Eroticko hanbaté

Eroticko hanbaté Kukkake je erotická praktika, kedy sa viac mužov na jednu ženu pozerá.
Eroticko hanbaté Podľa mojich nových fitness hodiniek som prebehol 7 kilometrov ... a to som ani nevstal od porna.
Eroticko hanbaté Dedko s babkou večer líhajú do postele. Dedko vyberie z nočného stolíka škatuľku viagry, vylúpne tabletku, rozlomí ju na polovicu, z polovice urobí štvrtinku a z tej ešte odlomí malinký kúsoček. Babka ho s údivom pozoruje: „Dedo, ale toto nebude fungovať!“ „Ale babi, ja som ti chcel dať len malý božtek na dobrú noc...“
Eroticko hanbaté Čo je vrchol nevery? Keď ťa manželka podvedie s tvojou milenkou.
Eroticko hanbaté Susedka poprosí suseda, či by jej pár hodín postrážil hyperaktívneho pubertiaka. Žiadny problém, pozrieme si nejaký film, dáme si pizzu, pokecáme. Počas filmu sa mladý pýta "Ujo, tá slečna v tom filme zomrie?" Sused s vážnym výrazom "Ak zoberiem do úvahy obrovského vtáka toho černocha, tak asi áno"
Eroticko hanbaté Nadránom vytrvalo zvoní na byte zvonček. Manželka otvorí a na chodbe stojí jej úplne ožratý manžel, opretý čelom o zvonček. Usmeje sa na manželku. Manželka sa na neho tiež usmeje a vraví: – Ale Igor! Tí tvoji kamaráti sú ale huncúti. Veď ja viem, že ty nepiješ. To ťa oni len nejako opili, aby som ja bola na teba nahnevaná, mne je to jasné. Tí ti to ale vyparatili. Ale ja nie som taká hlúpa. Poď pekne dnu, uložím ťa do postieľky. Manželka vtiahne muža dnu, zavrie dvere, dá mu dole kabát, sako a vidí, že na golieri má stopy od rúžu. Len sa usmeje a vraví: Teda, Igorko, tí tvoji kamaráti! To sú ale čísla! Čo tí len nevymyslia! Natreli ti golier rúžom, aby som ja akože aj žiarlila, že ty máš v robote nejakú ženskú. Ale veď ty vieš, že ja nie som taká. No poď, povyzliekam ťa. Dá mu dole gate a keď mu stiahne košeľu, vidí, že má celý chrbát poškriabaný. To sa už na chvíľku zarazí, ale usmeje sa a povie: – Tak to už trošičku, naozaj, tí tvoji kamaráti preháňajú, Igorko. Hodili ťa s holým chrbátikom do kríkov, aby to vyzeralo tak, že ťa doškriabala pri tom, chichi, no veď vieš pri čom, doškriabala nejaká ženská. Ale ja im nenaletím, ja viem, aký je môj Igorko dobrý. No poď, dáme dole aj slipy. Žena si k nemu kľakne, dá mu dole slipy a odrazu vidí, že má na vtáku stopy po rúži. To už naozaj stratí reč a len sa na to pozerá. Keď už to trvá istú chvíľu, manžel opitým hlasom prehovorí: Kombinuj, Marta, kombinuj! Inak som v riti !
Eroticko hanbaté Zanedbaný sex, robí zo žien ex!
Eroticko hanbaté „Dcérenka moja, tie tvoje výlety s Peťom na motorke sa mi vôbec nepáčia. Zavedie ťa niekam do lesa, tam bude od teba všeličo chcieť, a keď mu nevyhovieš, nechá ťa tam.“ „Ale mami, už som sa niekedy vrátila domov peši?“
Eroticko hanbaté Ak máš veľký penis a nevieš trtkať, to je ako keby si mal nabitú pištol a hodil ju po niekom.
Eroticko hanbaté Pravá láska je, keď zbadáš sexi kočku a miesto toho, aby si si predstavil, ako ju trtkáš ti napadne, ako ju trtkáš spolu so svojou frajerkou (Ben Rosefeld)
Eroticko hanbaté Dobrý sex znie tak, ako dievča bežiace v žabkách na autobus.
Eroticko hanbaté Manžel sa po týždni vráti zo služobnej cesty. Hneď na to s manželkou vletia, a nie sú dvakrát potichu. Zrazu sused búcha na dvere a kričí: "To toho nemáte za celý týždeň dosť?"
Eroticko hanbaté Arabskému miliardárovi sa veľmi páči východniarka a tak jej ponúka svoje bohatstvo: "Celú Ťa obložím perlami, budeš chodiť po zlate, bývať v honosných domoch, voziť sa na drahých autách ...staň sa mojou siedmou ženou." " A čo ty šaleny? Ešte tak nebulo, že by ja na chuja v šore čakala...
Eroticko hanbaté Kto nevyhadzoval kondóm po trvanlivosti do koša, nevie čo je depresia.
Eroticko hanbaté Debatka pri pive: „Počuj, myslíš že zvieratá niečo cítia, keď majú sex?" "Bratku, na výčitky je teraz už neskoro..."
Eroticko hanbaté Ženy sú ako veveričky. Každá si stráži svoj žaluď.
Eroticko hanbaté Som tak sexi, že mladší ako 18 rokov sa na mňa môžu pozerať len so súhlasom rodičov.
Eroticko hanbaté Oženil sa policajt a po pár dňoch príde do práce. „Tak čo? Aká bola svadobná noc?“ „To mi nebudete veriť. Ráno som bol taký rozospatý, že som zo zvyku vytiahol peňaženku, vybral 50 eur a položil ich na nočný stolík. Manželka sa prebudí a pozerá na to...“ „Malér, čo?“ „Práve, že nie! Povedala, že v manželstve to už nie je také drahé – a vrátila mi 20 eur!“
Eroticko hanbaté Aký je rozdiel medzi nohavičkami a „tangáčmi“? Odhrnieš nohavičky, vidíš zadok, odhrnieš zadok, vidíš „tangáče“.
Eroticko hanbaté Dvaja v posteli. Ona: „Zlatko, ohol sa.“ On: „Ale veď som sa oholil!“ Ona: „Nie ty, on sa ohol.“