Eroticko hanbaté

Eroticko hanbaté Babka: Janka, pomodli sa tak, ako si počula od maminky. Vnučka: Ó bože, ó bože, neprestávaj, Ježiši Kriste, áno to je ono.
Eroticko hanbaté „Chlapi pretiahnu všetko“ ... hovorí pohlavie, ktoré používa šalátové uhorky, banány, mrkvu, fľaše, sprchu, sexuálne hračky a veľa ďalších pomôcok k masturbácii.
Eroticko hanbaté Rozhovor dvoch vysokoškolákov. Už si počul o tej Viagre? Nie, a čo to akože je? To je taká tabletka, po ktorej môže 2-3x za noc. Aha, takže utlmujúca...
Eroticko hanbaté Inzerát: Muž trpiaci predčasným vyvrcholením hľadá sexi samicu so zadočkom ako jabĺčko, peknými prsiami akurát do ruky, dlhými nohami a ... už to nie je aktuálne.
Eroticko hanbaté Stará, dnes budeš spať ako veverička. A to je ako? So žaluďom v hube.
Eroticko hanbaté Chlap píše žene SMS: ppppppppp. Ona:  Čo to znamená? On: Prídem prvého prvý prvým parníkom, s plným pytlíkom, priprav pipinku. Paľo.
Eroticko hanbaté Muž si po sexe sťahuje prezervatív a manželka mu hovorí. „No, a na koncio sa hovorí - milujem ťa, a nie pre dnešok to máme z krku“!
Eroticko hanbaté Zabudni na psychológov a tabletky, jeden dobrý sex vyrieši všetky tvoje problémy.
Eroticko hanbaté Keď mi manžel navrhol skúsiť S/M, súhlasila som. Nie, že by sa mi to páčilo, ale už dlho si koledoval cez hubu.
Eroticko hanbaté Nie je ťažké urobiť sa, ale nájsť to správne video.
Eroticko hanbaté Haló, tu je sex cez telefón. Čo by si chcel ty nadržaný kocúr? Magda, to som ja. Kúp po šichte salámu a rožky.
Eroticko hanbaté Jožovi v krčme povedia, že ho žena podvádza. Uteká domov, sleduje situáciu cez kľúčovú dierku a potom rozpráva situáciu chlapom: “Čerta, došiel chlap. Videl som ho vyzliekať sa, košeľa dolu…. biceps, triceps, kvadriceps… nabúchaný jak hovädo, široké ramená, vianočka na bruchu, dá dole gate, stehná obrovské….. no chlap jak hora… Pokračuje: “Začala sa vyzliekať moja žena. Dá dolu blúzku, pupek jak pneumatika od traktora, dá dolu podprsenku…cecky padli jak zajacovi uši, dá dolu sukňu a celulitída jak kamión pomarančov, spuchnuté kolená od reumy, kŕčové žily, nohy neoholené….” Chlapi nedočkaví sa ho pýtajú: ….. a čo si urobil?!?!?! “Sakra chlapi, tak som sa za ňu hanbil…!!”
Eroticko hanbaté Slečna, chcel by som sa s vami znovu pomilovať. Čo to má znamená, že „znovu“? No, už včera som chcel.
Eroticko hanbaté V živote platí jedna dôležitá zásada: Ak ťa manželka úplne uspokojuje a robí šťastným ... dosť málo záleží na tom, čia manželka to vlastne je.
Eroticko hanbaté Ako sa dá využiť autosugescia pri sexe? Jednoducho. Stačí, keď si cestou do spálne budete hovoriť „To nie je moja žena, to nie je moja žena.“
Eroticko hanbaté Otče, zhrešila som. Vyspala som sa s farárom z vedľajšej dediny. Je to veľký hriech? Obrovský hriech, dcéra moja! Vedela si dobre, že aj vo svojej obci máš farára.
Eroticko hanbaté Chlapi v robote hovorili, že je medzi nami jeden teplý. Asi to bude Feri, lebo je nádherný.
Eroticko hanbaté Vieš, čo je to orgazmus roka 2021? Nie? Tak to je mi ťa úprimne ľúto, už je totiž február.
Eroticko hanbaté Blíži sa Valentín, takže dámy, oholiť darček... A páni, vykúpať gratulanta.
Eroticko hanbaté Ruža je červená, fialka modrá... Blíži sa Valentín, ohoľ si bobra.