Ítečkári

Ítečkári Textrovert: Človek, ktorý je v chate schopný písať ako o život, ale keď si s ním vonku, povie dve slová za hodinu.
Ítečkári Dostať zaracha? To už dnes nie je žiadny trest. Ale zistiť, že je zmenené WiFi heslo.. to už je iná káva.
Ítečkári Najnebezpečnejší sú tí, ktorí nemajú Facebook ani Instagram. Nevieš, čo si myslia, čo robia, či chodia do fitka, či majú vzťah a čo vôbec žrali!
Ítečkári Google je ako ženy. Ešte ani nedokončíte vetu a už si domýšľa.
Ítečkári Aký telefón používajú prostitútky? Flandroid.
Ítečkári Otvorím si Facebook, všetci sú bohatí, každý niekam cestuje, každý má dokonalý vzťah, užíva si zaujímavé hobby. Ako som sa sem dostal ja?
Ítečkári Facebook je ideálnym priestorom k tomu, aby človek po prečítaní niekoľkých desiatok statusov rýchlo zistil, že rozhodne nie je najväčší debil na svete, konkurencia je totiž naozaj veľká.
Ítečkári Povedala: „Bola som zlá, poriadne ma vytrestaj“ A tak som jej nainštaloval Windows 10.
Ítečkári Počuli ste o tej žene, ktorá sa trikrát po sebe vydala za zamestnanca Microsoftu a napriek tomu zomrela ako panna? No, ten prvý bol vo výcvikovom oddelení a stále ju učil, ako si to môže urobiť sama. Druhý bol v predaji a stále jej hovoril, aké dobré to bude. Tretí bol v technickej podpore a stále sľuboval, že to pôjde o pár minút.
Ítečkári Nazval som svoju wifi sieť – Ak si frajer, tak ma hackni. Dnes ráno sa zobudím a sieť je premenovaná na – Výzva prijatá.
Ítečkári Matka si pozvala svojho syna ITčkara, že mu ukáže vtipné video na YouTube. Myšlienky syna: Ježiš, ona zapína Explorer. Prečo do adresného riadku píše Google? Aha, chce do Googlu zadať YouTube. Hm, super, možno konečne začne hľadať to video. Myšlienky matky: Zavrela som Firefox s aktívnou záložkou na youporn. Hm, radšej zapnem Explorer. Ale tam mám tiež youporn v našepkávači. Tak tam zájdem cez Google. Hurá, som na YouTube. Uf... A aké z toho plynie ponaučenie? Aj ľudia, ktorých považujete za úplných outsiderov, môžu byť hrdinovia.
Ítečkári Denne musíme dávať inteligentný mobil na nabíjačku toľkokrát, že v podstate opäť máme pevnú linku.
Ítečkári Predstav si, že môj manžel dnes zničil celú jednu počítačovú sieť. On je hacker? Nie, on je debil.
Ítečkári Ako zvoláte doma rodinnú poradu? Vojdete do miestnosti, kde je Wi-Fi, vypnete ju a počkáte, kým prídu ostatní.
Ítečkári Táto správa neobsahuje vírus, lebo nepoužívam Windows.
Ítečkári Ak chcete naštvať počítač, tak ho len reštartujte! Nech vie, kto je tu pán.
Ítečkári Práve som určil pohlavie počítača. Počas hodiny sa už 3x reštartoval, ale diagnostika tvrdí, že je všetko v poriadku a nič sa nedeje.
Ítečkári SEO expert príde do baru... reštaurácie, krčmy, barman, čašnik, nápoje, pivo, víno, alkohol, nealko...
Ítečkári "Keď sa júzer naloguje, konektne sa k serveru, z ktorého sa mu automaticky davnlóudnu najnovšie drajvre. Tie sú v publik folderi, kde ich admin apdejtuje, pre ostatných sú ríd-ounly. Na júzrovom kompjútri sa autloudnú, na skríne nabehne dialóg, či sa majú bekapovať, a po odcentrovaní alebo eskejpnutí si môže júzer na difólt printeri vyprintovať kurent ripórt ešte než si ho sejvne. Status bár pritom reportuje endov džob print menežera, aj erory na printri."
Ítečkári Ona: AyOyKy dAs mI SwOyE TeL. ? :-*** mUcQ:** On: 155