vtipy

... výber tých najlepších vtipov, čo vám zaručene usmejú tvár : )
Pre mužov Nepúšťajte manželku často k matke. Svokra vám ju vráti v továrenskom nastavení.
Kameňáky To, že tvoja žena drží v ruke panvicu ešte neznamená, že budú rezne!
Nezaraditeľné haluze Peniaze vám šťastie neprinesú, ale môžete si za ne kúpiť jachtu so štetkami. A ja som ešte nikoho nešťastného na jachte s holými babami nevidel.
Eroticko hanbaté Rozhovor dvoch vysokoškolákov. Už si počul o tej Viagre? Nie, a čo to akože je? To je taká tabletka, po ktorej môže 2-3x za noc. Aha, takže utlmujúca...
Kameňáky On: Nechápem, prečo som stále panic.Nejaká baba: Naši nie sú celý víkend doma.Tiež on: Neboj sa, veď oni sa vrátia.
Eroticko hanbaté Inzerát: Muž trpiaci predčasným vyvrcholením hľadá sexi samicu so zadočkom ako jabĺčko, peknými prsiami akurát do ruky, dlhými nohami a ... už to nie je aktuálne.
Pre mužov Nepoznám odvážnejšieho tvora ako ženatého muža. Každé ráno sa prebudí, vzhliadne diablovi do tváre a povie „Dobré ráno, miláčik“.
Pre mužov Ľudia noste rúška. Naozaj to zachraňuje životy! Včera jeden známy s frajerkou v nákupnom centre stretol manželku a ona ho nespoznala.
Pre mužov Kúpil som žene prsteň a briliantmi, a už mesiac sa do mnou nerozpráva. Čo si jej urobil? Nič, taká bola dohoda.
Politické Vyzerá to tak, že Taliban zatiaľ rozdeľuje Afganistan spravodlivo. Rusko dostane nerastné suroviny, Amerika drogy a Európa utečencov.
Eroticko hanbaté Stará, dnes budeš spať ako veverička. A to je ako? So žaluďom v hube.
Pre mužov Boh dal ženám obočie – ony si ho vytrhali, aby si ho mohli namaľovať. Boh dal ženám nechty – ale ony nutne potrebujú gélové. Boh dal ženám pery – ony si ich musia zase zväčšovať. Boh dal ženám prsia – ale ony si ich musia dať zväčšovať či zmenšovať. Ponaučenie? Keď ani sám boh nedokáže ženu urobiť spokojnou, ako to majú zvládnuť obyčajní muži?
Pre mužov Čo je to bezpečný sex? Keď žena nevie tvoje meno ani adresu.
Kameňáky Včera sme sa opili v bare, mňa zbili, moju ženu znásilnili. Dnes nás volajú tiež, žena už išla, ja ešte váham ...
Pre ženy Ženský orgazmus trvá priemerne 4x dlhšie ako ten mužský. Rovnako ako nakupovanie, telefonovanie, parkovanie ...
Eroticko hanbaté Chlap píše žene SMS: ppppppppp. Ona:  Čo to znamená? On: Prídem prvého prvý prvým parníkom, s plným pytlíkom, priprav pipinku. Paľo.
Eroticko hanbaté Muž si po sexe sťahuje prezervatív a manželka mu hovorí. „No, a na koncio sa hovorí - milujem ťa, a nie pre dnešok to máme z krku“!
Alkoholické Keď je opäť piatok a všetci sa už tešia na večernú chlastačku, len ty nie, pretože slopeš každý večer.
Kameňáky Nové pravidlá pre zamestnancov1. DNI, KEĎ STE CHORÍ: Už viac nie sme ochotní akceptovať potvrdenku od lekára ako dôkaz vašej choroby. Ak ste schopní dostať sa k lekárovi, ste schopní prísť aj do práce. 2. CHIRURGIA: Operácie sú odteraz zakázané. Pokiaľ ste u nás zamestnaní, potrebujete všetky svoje orgány. Nemali by ste uvažovať nad ostránením čokohokoľvek. Prijali sme vás celého (neporušeného). Nechať si niečo odstrániť znamená porušenie pracovnej disciplíny. 3. VOĽNÉ DNI: Každý zamestnanec má nárok na 104 voľných dní za rok. Budú sa nazývať soboty a nedele. 4. NÁVŠTEVA TOALETY: Príliš veľa času sa trávi na toaletách. V budúcnosti sa budeme riadiť postupom chodenia na toalety podľa abecedného poradia. Ak nie ste schopní íst v pridelenom čase, budete musieť počkať do nasledujúceho dňa, kým príde na vás rad. V naliehavých prípadoch je možné vymeniť si "časenku" so spolupracovníkom. Okrem toho je odteraz stanovený 3 minútový limit strávený na toaletách. Po uplynutí troch minút sa ozve alarm, toaletný papier bude vtiahnutý dnu a dvere sa otvoria. 5. KODEX OBLIEKANIA: Odporúča sa aby ste chodili do zamestnania oblečení primerane k vášmu platu. Ak vás uvidíme v značkových teniskách alebo oblečení, budeme z toho usudzovať, že ste na tom finančne dobre a nepotrebujete zvýšenie platu. Ďakujeme vám za lojalitu voči našej spoločnosti. Sme tu na to, aby sme zabezpečili pozitívne zamestnanecké ovzdušie. Prajeme vám príjemný deň. Manažment  
Výroky Ľudia, ktorí sa ťa zastanú v tvojej neprítomnosti, to sú tí najvernejší priatelia, akých môžeš mať.