Eroticko hanbaté

Eroticko hanbaté Zlé jazyky hovoria, dobré jazyky urobia.
Eroticko hanbaté Mladomanželia prechádzajú okolo prostitútok na diaľnici. Manželka sa pýta: - Miláčik, čo tu robia tie slečny? - Ony si zarábajú na živobytie. - A čo to znamená? - Robia mužom dobre za peniaze. - A dá sa na tom dobre zarobiť? - Áno, veľmi dobre, miláčik. - Tak možno aj ja by som to mohla skúsiť? Veď iba začíname žiť, peniaze nemáme, aj na to auto sme si museli požičať... Manžel sa začuduje, ale odpovie: - No, ak to ty navrhuješ, tak som za. - A čo musím robiť? - pýta sa žena. - Postav sa tu, ja budem stáť o 100 metrov ďalej. Keď zastaví záujemca, povedz : 'stovka' a rob, čo bude treba. Ak budeš mať pochybnosti, povedz, že sa musíš poradiť s manažérom a príď ku mne. - OK. Žena sa postaví pri diaľnici, stojí 5 minút. Zastaví sa pri nej mercedes. Žena podíde k okienku a vodič sa pýta: - Koľko? - Stovka. - Ale ja mám iba osemdesiat. - Počkajte, prosím. Musím sa poradiť s manažérom. Žena pribehne k manželovi a pýta sa: - Jožko, on hovorí, že má iba 80. Čo mám robiť? - Nie, miláčik, nemôžeme hneď zo začiatku dávať zľavy. Povedz mu, že za 80 to urobíš iba rukou. Žena sa vráti k vodičovi mercedesu a hovorí, že za 80 to urobí iba rukou. Vodič súhlasí, rozopína nohavice... A prekvapená manželka vidí dlhočizný nastroj až po kolena. Žena len otvára oči a zase hovorí: - Musím sa poradiť s manažérom. Uteká za manželom a ešte z diaľky naňho kričí: - Jožko, nebuď sviňa. Požičaj mu 20 EUR.
Eroticko hanbaté Človek si v živote ten sex ani nestíha poriadne užiť. Najprv sa bojí, že ho prekvapia rodičia, potom deti a nakoniec infarkt.
Eroticko hanbaté Ako by sa dalo definovať slovo svadba? Oficiálne uvedenie vagíny do prevádzky.
Eroticko hanbaté Sex je najlepší uspávací prostriedok. Len ho pred ňou spomeniem, a už aj spí.
Eroticko hanbaté Ja som vo svojej posteli, ty vo svojej ... Tuším, že jeden z nás je na nesprávnom  mieste.
Eroticko hanbaté Muž volá domov žene: Príď hneď za mnou do práce, mám na to hroznú chuť. Rozdáme si na to mojom pracovnom stole. Žena: Veď tam máš sekretárku... Manžel: Môžem? Tak ďakujem a ahooooj.
Eroticko hanbaté Ja blbec som si nechal nainštalovať vypínač na tlesknutie. Odvtedy mám pocit, že súložím na diskotéke.
Eroticko hanbaté Čím krajšie s ňou zaobchádzaš mimo postele, tým zvrhlejšie bude s tebou zaobchádzať v nej.
Eroticko hanbaté Čo robíš vo svojej posteli, keď máš byť v tej mojej?!
Eroticko hanbaté Ona: To nejde, mám  priateľa. On: V každej bránke stojí brankár a aj tak padajú góly...
Eroticko hanbaté Bol som ti neverný. - Ja tebe tiež. 1. apríl! - 13. októbra...
Eroticko hanbaté Akú spoločnú vetu má sex a Veľká noc? Len nie na vlasy prosím!
Eroticko hanbaté Ona: Oholila som sa tam dole. Ty vieš čo to znamená, že? On: Hm, že si zapchala odpad v sprche.
Eroticko hanbaté Chlap na pláži vylezie z vody a prirodzenie má až pod kolenami. Všetci na neho zízajú s vyvalenými očami a chlapík hovorí: „No čo, vo vode sa každému trocha scvrkne.“
Eroticko hanbaté Tá najnudnejšia sexuálna poloha je, keď ležíš dole a hore nie je nikto.
Eroticko hanbaté Aký je rozdiel medzi milenkou a manželkou? Asi 30 kg. A aký je rozdiel medzi milencom a manželom? Asi 30 minút.
Eroticko hanbaté Ľahko je sťažovať sa pred milenkou, akú máš zlú ženu. Ale skús byť frajer, a povedať žene, akú más zlú milenku.
Eroticko hanbaté Vedci zistili, že priemerný človek má sex 2580 krát za život. Podľa toho som vypočítal, že zomriem vo veku 197 rokov.
Eroticko hanbaté Keď sa Evička vydala za Mareka, bola v siedmom nebi od šťastia a v treťom mesiaci od Fera.