Nezaraditeľné haluze

Nezaraditeľné haluze Peniaze vám šťastie neprinesú, ale môžete si za ne kúpiť jachtu so štetkami. A ja som ešte nikoho nešťastného na jachte s holými babami nevidel.
Nezaraditeľné haluze Zajtra bude konečne 25 stupňov – 10 ráno, 10 poobede a 5 večer.
Nezaraditeľné haluze Po covid karanténe v roku 2021: Vonkajšie bazény sa môžu otvoriť od 31.5. na 50 percent kapacity. No ja si aj tak radšej počkám, až to napustia celé, pretože si nechcem omlátiť kolená o dno.
Nezaraditeľné haluze (Pracovný pohovor) Personalista: Ako dlho ste pracovali vo vašom poslednom zamestnaní? Kandidát: 30 rokov. Personalista: Koľko máte rokov? Kandidát: 20 rokov. Personalista: Takže máte 20 rokov a 30 ročné skúsenosti. Ako je to možné? Kandidát: Nadčasy?!
Nezaraditeľné haluze Do firmy príde nový uchádzač o zamestnanie. Personalista sa ho pýta: Ako je to u Vás s cudzími jazykmi? Uchádzač suverénne odpovedá: Mám štátne skúšky z angličtiny, nemčiny, francúzštiny, španielčiny, ruštiny a čínskeho jazyka. Personalista: Výborne a čo počítače? Uchádzač: Ovládam všetky v súčasnosti bežne používané systémy. Personalista: Vynikajúce a Vaše vzdelanie? Uchádzač: Po ukončení univerzity v Oxforde som získal diplom aj na parížskej Sorbonne, niekoľko semestrov som absolvoval aj na Harvarde a teraz diaľkovo študujem na Karlovej univerzite v Prahe. Personalista: To je neuveriteľné! Okamžite môžete nastúpiť. Máte vlastne nejakú chybu? Uchádzač: Takú maličkú. Občas strašne klamem.
Nezaraditeľné haluze Veľkonočný inzerát: Predám kapre! Včera som sa ožral ako delo ... a pomýlil som si sviatky.
Nezaraditeľné haluze Čo vznikne skrížením prasaťa včely? Pracovitý Slovák, ale sviňa.
Nezaraditeľné haluze Prečo sa pápež chystá na Slovensko? Pretože Boží hrob už videl, Božie telo tiež, ale Božie dopustenie ešte nie.
Nezaraditeľné haluze Keď máš jedno dieťa, si rodič, ak máš dve, si rozhodca. Ak máš tri a viac detí ... si minister spravodlivosti.
Nezaraditeľné haluze Jedno z tajomstiev vesmíru: Cesta taniera z kuchyne do detskej izby trvá dvadsať sekúnd. Cesta taniera späť trvá dva týždne.
Nezaraditeľné haluze Ak sa chceš rozprávaš s bohom, nájdi si tiché miesto a hovor. Ak sa chceš s ním stretnúť, píš SMS počas jazdy.
Nezaraditeľné haluze Ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva. Horááár je debíííl ... prásk, prásk.
Nezaraditeľné haluze Práve mi volala upratovačka. Robí z domu. Nadiktovala mi zoznam, čo mám upratať. Peniaze jej pošlem na účet.
Nezaraditeľné haluze Vážení susedia! V sobotu budem mať v byte párty, ktorá bude trvať dlho do noci. Preto Vás žiadam, aby ste v nedeľu ráno nerobili hluk, pretože sa budem chcieť vyspať. Ďakujem
Nezaraditeľné haluze Mami, ak náhodou nastane v mojom živote deň, keď budem závislý na prístrojoch, odpoj ma prosím ťa!“ ... Mama, čo robíš? Niééé ... wifi niéé.
Nezaraditeľné haluze Počúvaj, prečo vedúci autodopravy každé ráno bozkáva svojich šoférov na ústa? Lebo chce zistiť, ktorý z nich mu ťahá naftu z auta.
Nezaraditeľné haluze Keď mu povieš, či by niekedy nechcel skúsiť inú dieru ... a on kúpi cestovné lístky do Prievidze.
Nezaraditeľné haluze Medzitým na Sibíri: Vonku bola v noci taká zima, že aj teplomer mi zabúchal na okno, nech ho pustím dnu.
Nezaraditeľné haluze Čo robíš? Solím chodník. Šmýka sa? Nie ty debil, je bez chuti.
Nezaraditeľné haluze Pravý vianočný zázrak je to, keď sa dokážete v januári vopchať do svojich nohavíc.