SMS (Novoročná) Letí striga na metle, nacenganá vo vetre. Navalená z vodky, vína, nabúrala do komína. Žiadne mlieko, žiadne syry, len alkohol dodá sily. Šťastný nový rok J
SMS (Veľkonočná) Ja som ..... starý pán, korbáč dobrý ešte mám. Vyšibem ťa zhora zdola, aby si len zdravá bola. Neuhni sa vedru vody, si fajn kočka do pohody (myshoun)
SMS (Novoročná) Zdravie, šťastie, lásku, do postele fešáka či krásku. Euráčov plnú perinu, prácu chutnú ako malinu. A hlavne v novom roku, veľa radosti v rozkroku (myshoun)
SMS Sane sa mi rozpadli, darčeky mi ukradli, anjeli sa niekde túlia, čerti zase trávu húlia. Je to všetko na potvoru, ... asi pôjdem na podporu. Veselé Vianoce!:)
SMS Veľkonočná SMS: Šibi ribi, mastné ryby, si fajn kočka, nemáš chyby. Našpúľ pusu, vystrč bol, nacápem ťa na zadok. K tomu pridám nápoj vodný, som ja šibač k tebe vhodný.
SMS (Veľkonočná) Riadny korbáč v ruke zvieram, prebúdza sa vo mne zviera. K tomu ide liter vody, dnes to dáme do pohody. Vystrč riťku, zakrič nuž, už sa blížim... cica už :)