Alkoholické

Alkoholické Prečo ľudí po prepitej noci bolí hlava? Pretože preživšie mozgové bunky kopú hrobčeky tým, ktoré noc neprežili.
Alkoholické V škôlke aj v krčme platí rovnaké pravidlo: Pocikáš sa? Ideš domov!
Alkoholické Sťažuje sa Jano: Nemal by som piť, alkohol mi veľmi škodí, na druhý deň som celý opuchnutý. Ľadviny?  Nie, manželka.
Alkoholické Liter vína pre dvoch za večer je úplne v pohode ... ak jeden z nich nepije.
Alkoholické Nejedzte slivky. Zabíjate tým nenarodenú slivovicu!
Alkoholické Odvtedy, čo ovládam morzeovku, nemôžem počuť kvapky dažďa. Dnes v noci ma trikrát volali na pivo ... a dokonca po mene.
Alkoholické Včera som zapil Viagru s poldeci vodky. Nehovor, a čo sa dialo potom? Nakoniec som vyj3b4l celú fľašu.
Alkoholické Rozprávajú sa dvaja kolegovia o treťom: „Aký je Fero pracovník?“„Na pohľadanie.“ „Nehovor!“ „Naozaj, majster ho trikrát za zmenu hľadá v krčme!“
Alkoholické S alkoholom je to ako s implantátom. Buď ho telo prijme, alebo nie.
Alkoholické Niekedy vo svojom živote narazíš na ľudí, ktorí zmenia tvoj život k lepšiemu. Volajú sa barmani a díleri.
Alkoholické Miláčik, som v potravinách, chceš niečo? Ja ti presne poviem čo chcem. Chcem nájsť zmysel svojho života, súzvuk tela a duše, splynúť s Bohom, dotiahnuť Nirvánu... Hm, takže borovičku alebo vodku?
Alkoholické Anketa na dedine: Dobré ráno, čo ste  raňajkovali? Ja neraňajkujem už 14 ... dní, lebo som niekde stratil vývrtku.
Alkoholické Doktor mi povolil dva deci vína denne. A ako to zvládaš? No ... už som v roku 2043.
Alkoholické Kto hľadá pravdu vo víne, ten to nesmie vzdať hneď po prvom poháriku.
Alkoholické Jano pozýva priateľa na silvestrovský večierok a vysvetľuje: „Dostaneš sa k nám autobusom číslo 26, vystúpiš na predposlednej zastávke a ja bývam hneď naproti, v dome číslo 28. Zazvoníš lakťom pri bránke a ako sa ozve bzučiak, strčíš do bránky kolenom a už si u mňa.“ „Prepána,“ žasne Fero, „a prečo by som mal zvoniť lakťom a kolenom kopať do bránky?“ „Prepána,“ zhrozí sa Jano, „a to by si sa, človeče, nehanbil prísť na silvestrovský večierok s prázdnymi rukami?“
Alkoholické Pán doktor, mám problém. Počúvam. Každý deň idem do obchodu a kúpim si dve fľaše vodky. Obávam sa, že som shopaholic!
Alkoholické Vôbec tomu nerozumiem. Stačí jeden malý drink, aby som sa opil. To vážne? Len jeden?! – čuduje sa kamarát. Áno, a zvyčajne je to ten ôsmy.
Alkoholické Kúpil som si tri fľaše vína: španielske, gruzínske a chorvátske. Nech aspoň pečeň cestuje, keď ja musím sedieť doma.
Alkoholické V krčme v roku 2030: Čierne pivo už nečapujeme. Točíme len afroamerické.
Alkoholické Keď je opäť piatok a všetci sa už tešia na večernú chlastačku, len ty nie, pretože slopeš každý večer.