Kameňáky

Kameňáky Raz, keď sa budeš hrabať v starom oblečení v skrini, nájdeš vo vrecku kabáta rúško. Iba sa ticho pousmeješ a napravíš si skafander.
Kameňáky To, že tvoja žena drží v ruke panvicu ešte neznamená, že budú rezne!
Kameňáky On: Nechápem, prečo som stále panic.Nejaká baba: Naši nie sú celý víkend doma.Tiež on: Neboj sa, veď oni sa vrátia.
Kameňáky Včera sme sa opili v bare, mňa zbili, moju ženu znásilnili. Dnes nás volajú tiež, žena už išla, ja ešte váham ...
Kameňáky Nové pravidlá pre zamestnancov1. DNI, KEĎ STE CHORÍ: Už viac nie sme ochotní akceptovať potvrdenku od lekára ako dôkaz vašej choroby. Ak ste schopní dostať sa k lekárovi, ste schopní prísť aj do práce. 2. CHIRURGIA: Operácie sú odteraz zakázané. Pokiaľ ste u nás zamestnaní, potrebujete všetky svoje orgány. Nemali by ste uvažovať nad ostránením čokohokoľvek. Prijali sme vás celého (neporušeného). Nechať si niečo odstrániť znamená porušenie pracovnej disciplíny. 3. VOĽNÉ DNI: Každý zamestnanec má nárok na 104 voľných dní za rok. Budú sa nazývať soboty a nedele. 4. NÁVŠTEVA TOALETY: Príliš veľa času sa trávi na toaletách. V budúcnosti sa budeme riadiť postupom chodenia na toalety podľa abecedného poradia. Ak nie ste schopní íst v pridelenom čase, budete musieť počkať do nasledujúceho dňa, kým príde na vás rad. V naliehavých prípadoch je možné vymeniť si "časenku" so spolupracovníkom. Okrem toho je odteraz stanovený 3 minútový limit strávený na toaletách. Po uplynutí troch minút sa ozve alarm, toaletný papier bude vtiahnutý dnu a dvere sa otvoria. 5. KODEX OBLIEKANIA: Odporúča sa aby ste chodili do zamestnania oblečení primerane k vášmu platu. Ak vás uvidíme v značkových teniskách alebo oblečení, budeme z toho usudzovať, že ste na tom finančne dobre a nepotrebujete zvýšenie platu. Ďakujeme vám za lojalitu voči našej spoločnosti. Sme tu na to, aby sme zabezpečili pozitívne zamestnanecké ovzdušie. Prajeme vám príjemný deň. Manažment  
Kameňáky Policajt zastaví auto a v sedia traja grázlici. Jeden vyzerá na 18, druhý na 25 a tretí na doživotie.
Kameňáky Vraj všetky problémy sa najlepšie riešia v posteli. Tak ležím a čakám. A nič.
Kameňáky Dnes sa ma šesť dievčat opýtalo, či by som nešiel von. Bol som omylom na dámskych toaletách.
Kameňáky Ľudia, neverte kravine, že po očkovaní nebudete mať deti. Teraz som sa vrátila z očkovania a normálne boli všetky tri deti doma.
Kameňáky Pán farár, na nahú ženu sa smie pozerať? Smie. A, na porno sa smie pozerať? Aj to sa smie. A na čo sa nesmie pozerať? Na zváranie, synak, na zváranie.
Kameňáky My Slováci sme najlepší na svete v p*čovaní. Lebo to, ako my vieme niečo op*čovať, sa nedá preložiť do žiadneho iného jazyka.
Kameňáky Mama? Ja som bola v tvojom brušku? Hej. A ty si bola v brušku mojej babky? Hej. A ona bola v brušku mojej prababky? Hej. A prečo sa na to pýtaš? Len rozmýšľam, či nie sme náhodou matriošky.
Kameňáky Drahí tínedžeri ...Ste unavení zo svojich rodičov? Máte pocit, že im úplne prepína a nevedia vôbec nič? V tom prípade konajte rýchlo! Odsťahujte sa, nájdite si prácu a plaťte si vlastné účty. Urobte to čím skôr, kým ešte stále viete všetko sami a najlepšie.
Kameňáky Pred prvou kávou nenávidím všetkých. Po nej síce tiež, ale už sa cítim lepšie.
Kameňáky Volám sa Kvetoslava, pretože mám rada kvety a slávu. A ako sa voláš ty? Pivojeb.
Kameňáky Už len 5 kg ma delí od toho, aby Google Maps zo mňa urobil kruhový objazd.
Kameňáky „Rozhodne mi nevadí nosiť rúško v práci“ Peter (45), bankový lupič
Kameňáky Aký deň je v Rimavskej Sobote, keď v Dunajskej Strede je štvrtok?
Kameňáky V roku 2008 bol novelou zákona o ochrane zvierat okrem iného zakázaný sex so zvieratami. Čoskoro po tom vznikla televízna relácia „Farmár hľadá ženu“.
Kameňáky Kedy si starý? Keď na erotickú masáž používaš Voltaren.