Ítečkári

Ítečkári Nechápem, ako niekto mohol uhádnuť môj PIN. Čo si mal za PIN? Letopočet, kedy pápež Gregor IX svätorečil Domingo de Guzmána, zakladateľa Dominikánskeho rádu. A v ktorom  roku to bolo? V roku 1234.
Ítečkári Prvá zmienka o internete pochádza z Evanjelia podľa Jána (21,6) kde Ježiš hovorí: "Spustite sieť!"
Ítečkári Obmedzený rozum a neobmedzený internet – dosť blbá kombinácia.
Ítečkári Tí ľudia, ktorí sú vždy online, sú tí najosamelejší.
Ítečkári Žiaden človek nie je tak škaredý, ako vyzerá na občianskom preukaze. A niekto nie je taký šťastný, ako ukazuje na Instagrame.
Ítečkári Považujem za obrovské šťastie, že sme vyrastali v 90. rokoch. Koľko kravín a blbostí sme narobili a nikde žiadna elektronická stopa.
Ítečkári Textrovert: Človek, ktorý je v chate schopný písať ako o život, ale keď si s ním vonku, povie dve slová za hodinu.
Ítečkári Dostať zaracha? To už dnes nie je žiadny trest. Ale zistiť, že je zmenené WiFi heslo.. to už je iná káva.
Ítečkári Najnebezpečnejší sú tí, ktorí nemajú Facebook ani Instagram. Nevieš, čo si myslia, čo robia, či chodia do fitka, či majú vzťah a čo vôbec žrali!
Ítečkári Google je ako ženy. Ešte ani nedokončíte vetu a už si domýšľa.
Ítečkári Aký telefón používajú prostitútky? Flandroid.
Ítečkári Otvorím si Facebook, všetci sú bohatí, každý niekam cestuje, každý má dokonalý vzťah, užíva si zaujímavé hobby. Ako som sa sem dostal ja?
Ítečkári Facebook je ideálnym priestorom k tomu, aby človek po prečítaní niekoľkých desiatok statusov rýchlo zistil, že rozhodne nie je najväčší debil na svete, konkurencia je totiž naozaj veľká.
Ítečkári Povedala: „Bola som zlá, poriadne ma vytrestaj“ A tak som jej nainštaloval Windows 10.
Ítečkári Počuli ste o tej žene, ktorá sa trikrát po sebe vydala za zamestnanca Microsoftu a napriek tomu zomrela ako panna? No, ten prvý bol vo výcvikovom oddelení a stále ju učil, ako si to môže urobiť sama. Druhý bol v predaji a stále jej hovoril, aké dobré to bude. Tretí bol v technickej podpore a stále sľuboval, že to pôjde o pár minút.
Ítečkári Nazval som svoju wifi sieť – Ak si frajer, tak ma hackni. Dnes ráno sa zobudím a sieť je premenovaná na – Výzva prijatá.
Ítečkári Matka si pozvala svojho syna ITčkara, že mu ukáže vtipné video na YouTube. Myšlienky syna: Ježiš, ona zapína Explorer. Prečo do adresného riadku píše Google? Aha, chce do Googlu zadať YouTube. Hm, super, možno konečne začne hľadať to video. Myšlienky matky: Zavrela som Firefox s aktívnou záložkou na youporn. Hm, radšej zapnem Explorer. Ale tam mám tiež youporn v našepkávači. Tak tam zájdem cez Google. Hurá, som na YouTube. Uf... A aké z toho plynie ponaučenie? Aj ľudia, ktorých považujete za úplných outsiderov, môžu byť hrdinovia.
Ítečkári Denne musíme dávať inteligentný mobil na nabíjačku toľkokrát, že v podstate opäť máme pevnú linku.
Ítečkári Predstav si, že môj manžel dnes zničil celú jednu počítačovú sieť. On je hacker? Nie, on je debil.
Ítečkári Ako zvoláte doma rodinnú poradu? Vojdete do miestnosti, kde je Wi-Fi, vypnete ju a počkáte, kým prídu ostatní.