Nezaraditeľné haluze

Nezaraditeľné haluze Obchodný zástupca, asistentka a manažér idú na obed a po ceste nájdu starú lampu. Utierajú na nej prach - a objaví sa Džin. Povie: "Každému z vás splním jedno želanie." "Ja prvá, ja prvá", Volá asistentka. "Chcem byť teraz hneď na člne na Bahamách a na nič nemyslieť!" Peng! - A zmizne. "Teraz ja, teraz ja! ", Hlási sa obchodný zástupca." Chcem na Havaj, váľať sa na pláži, masáž a bezodnú zásobu Pina Colada, a lásku svojho života po boku! " Peng! - A zmizne. "Teraz je rad na tebe ", hovorí Džin manažérovi." Chcem, aby sa tí dvaja hneď po obede vrátili do kancelárie. " Poučenie: svojho šéfa vždycky nechajte hovoriť prvého.
Nezaraditeľné haluze Hovorí zamestnanec šéfovi: Ahoj, prosím ťa, nedá sa niečo spraviť s tou večernou poradou? Hráme hokej a rád by som to videl. No, dá sa to predsa pozrieť aj v repríze, nie? Tak mi teda tú poradu nahraj. Dík.
Nezaraditeľné haluze Aký je "sex v rámci vstupnej prehliadky"? Keď do mňa vstúpiš - a ja to akože milosrdne prehliadnem.
Nezaraditeľné haluze Peniaze vám šťastie neprinesú, ale môžete si za ne kúpiť jachtu so štetkami. A ja som ešte nikoho nešťastného na jachte s holými babami nevidel.
Nezaraditeľné haluze Zajtra bude konečne 25 stupňov – 10 ráno, 10 poobede a 5 večer.
Nezaraditeľné haluze Po covid karanténe v roku 2021: Vonkajšie bazény sa môžu otvoriť od 31.5. na 50 percent kapacity. No ja si aj tak radšej počkám, až to napustia celé, pretože si nechcem omlátiť kolená o dno.
Nezaraditeľné haluze (Pracovný pohovor) Personalista: Ako dlho ste pracovali vo vašom poslednom zamestnaní? Kandidát: 30 rokov. Personalista: Koľko máte rokov? Kandidát: 20 rokov. Personalista: Takže máte 20 rokov a 30 ročné skúsenosti. Ako je to možné? Kandidát: Nadčasy?!
Nezaraditeľné haluze Do firmy príde nový uchádzač o zamestnanie. Personalista sa ho pýta: Ako je to u Vás s cudzími jazykmi? Uchádzač suverénne odpovedá: Mám štátne skúšky z angličtiny, nemčiny, francúzštiny, španielčiny, ruštiny a čínskeho jazyka. Personalista: Výborne a čo počítače? Uchádzač: Ovládam všetky v súčasnosti bežne používané systémy. Personalista: Vynikajúce a Vaše vzdelanie? Uchádzač: Po ukončení univerzity v Oxforde som získal diplom aj na parížskej Sorbonne, niekoľko semestrov som absolvoval aj na Harvarde a teraz diaľkovo študujem na Karlovej univerzite v Prahe. Personalista: To je neuveriteľné! Okamžite môžete nastúpiť. Máte vlastne nejakú chybu? Uchádzač: Takú maličkú. Občas strašne klamem.
Nezaraditeľné haluze Veľkonočný inzerát: Predám kapre! Včera som sa ožral ako delo ... a pomýlil som si sviatky.
Nezaraditeľné haluze Čo vznikne skrížením prasaťa včely? Pracovitý Slovák, ale sviňa.
Nezaraditeľné haluze Prečo sa pápež chystá na Slovensko? Pretože Boží hrob už videl, Božie telo tiež, ale Božie dopustenie ešte nie.
Nezaraditeľné haluze Keď máš jedno dieťa, si rodič, ak máš dve, si rozhodca. Ak máš tri a viac detí ... si minister spravodlivosti.
Nezaraditeľné haluze Jedno z tajomstiev vesmíru: Cesta taniera z kuchyne do detskej izby trvá dvadsať sekúnd. Cesta taniera späť trvá dva týždne.
Nezaraditeľné haluze Ak sa chceš rozprávaš s bohom, nájdi si tiché miesto a hovor. Ak sa chceš s ním stretnúť, píš SMS počas jazdy.
Nezaraditeľné haluze Ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva. Horááár je debíííl ... prásk, prásk.
Nezaraditeľné haluze Práve mi volala upratovačka. Robí z domu. Nadiktovala mi zoznam, čo mám upratať. Peniaze jej pošlem na účet.
Nezaraditeľné haluze Vážení susedia! V sobotu budem mať v byte párty, ktorá bude trvať dlho do noci. Preto Vás žiadam, aby ste v nedeľu ráno nerobili hluk, pretože sa budem chcieť vyspať. Ďakujem
Nezaraditeľné haluze Mami, ak náhodou nastane v mojom živote deň, keď budem závislý na prístrojoch, odpoj ma prosím ťa!“ ... Mama, čo robíš? Niééé ... wifi niéé.
Nezaraditeľné haluze Počúvaj, prečo vedúci autodopravy každé ráno bozkáva svojich šoférov na ústa? Lebo chce zistiť, ktorý z nich mu ťahá naftu z auta.
Nezaraditeľné haluze Keď mu povieš, či by niekedy nechcel skúsiť inú dieru ... a on kúpi cestovné lístky do Prievidze.