Školsko vzdelávacie

Školsko vzdelávacie Prečo učia dejepis väčšinou ženy? Pretože ony rady dookola riešia minulosť.
Školsko vzdelávacie Nový šlabikár: Ema má covid, mama je otec, Gréta má pravdu, Ahmed je tu doma.
Školsko vzdelávacie Absolventi 2022: Nazdar, poznáš druhý Newtonov zákon? Ja študujem fyziku bratku a nie právo.
Školsko vzdelávacie Písomky sú cirkevným sprisahaním, ako medzi mladými udržať silu modlitby.
Školsko vzdelávacie Keby som dostal 50 centov na každý test z matematiky, ktorý pokazím ... tak by som mal 6,30 €.
Školsko vzdelávacie Ministerstvo školstva SR zrušilo skúšku z cudzieho jazyka, pretože to v žiakoch podnecuje emigrovať z krajiny. V plánoch je zrušiť aj telesnú výchovu, ktorá učí ako utiecť z krajiny. Tiež zemepis, ktorý ukazuje kam utekať, a samozrejme dejepis, ktorý objasňuje dôvody prečo utekať.
Školsko vzdelávacie Učiteľ sa pýta žiakov: Kto z vás mi vie vysvetliť, prečo pri búrke vidíme najprv blesk a až potom počujeme hrmenie? Odpoveď malého Janka: Pán učiteľ to je preto, že oči máme vpredu a uši až za nimi.
Školsko vzdelávacie Hovorí Janko učiteľke: - Zložil som pesničku o sexe. - Hm? Dobre, Janko, tak si ťa vypočujeme. - Ráno skoro vstávam, idem do školy, učím sa, potom sa trochu hrám, opäť sa učím, idem spať a takto stále dookola... - No dobre - pýta sa učiteľka - a kde je tu sex? ......- Pesnička sa volá "Je*em ja taký život"...
Školsko vzdelávacie Doučujem slovenský jazik a matematiku. Hoďyna 7 €, tri hoďyny 23 €.
Školsko vzdelávacie Učiteľka hovorí deťom: „Nehláste sa, keď nič neviete, toto je škola a nie parlament!“
Školsko vzdelávacie Žiaci, čo znamenajú za menom básnika tieto čísla: 1873 - 1935? ... číslo mobilu?
Školsko vzdelávacie Pacient píše z liečenia svojmu psychiatrovi. „Mám sa dobre, prečo?“
Školsko vzdelávacie Najviac bolí, keď nám tí, ktorých máme najradšej hovoria tie najškaredšie veci: Vstávaj! Už je najvyšší čas ísť hore.
Školsko vzdelávacie Moje dieťa si večer spomenulo, že potrebuje do školy štyri zátky od vína. Tak ticho sedím v kuchyni a dorábam mu tú domácu úlohu.
Školsko vzdelávacie Skupinka profesorov je pozvaná na let lietadlom.  Potom ako sa usadili bolo im povedané, že lietadlo je skonštruované ich študentmi. Všetci až na jedného vstali a v panike vystúpili Profesora, ktorý ostal sa spýtali: „Prečo ste ostali sedieť?“ „Verím svojim študentom. Keďže ich poznám, môžem vás uistiť, že tento šrot ani nenaštartuje.“
Školsko vzdelávacie Oci, kedy si chodil do školy? Pred 30-timi rokmi. Prečo? Lebo dnes mi učiteľka povedala, že takého debila nevidela už tridsať rokov.
Školsko vzdelávacie Rodičovstvo (podst.m.) Keď sa tešíš , že už končia prázdniny a konečne pôjdu tvoje deti zasa do školy.
Školsko vzdelávacie Škola je ako tehotenstvo. Trvá 9 mesiacov, ale zle ti ej už po 2 týždňoch.
Školsko vzdelávacie Učiteľka skúša žiaka: Kto je prezidentom Francúzska? Neviem, pani učiteľka. Musíš sa viac venovať škole! Dobre pani učiteľka. A vy poznáte Mirku? Nie, prečo? Mali by ste sa viac venovať manželovi.
Školsko vzdelávacie Oci, na vysvedčení mám samé štvorky. Tak to by chcelo poriadny výprask. Dobre, viem kde býva učiteľka.