Nezaraditeľné haluze

Nezaraditeľné haluze Chceš sa pritlačiť telo na telo, cítiť dych a uvedomiť si iné vône? Rôzne polohy, dnu, von, spredu, zozadu ... Áno? Tak si nastúp do MHD!
Nezaraditeľné haluze Hovorím dcére. „Podaj mi prosím ťa noviny!“ Ona na to, že som stará škola, a že dnes už ľudia používajú tablet. Podala mi teda tablet. Mucha nemala šancu!
Nezaraditeľné haluze Plánovanie dovolenky: ŽENA povie kam, ŠÉF povie kedy, a BANKA na ako dlho.
Nezaraditeľné haluze V detstve ma varovali, že na mňa budú vonku číhať čudní ľudia, a ponúkať mi sex, drogy a alkohol. Kde dočerta teraz sú?
Nezaraditeľné haluze Najlepšie veci sa udejú keď sa usmeješ ... alebo vyzlečieš.
Nezaraditeľné haluze Nemal si v Paríži problémy so svojou francúzštinou? Ja nie, ale Francúzi áno.
Nezaraditeľné haluze Talent (pod. meno) Schopnosť otvoriť chladničku tak, aby to nikto nepočul.
Nezaraditeľné haluze Kaderníčka (pod. meno) Človek, ktorý nevie, aký je rozdiel medzi 1 cm a 5 cm.
Nezaraditeľné haluze Splnilo sa mi detské želanie, že až vyrastiem, tak nebudem musieť vstávať o siedmej do školy. Teraz vstávam o piatej do roboty.
Nezaraditeľné haluze Keď ti po roku niekto napíše: „Ahoj, ako sa máš?“, chce buď sex, požičať si peniaze alebo ťa poistiť.
Nezaraditeľné haluze Vedeli ste, že na Kanárskych ostrovoch nežije jediný kanárik? A na Panenských ostrovoch je to to isté, ani jeden kanárik.
Nezaraditeľné haluze Predvčerom som nemohla zaspať. Počítanie ovečiek nepomohlo, tak som začala počítať debilov. Nespala som dva dni.
Nezaraditeľné haluze Babička mi raz povedala " V marci sa j*bú mačky, v apríli počasie. A v máji úplne všetko."
Nezaraditeľné haluze Keď sa mama smeje otcovým vtipom, tak to znamená, že je u nás návšteva.
Nezaraditeľné haluze Staré čínske príslovie: Iba čínske auto má všetky diely originálne.
Nezaraditeľné haluze Idem okolo postele a chce sa mi spať. Idem okolo chladničky a chce sa mi jesť. Idem okolo roboty a nič.
Nezaraditeľné haluze Čím mladší užívateľ Facebooku, tým horšie sa mu žilo počas socializmu.
Nezaraditeľné haluze Robíš za dvoch. Zarábaš polovicu. Nájom platíš za štyroch. Si nasratý za piatich, a ešte sa ťa pýtajú, prečo nie si spokojný.
Nezaraditeľné haluze Generácia X (1965 – 1979) Sme posledná generácia, ktorá sa hrávala na ulici, počúvala hudbu z kazety a vedela sa rozprávať s kamarátmi bez smartfónu v ruke.
Nezaraditeľné haluze Nikdy never štíhlemu kuchárovi.