Nezaraditeľné haluze

Nezaraditeľné haluze Do firmy príde nový uchádzač o zamestnanie. Personalista sa ho pýta: Ako je to u Vás s cudzími jazykmi? Uchádzač suverénne odpovedá: Mám štátne skúšky z angličtiny, nemčiny, francúzštiny, španielčiny, ruštiny a čínskeho jazyka. Personalista: Výborne a čo počítače? Uchádzač: Ovládam všetky v súčasnosti bežne používané systémy. Personalista: Vynikajúce a Vaše vzdelanie? Uchádzač: Po ukončení univerzity v Oxforde som získal diplom aj na parížskej Sorbonne, niekoľko semestrov som absolvoval aj na Harvarde a teraz diaľkovo študujem na Karlovej univerzite v Prahe. Personalista: To je neuveriteľné! Okamžite môžete nastúpiť. Máte vlastne nejakú chybu? Uchádzač: Takú maličkú. Občas strašne klamem.
Nezaraditeľné haluze Veľkonočný inzerát: Predám kapre! Včera som sa ožral ako delo ... a pomýlil som si sviatky.
Nezaraditeľné haluze Čo vznikne skrížením prasaťa včely? Pracovitý Slovák, ale sviňa.
Nezaraditeľné haluze Prečo sa pápež chystá na Slovensko? Pretože Boží hrob už videl, Božie telo tiež, ale Božie dopustenie ešte nie.
Nezaraditeľné haluze Keď máš jedno dieťa, si rodič, ak máš dve, si rozhodca. Ak máš tri a viac detí ... si minister spravodlivosti.
Nezaraditeľné haluze Jedno z tajomstiev vesmíru: Cesta taniera z kuchyne do detskej izby trvá dvadsať sekúnd. Cesta taniera späť trvá dva týždne.
Nezaraditeľné haluze Ak sa chceš rozprávaš s bohom, nájdi si tiché miesto a hovor. Ak sa chceš s ním stretnúť, píš SMS počas jazdy.
Nezaraditeľné haluze Ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva. Horááár je debíííl ... prásk, prásk.
Nezaraditeľné haluze Práve mi volala upratovačka. Robí z domu. Nadiktovala mi zoznam, čo mám upratať. Peniaze jej pošlem na účet.
Nezaraditeľné haluze Vážení susedia! V sobotu budem mať v byte párty, ktorá bude trvať dlho do noci. Preto Vás žiadam, aby ste v nedeľu ráno nerobili hluk, pretože sa budem chcieť vyspať. Ďakujem
Nezaraditeľné haluze Mami, ak náhodou nastane v mojom živote deň, keď budem závislý na prístrojoch, odpoj ma prosím ťa!“ ... Mama, čo robíš? Niééé ... wifi niéé.
Nezaraditeľné haluze Počúvaj, prečo vedúci autodopravy každé ráno bozkáva svojich šoférov na ústa? Lebo chce zistiť, ktorý z nich mu ťahá naftu z auta.
Nezaraditeľné haluze Keď mu povieš, či by niekedy nechcel skúsiť inú dieru ... a on kúpi cestovné lístky do Prievidze.
Nezaraditeľné haluze Medzitým na Sibíri: Vonku bola v noci taká zima, že aj teplomer mi zabúchal na okno, nech ho pustím dnu.
Nezaraditeľné haluze Čo robíš? Solím chodník. Šmýka sa? Nie ty debil, je bez chuti.
Nezaraditeľné haluze Pravý vianočný zázrak je to, keď sa dokážete v januári vopchať do svojich nohavíc.
Nezaraditeľné haluze On: Čo robíš? Ona: Len tak ležím. On: Vrrrr ... a čo máš na sebe? Ona: Tanier s koláčmi.
Nezaraditeľné haluze Normálne sa bojím doma niečo zjesť. Všetko je z minulého roka (bežný Slovák 2. januára)
Nezaraditeľné haluze Želanie do roku 2021: - nech je Corona opäť len pivo - nech masky nosíme už len na karneval - nech sa testy robia už iba na papier v škole - nech byť pozitívny znamená už byť usmiaty a šťastný
Nezaraditeľné haluze Som už vo veku, kedy viem, že mám viac spať, veľa sa smiať, mať niekoho, kto ma má rád a že na zlých ľudí mám srať. A to najdôležitejšie – z každej kraviny sa radovať.