Politické

Politické To sme ale dopadli, už aj tie basy sú pomaly len pre bohatých...
Politické Milí študenti, drvivá väčšina tzv. revolúcií je o tom, že noví gauneri zoberú s pomocou zblbnutého ľudu moc starým gaunerom, aby tento ľud prostredníctvom novým gaunerov následne zistil, že noví gauneri sú ešte horší gauneri, ako tí zvrhnutí starí gauneri.
Politické Voľby sú ilúziou, že výmenou šoféra opravíme auto.
Politické Stále častejšie počúvam, že štát nebude mať peniaze na dôchodky pre ľudí, ktorí celý život pracovali. Ale ešte ani raz som nepočul, že štát nebude mať peniaze na sociálne dávky pre ľudí, ktorí nepracovali nikdy.
Politické Poslať nejakého politika na detektor lži by bolo ako poslať Terminátora na detektor kovov.
Politické Slimák záhradný prejde 7 kilometrov za 4 roky. Tým pádom je vlastne asi 24x rýchlejší ako Národná diaľničná spoločnosť.
Politické Už vymysleli kávu bez kofeínu, pivo bez alkoholu, autá bez vodičov, ale vymyslieť vládu bez debilov to je zatiaľ nad ľudské sily.
Politické Keby na Slovensku za krádež odsekávali ruky, v parlamente by boli namiesto tlačidiel pedále.
Politické Slovenské súdnictvo je ako športový rybolov. Chytíš, odfotíš, zvážiš a pustíš.
Politické Keď ukradnete drobné, ste zlodej, keď milióny, politik.
Politické Aký je rozdiel medzi Japonskom a  Slovenskom? Japonsko je krajina úsmevu a my sme krajina na  smiech.
Politické V roku 1672 dav rozzúrených Holanďanov zabil a zožral ich premiéra. Nechcem tým k ničomu nabádať, ja len, že sú tu možnosti...
Politické Sú traja v kancelárii a iba jeden pracuje. Čo je to?Dvaja úradníci a jeden ventilátor.
Politické Prečo sa slovenský politik najlepšie cíti na  toalete? Lebo len tam dokáže vyjadriť svoj skutočný vzťah k národu.
Politické Vláda letí na výjazdové zasadnutie do Prešova a niekde nad Tatrami lietadlo havaruje. O dva dni nájde trosky lesník a všetkých, ktorí v nich boli, pochová. Neskôr, pri vyšetrovaní nehody, sa pýta vyšetrovateľ lesníka: „A to boli naozaj všetci mŕtvi?“ „Určite áno, to viem naisto. Jeden minister síce tvrdil, že on nie je, ale poznáte ho, klamára poondiateho!“
Politické Na súde: „Obžalovaný, vstaňte! Vzhľadom na to, že sa v zákonoch tejto republiky nevyzná už ani divá sviňa, môžete si výšku trestu vytočiť na kolese šťastia.“
Politické Aký je rozdiel medzi súčasným zriadením a tým, čo tu bolo pred rokom 1989? Vtedy to brali politici vážne a ľudia si robili srandu. Teraz to ľudia berú vážne a srandu si robia politici.
Politické O korupcii vo vláde sa zásadne vždy hovorí v minulom čase.
Politické 87% Slovákov sú extrémisti ... Extrémne nízke mzdy !!! Extrémne nízke dôchodky !!! Extrémne nízke materské !!! Extrémne nízka životná úroveň v rámci EÚ!!! Extrémne vysoké dane a odvody!!! Extrémne veľa (vyše 3 milióny) exekúcii!!! Extrémne vysoké ceny potravín a iných tovarov v pomere ku mzdám!!! Extrémne vysoké ceny energií (elektriny, plynu) a vody !!! Extrémne nízka vyhliadka do lepšej budúcnosti !!! Takže ÁNO !!! Slováci sú extrémisti !!!
Politické Minister navštívi farmu a usporiada pri tejto príležitosti tlačovú konferenciu. Fotograf ho cvakne v prasacom chlieviku medzi ošípanými. „Dúfam, že sa v novinách pod obrázkom neobjaví niečo hlúpe, trebárs – Minister so sviňami,“ hovorí minister. „Nie, nie, to je predsa jasné, my sme slušné noviny.“ Na druhý deň vyjde článok o návšteve a pod obrázkom z chlieva je text: „Minister na farme: tretí zľava.“