Židovské

Židovské Žiak prišiel ku rabínovi... Rebe, mám takú túžbu žiť večne. Čo pre to mám urobiť? Ožeň sa synu. Ako? Ako mi to pomôže k večnému životu? Nepomôže. Ale túžba prejde.
Židovské Jeden z arabských ropných šejkov naliehavo potrebuje krvnú transfúziu. Zistilo sa, že krvná skupina šejka je veľmi zriedkavá a má ju len jeden Žid. Žid súhlasil, urobili transfúziu a Arab daroval Židovi fantastickú vilu a super drahú limuzínu. O rok neskôr rovnaký príbeh - šejk opäť naliehavo potrebuje krv! Žid s radosťou daruje krv a arabský šejk mu daruje balíček sušienok. Žid neverí svojim očiam a hovorí – „ale veď pred rokom ste mi daroval dom a auto“! Áno, áno ... ale to som ešte nemal v sebe židovskú krv!
Židovské Jeden z arabských ropných šejkov naliehavo potrebuje krvnú transfúziu Zistilo sa, že krvná skupina šejka je veľmi zriedkavá a máju len jeden Žid. Žid súhlasil, urobili transfúziu a Arab daroval Židovi fantastickú vilu a super drahú limuzínu. O rok neskôr rovnaký príbeh – šejk opäť naliehavo potrebuje krv! Žid s radosťou daruje krv a arabský šejk mu daruje balíček datlí. Žid neverí svojim očiam a hovorí: „Ale veď pred rokom ste mi darovali dom a auto“! Áno, áno ... ale to som ešte nemal v sebe židovskú krv ....!
Židovské Starší Žid sa oženil s mladou dámou a mali sa veľmi radi. Avšak nezávisle od toho, ako sa starý pán snažil, jeho manželka nikdy nedosiahla orgazmus. A keďže židovská manželka má nárok na sexuálne uspokojenie, obrátili sa o radu k rabínovi. Rabín si vypočul ich otázku, pohladil si bradu a navrhol: - Najmite švárneho mladíka. A keď sa budete milovať, nech mladík nad vami máva uterákom. To pomôže vašej manželke fantazírovať a určite dosiahne orgazmus. Tak sa vrátili domov, že vyskúšajú rabínovu radu. Najali pekného mladíka a povedali mu, nech nad nimi máva uterákom, keď sa budú milovať. Ale vôbec to nepomohlo a manželka nebola uspokojená. Zničení sa vrátili k rabínovi. - Dobre, povedal ten manželovi, tak to vyskúšajte opačne. Nech sa mladík miluje s vašou ženou a vy nad nimi mávajte uterákom. Zasa sa vrátili domov a nasledovali rabínovu radu. Mladík si ľahol do postele s manželkou a starý pán začal mávať uterákom. Mladík sa s vervou pustil do práce a čoskoro manželka dosiahla obrovský orgazmus. Manžel sa usmial, víťazoslávne sa pozrel na mladíka a hovorí: - Vidíš ty šmak, tak sa má mávať uterákom!
Židovské Pýta sa Kohn Silbersteina: Poraďte mi, kur** sa píše s jedným r, alebo s dvoma? Ja neviem. Ja píšem "milostivá pani".
Židovské Mám pre vás skvelú partiu. Má milión euro veno!! - hlási Kohnovi sprostredkovateľ sobášov. A máte jej fotografiu? - informuje sa Kohn.  Odkedy milión euro potrebuje fotografiu? - čuduje sa sprostredkovateľ.
Židovské „Kohn, zdá sa mi, že sa mi nejako vyhýbate.“ „Nuž, viete, keď ste boli naposledy u nás, tak manželke zmizol náhrdelník.“ „To by som si predsa nedovolil!“ „No áno, veď sme ho potom aj našli, ale podozrenie zostalo...“
Židovské Pýta sa Kohn Silbersteina: Poraďte mi, kur** sa píše s jedným r, alebo s dvoma? Ja neviem. Ja píšem - milostivá pani.