Eroticko hanbaté

Eroticko hanbaté Tá najnudnejšia sexuálna poloha je, keď ležíš dole a hore nie je nikto.
Eroticko hanbaté Aký je rozdiel medzi milenkou a manželkou? Asi 30 kg. A aký je rozdiel medzi milencom a manželom? Asi 30 minút.
Eroticko hanbaté Ľahko je sťažovať sa pred milenkou, akú máš zlú ženu. Ale skús byť frajer, a povedať žene, akú más zlú milenku.
Eroticko hanbaté Vedci zistili, že priemerný človek má sex 2580 krát za život. Podľa toho som vypočítal, že zomriem vo veku 197 rokov.
Eroticko hanbaté Keď sa Evička vydala za Mareka, bola v siedmom nebi od šťastia a v treťom mesiaci od Fera.  
Eroticko hanbaté Zlaté pravidlo sexu v zime:  Komu tečie sopeľ, ten je dole.
Eroticko hanbaté Láska, už sme spolu dlho, tak by si mi pohla povedať, že koľko si už chlapov mala. Ehmmm.. No? Deviatich. A ja som desiaty? Nieee, ty si druhý.
Eroticko hanbaté Tisíc a jedna noc. Hľadám si dievča na jednu noc. Zn.: Dám jej "liter".
Eroticko hanbaté Žena si užíva s poštárom, vtom sa nečakane vráti domov manžel a kričí: „Čo to má znamenať?!“ Poštár na to: „Pani, naposledy vám hovorím, že keď mi nezaplatíte inkaso, ocikám vám koberec!“
Eroticko hanbaté Muži sú ako bluetooth: Spária s každým, kto je aktívny. Ak sú s ňou aktívni, ale ona je zrazu mimo dosah, tak automaticky vyhľadajú nové zariadenie.
Eroticko hanbaté Mladík kupuje kondómy a predavač sa pýta: „Aj tašku?“ „Nie, až taká škaredá nie je.“
Eroticko hanbaté Jedna spermia má 37,5 MB DNA informácii. To znamená, že pri ejakulácii priemerného muža je to prenos dát okolo 1587 GB počas troch sekúnd. Ešte si myslíte, že Váš internet je rýchly?
Eroticko hanbaté Zhovárajú sa dve pubertálne kamarátky “Ja som o panenskú blahu prišla úplne bezbolestne ... Lebo keď ho na mňa vytiahol, tak praskla od smiechu“.
Eroticko hanbaté Hokej je ako sex. Zo všetkého najviac záleží na posledných sekundách.
Eroticko hanbaté Veríš v sex na prvý pohľad?
Eroticko hanbaté Aká je tvoja sexuálna orientácia? Som sexuálny ateista. Čo to znamená? Neverím, že si niekedy vrznem.
Eroticko hanbaté Škót volá na erotickú linku. Slečna mu šepká: „Zlatko, urobím pre teba čokoľvek, len si povedz, nehanbi sa.“ „Tak mi zavolaj späť.“
Eroticko hanbaté Včera mi jedna krásna žena ponúkla sex. Na oplátku chcela, aby som jej na svojom webe spravil reklamu na nejaký čistiaci prostriedok. Samozrejme, že som to odmietol, pretože mám silnú vôlu a morálne zásady. Tak silné, ako Ajax - účinný čistič WC a kúpeľní. Teraz dostupný aj s vôňou citrónu alebo vanilky.
Eroticko hanbaté Koho môžeš urobiť dnes, neodkladaj na zajtra.
Eroticko hanbaté Prečo sú uhorky balené v plastovom obale? Aby sa dali zjesť aj po použití.