Eroticko hanbaté

Eroticko hanbaté Sedí Čukča pred iglú a hlboko zadumaný medituje: - Polarnyj den načinajet sa... belyj muž na vertolete priletit... menja vodkoj napojit... ženu moju trachat budet... Ešte raz si hlboko vzdychne a dodá: - Nu... što zdelaješ... Expedícija
Eroticko hanbaté Krátky návod na sex: Zasunúť. Vytiahnuť. V prípade nevyhnutnosti zopakovať.
Eroticko hanbaté Iba Francúzi mohli pre svoj najpredávanejší automobil urobiť logo podobné na ženský pohlavný orgán
Eroticko hanbaté Dve spermie sa predbiehajú v úde. Jedna predbiehajúc druhú kričí: - Dieťatko bude rýchle! Druhá jej podrazí nohy a kričí: Dieťatko bude silné! Tu zozadu kričí tretia spermia: Bacha chlapci, veď sme v prezervatíve!! Ój, oj... zase s nami vydr**li! - kričia tie prvé dve a obrátia sa idú naspäť. Tretia sa však nevracia. Iba zakričí: Dieťatko bude inteligentné!
Eroticko hanbaté Rozprávajú sa dvaja dedovia: Aké je to milovať sa po osemdesiatke? Ako keby si chcel hrať biliard a namiesto tága by si mal lano.
Eroticko hanbaté Neplač, impotencia je síce nevyliečiteľná choroba, ale v mnohých prípadoch sa dá z nej úspešne vylízať.
Eroticko hanbaté mdž mdž ... som z teba - na dr ž
Eroticko hanbaté Najstaršia česká dochovaná hanbatá pesnička: Jsem ráda, jsem ráda prsa mi rostou, mandelinka chlupatí budu nevěstou.
Eroticko hanbaté Letí lietadlo a v batožinovom priestore v klietke vezú divého medveďa. Medveď však dostane počas dlhého letu strašný hlad, a tak od hladu rozbije klietku a utečie. Pribehne do pilotnej kabíny a tam vidí chlapa. Príde k nemu a zareve: Teba zožeriem. Lenže chlap mu vraví: Mňa nemôžeš zožrať. Ja som pilot a keď ma zješ tak nebude mať kto riadiť lietadlo. Spadneme a aj ty sa zabiješ. Medveď sa zamyslí a vie, že pilota nemôže zožrať. Ale nevadí, v kabíne vidí druhého chlapa a vraví: Teba zožeriem. Lenže chlap mu vraví: Mňa nemôžeš zožrať, ja som navigátor a ako jediný viem, kam máme letieť. Zožerieš ma, minie sa nám palivo, spadneme a aj ty sa zabiješ. Medveď sa strašne naštve a vybehne do uličky kde zbadá letušku. Teba ja zožeriem, zareve. Pokojne ma zožer - vraví letuška - ale potom tí dvaja pretiahnu miesto mňa teba.
Eroticko hanbaté Mladí si kúpia nové video. Púšťajú si večer filmy, keď príde do izby svokra: Čo to máte? Vysvetlili jej a ukázali, ako to funguje a za chvíľu išli spať. Svokra však narazila aj na porno a pozerá ho až do rána. Mladí vstanú a video ešte stále hrá: Mami, čo tu ešte robíte? Premýšľam deti moje, ako som premárnila celý svoj život!
Eroticko hanbaté Čo je to absolútna erekcia? Keď mužovi na žaludi vystúpia mozgové závity.
Eroticko hanbaté Traja kamaráti sa dohovárajú, ako dostať známu filmovú herečku do postele. Prvý, že by na ňu počkal autom a odviezol ju domov. Do takého auta ti ani nevlezie - vraví druhý. Ja by som na ňu počkal s helikoptérou, zaleteli by sme niekam na samotu a tam by som jej to spravil. Do helikoptéry ju manažér ani nepustí - kontruje tretí. To ja by som ju peši odprevadil domov, potom by som sa sám pozval na kávu a priamo by som je povedal, že sa s ňou chcem milovať. Ona by mi povedala, aby som je pobozkal prdel ... no a pri tej príležitosti by som jej to spravil.
Eroticko hanbaté Čo je najväčšia drzosť? Keď vlastníš obrovskú plantáž s tabakom a tvoja žena fajčí susedovi.
Eroticko hanbaté Súdny proces o znásilnení. Sudca sa pýta poškodenej: Slečna, prečo ste nekričali, keď vás obvinený znásilňoval? On ma vydieral, vážený súd - odpovedá poškodená. A to ako? Vravel, že ak budem kričať, tak ho vytiahne.
Eroticko hanbaté Prišla som domov a našla som v kúpeľni svojho muža, ako si robí dobre. Fíííha, no a čo si urobila? Rýchlo som mu ho vzala do úst, lebo zuby si umyjem rýchlejšie ako kachličky.
Eroticko hanbaté Ja hrozne neznášam humor mojej vlastnej manželky. Ako sa to prejavuje? - pýta sa druhý. Vždy po zasunutí volá: Šašo, šaško... vitaj v manéži!
Eroticko hanbaté Na pustom ostrove stroskotali Američan, Nemec a Slovák. Keďže neboli schopní nič splašiť na jedenie, hrozila im smrť hladom . Keď bolo najhoršie, obetoval sa Američan, odrezal si nohu, upiekli ju a zjedli . Po čase, keď zase zomierali od hladu, Nemec obetoval svoju ruku. No hlad sa prihlásil znova. Večer Američan s Nemcom túžobne pozerali na Slováka, ten nevydržal napätie, vstal a vytiahol vtáka. Tí dvaja pozreli na seba a Nemec vraví. No, aspoň klobáska. Slovák sa uškrnie a vraví - Ho hó hó chlapci, dostanete po jogurtíku a pôjdete spinkať.
Eroticko hanbaté Príde mlada dievčina ku gynekológovi a sťažuje sa, pán doktor mne na ohanbí nerastu žiadne chĺpky. Doktor sa prudko zamysli a pýta sa, koľko mate rokov 26. No to by už naozaj rast mali. A ako často mávate pohlavný styk? Nóoo, tak 56 až 58 krát týždenne. Na to jej odpovie: Milá slečna, ani na diaľnici tráva nerastie...
Eroticko hanbaté Žena kupuje papagája. „Máme tu práve jedného, ale ten je hrozne sprostý. Tri rokybol totiž v bordeli,“ hovorí jej predavač. Žena povie, že to snáď nebude také hrozné,a papagája si kúpi. Keď prídu domov, papagáj sa ozve: „Á, nový bordel, ten nepoznám!“ Žena mu hovorí: „To nie je žiadny bordel, ale tvoj nový domov.“ O druhej popoludní sa vrátia dve dcéry zo školy. „Á, nové zamestnankyne, tie nepoznám.“ Žena sa hnevá: „To nie sú žiadne zamestnankyne, ale naše dcéry.“ O šiestej večer príde manžel z práce a papagáj hovorí: „Konečne niekto známy!Nazdar, Peter!“