Eroticko hanbaté

Eroticko hanbaté Tvoj zadok vyzerá osamelý bez mojich rúk na ňom.
Eroticko hanbaté Pokiaľ sa milujete s cudzinkou, tak dajte do toho všetko. Reprezentujete totiž celý národ, tak sa snažte!
Eroticko hanbaté Inzerát: Mladý elektrikár pomôže peknej žene zbaviť sa napätia.
Eroticko hanbaté Po sexe si 12 percent ľudí zapáli, 18 percent ľudí zaspí a 70 percent zmaže históriu internetového prehliadača.
Eroticko hanbaté Sex je ako varenie. Každý vie variť, ale iba niekto to vie naozaj chutne.
Eroticko hanbaté Ako sa nám v sprche sústrediť na masturbáciu, keď okolo stále chodí predavač z OBI a klepe na sklo?
Eroticko hanbaté Kto nemá rád poriadny sex, ten ešte nikdy nemal poriadny sex.
Eroticko hanbaté Prečo muž po päťdesiatke nedostane AIDS? Pretože ho nedostane v komore, ani v chladničke.
Eroticko hanbaté Vždy som nervózny, keď sa prvýkrát ukážem nejakej žene. Mám strach, že začne jačať ... a utečie z parku.
Eroticko hanbaté Vrchol vernosti: Tretí raz ženatý a stále tá istá milenka.
Eroticko hanbaté Nemôžeš nasilu vytvoriť chémiu tam, kde nie je. Tak ako ju nemôžeš zaprieť tam, kde je.
Eroticko hanbaté Zlé jazyky hovoria, dobré jazyky urobia.
Eroticko hanbaté Mladomanželia prechádzajú okolo prostitútok na diaľnici. Manželka sa pýta: - Miláčik, čo tu robia tie slečny? - Ony si zarábajú na živobytie. - A čo to znamená? - Robia mužom dobre za peniaze. - A dá sa na tom dobre zarobiť? - Áno, veľmi dobre, miláčik. - Tak možno aj ja by som to mohla skúsiť? Veď iba začíname žiť, peniaze nemáme, aj na to auto sme si museli požičať... Manžel sa začuduje, ale odpovie: - No, ak to ty navrhuješ, tak som za. - A čo musím robiť? - pýta sa žena. - Postav sa tu, ja budem stáť o 100 metrov ďalej. Keď zastaví záujemca, povedz : 'stovka' a rob, čo bude treba. Ak budeš mať pochybnosti, povedz, že sa musíš poradiť s manažérom a príď ku mne. - OK. Žena sa postaví pri diaľnici, stojí 5 minút. Zastaví sa pri nej mercedes. Žena podíde k okienku a vodič sa pýta: - Koľko? - Stovka. - Ale ja mám iba osemdesiat. - Počkajte, prosím. Musím sa poradiť s manažérom. Žena pribehne k manželovi a pýta sa: - Jožko, on hovorí, že má iba 80. Čo mám robiť? - Nie, miláčik, nemôžeme hneď zo začiatku dávať zľavy. Povedz mu, že za 80 to urobíš iba rukou. Žena sa vráti k vodičovi mercedesu a hovorí, že za 80 to urobí iba rukou. Vodič súhlasí, rozopína nohavice... A prekvapená manželka vidí dlhočizný nastroj až po kolena. Žena len otvára oči a zase hovorí: - Musím sa poradiť s manažérom. Uteká za manželom a ešte z diaľky naňho kričí: - Jožko, nebuď sviňa. Požičaj mu 20 EUR.
Eroticko hanbaté Človek si v živote ten sex ani nestíha poriadne užiť. Najprv sa bojí, že ho prekvapia rodičia, potom deti a nakoniec infarkt.
Eroticko hanbaté Ako by sa dalo definovať slovo svadba? Oficiálne uvedenie vagíny do prevádzky.
Eroticko hanbaté Sex je najlepší uspávací prostriedok. Len ho pred ňou spomeniem, a už aj spí.
Eroticko hanbaté Ja som vo svojej posteli, ty vo svojej ... Tuším, že jeden z nás je na nesprávnom  mieste.
Eroticko hanbaté Muž volá domov žene: Príď hneď za mnou do práce, mám na to hroznú chuť. Rozdáme si na to mojom pracovnom stole. Žena: Veď tam máš sekretárku... Manžel: Môžem? Tak ďakujem a ahooooj.
Eroticko hanbaté Ja blbec som si nechal nainštalovať vypínač na tlesknutie. Odvtedy mám pocit, že súložím na diskotéke.
Eroticko hanbaté Čím krajšie s ňou zaobchádzaš mimo postele, tým zvrhlejšie bude s tebou zaobchádzať v nej.