Školsko vzdelávacie

Školsko vzdelávacie Hovorí Janko učiteľke: - Zložil som pesničku o sexe. - Hm? Dobre, Janko, tak si ťa vypočujeme. - Ráno skoro vstávam, idem do školy, učím sa, potom sa trochu hrám, opäť sa učím, idem spať a takto stále dookola... - No dobre - pýta sa učiteľka - a kde je tu sex? ......- Pesnička sa volá "Je*em ja taký život"...
Školsko vzdelávacie Doučujem slovenský jazik a matematiku. Hoďyna 7 €, tri hoďyny 23 €.
Školsko vzdelávacie Učiteľka hovorí deťom: „Nehláste sa, keď nič neviete, toto je škola a nie parlament!“
Školsko vzdelávacie Žiaci, čo znamenajú za menom básnika tieto čísla: 1873 - 1935? ... číslo mobilu?
Školsko vzdelávacie Pacient píše z liečenia svojmu psychiatrovi. „Mám sa dobre, prečo?“
Školsko vzdelávacie Najviac bolí, keď nám tí, ktorých máme najradšej hovoria tie najškaredšie veci: Vstávaj! Už je najvyšší čas ísť hore.
Školsko vzdelávacie Moje dieťa si večer spomenulo, že potrebuje do školy štyri zátky od vína. Tak ticho sedím v kuchyni a dorábam mu tú domácu úlohu.
Školsko vzdelávacie Skupinka profesorov je pozvaná na let lietadlom.  Potom ako sa usadili bolo im povedané, že lietadlo je skonštruované ich študentmi. Všetci až na jedného vstali a v panike vystúpili Profesora, ktorý ostal sa spýtali: „Prečo ste ostali sedieť?“ „Verím svojim študentom. Keďže ich poznám, môžem vás uistiť, že tento šrot ani nenaštartuje.“
Školsko vzdelávacie Oci, kedy si chodil do školy? Pred 30-timi rokmi. Prečo? Lebo dnes mi učiteľka povedala, že takého debila nevidela už tridsať rokov.
Školsko vzdelávacie Rodičovstvo (podst.m.) Keď sa tešíš , že už končia prázdniny a konečne pôjdu tvoje deti zasa do školy.
Školsko vzdelávacie Škola je ako tehotenstvo. Trvá 9 mesiacov, ale zle ti ej už po 2 týždňoch.
Školsko vzdelávacie Učiteľka skúša žiaka: Kto je prezidentom Francúzska? Neviem, pani učiteľka. Musíš sa viac venovať škole! Dobre pani učiteľka. A vy poznáte Mirku? Nie, prečo? Mali by ste sa viac venovať manželovi.
Školsko vzdelávacie Oci, na vysvedčení mám samé štvorky. Tak to by chcelo poriadny výprask. Dobre, viem kde býva učiteľka.
Školsko vzdelávacie Profesor práv sa na skúške pýta študenta: „Má manžel právo otvoriť list svojej manželky?“ „Právo má, ale odvahu nie.“
Školsko vzdelávacie Slovná úloha v učebnici matematiky: Piati kamaráti – Gejza, Kevin, Dezider, Onur a Koloman – si chcú spravodlivo rozdeliť 435 eur. Koľko kanalizačných poklopov a zvislých dopravných značiek chýba na miestnych komunikáciách v ich obci?
Školsko vzdelávacie Máš nejakého obľúbeného spisovateľa? Ocka. Tvoj ocko niečo píše? Ospravedlnenky, keď mamka je v práci a nám sa nikam nechce.
Školsko vzdelávacie Odkaz v škole: Drahí učitelia, rozprávam stále dokola bez ohľadu na to, kde sedím. Tým, že ma presadíte, nič nevyriešite.
Školsko vzdelávacie Ako naučiť dieťa finančnej gramotnosti: Dajte dieťaťu každý mesiac 10 eur a ihneď mu zoberte 5 eur na dane, sociálne a zdravotné poistenie. Ďalej mu zoberte 3 eurá na bývanie, 3 eurá na stravu a 1 euro na iné dôležité výdavky. Chýbajúce 2 eurá si musí niekde požičať.
Školsko vzdelávacie V škole: Brácho, ja som vôbec nepochopil tú dnešnú chémiu. ...to bola fyzika!
Školsko vzdelávacie SMS medzi pubertiakmi: Pošli mi nejaký dobrý vtip... Teraz nemôžem, som s frajerkou. ...Ten bol dobrýýýý! Pošli ďalší.