Eroticko hanbaté

Eroticko hanbaté Biblia učí: Miluj blížneho svojho. Kamasútra zase vysvetľuje ako.
Eroticko hanbaté Murár volá stavbyvedúcemu: - Pán šéf, dnes nemôžem prísť do práce. Bolí ma hlava, brucho a cítim sa celý nejaký zoslabnutý. Vedúci mu hovorí: - Počkaj Tóno, neblázni, máme frmol, vieš, že ťa dnes naozaj potrebujem. Vieš čo ja robím v prípade, keď mi je podobne? Poviem manželke, nech mi ho vyfajčí a hneď je mi lepšie a do práce môžem ísť. Skús to tiež! O dve hodiny volá murár znova: - Šéfe, za chvíľu som tam. Urobil som presne to, čo ste mi poradil a cítim sa ako rybička. Ozaj a máte super dom.
Eroticko hanbaté Akú výhodu má sexovanie na pláži so škuľavou? Kým si chlap užíva, ona zároveň dáva aj pozor na veci.
Eroticko hanbaté Heslo ľahkej ženy: Všade dobre, do mňa najlepšie.
Eroticko hanbaté „Skúšal si už sex cez telefón?“ „Nie, sú tam malé dierky.“
Eroticko hanbaté Dedko s babkou ležia v posteli. „Na čo si myslel takto pred 50 rokmi?“ pýta sa babka. „Na to, ako ťa pomilujem tak, že prídeš o rozum...“ Babka: „A teraz myslíš na čo?“ Dedko: „Na to, že sa mi to celkom podarilo...“
Eroticko hanbaté List pubertiačky: Milé Bravíčko, keď mi priateľ hladí prsia, tak mám mokré nohavičky! Je možné, že mám v pľúcach vodu?
Eroticko hanbaté Dievčatko sa zobudí uprostred noci na neznáme zvuky z kuchyne. Príde do kuchyne a tam vidí pobehovať nahého muža so stoporeným penisom. So záujmom sa ho pýta : - Jéé, vy ste náš nový babysitter? - Nie, ja som váš nový motherfucker!
Eroticko hanbaté Myšlienka týždňa: Ak sa opýtam, či chceš mať so mnou sex, bude odpoveď na otázku rovnaká ako odpoveď na túto otázku?
Eroticko hanbaté Viete, aký sex mali starí Rimania? Nič moc. Mladým to šlo lepšie.
Eroticko hanbaté Prečo nevlezieme do postele? Sex je predsa vynikajúca terapia proti reume? Ale ja nemám reumu. A o prevencii si ešte nepočula?
Eroticko hanbaté Doktor mi odporučil sexuálnu zdržanlivosť, tak som sa dnes ráno sexuálne zdržal a skoro som prišiel neskoro do práce.
Eroticko hanbaté Mladé ročné dievča sa vráti domov a smutne oznámi rodičom, že je tehotná. Otec, rozzúrený, nabije pištoľ a chce vedieť, čo je to za bastarda, že ho zabije. Dcéra nato, že je to slušný chlapík a postaví sa k tomu zodpovedne. Vtom zastane pred domom špičkové auto a vystúpi distingvovaný mladý muž. Pozdraví rodinu, posadí sa pred rodičov dievčaťa, pozrie im do oči a hovorí: - Mal som pomer s vašou dcérou, ale bohužiaľ moja rodina mi nedovolí zobrať si ju. Keďže som vážený človek, chcem niesť následky za vzniknutú situáciu, nechcem nechať ani ju, ani dieťa v nedostatku, preto navrhujem nasledovné: Ak sa narodí chlapec, na jeho účet pošlem milión euro a bude spravovať 5 pobočiek predaja Alfa Romeo. Ak sa narodí dievča, dostane na účet milión euro a 10 salónov krásy. Keby však nešťastnou náhodou dieťa potratila..... Otec ho preruší, položí mu ruku na plece a hovorí: Tak ju pretiahneš znova, žiadny problém!
Eroticko hanbaté Dve pätnásťročné slečny sa rozprávajú. „Už som sa prvýkrát milovala,“ hovorí prvá. „Héééj? A bolo to z lásky, alebo za peniaze?“ Prvá sa zamyslela. „No, muselo to byť z lásky, lebo za 20 eur si nič nekúpiš.“
Eroticko hanbaté Ženám, ktoré stále dokola vravia, že ony nie sú iba nejakou ľahkou korisťou, ale treba o ne urputne bojovať, odkazujem: Tak nech vás pomiluje Sandokan!
Eroticko hanbaté Som taký dobrý v posteli, že občas už kričím svoje vlastné meno.
Eroticko hanbaté Dve kamarátky po rande debatujú: Bolo to strašné. Predstav si, zavolal si ma k sebe domov, hneď ma vzal do postele, o 5 minút skončil a zaspal! Hrôza!!! Joj, ja som sa mala ako v rozprávke! Najprv sme išli do reštaurácie, pili sme výborné víno, potom sme šli k nemu, tam dve hodiny predohra, samotný sex hodinu a potom sme sa ešte hodinu rozprávali o všetkom možnom - super!!! Kamaráti to rozoberali zasa takto: Výborný večer! Hneď sme išli ku mne, bez cavikov a rečí sme si to hneď rozdali a potom som sa poriadne vyspal. Večer na jednotku! Druhý hovorí: A ja som prežil horor. Najprv som sa musel trepať do reštiky, tam bol čašník nejaký debil a priniesol najdrahšie víno. Potom sme išli ku mne domov, dve hodiny sa mi nechcel postaviť, hodinu som sa nemohol odbaviť a nakoniec som ešte hodinu nemohol zaspať!!!
Eroticko hanbaté Pacient počas kontroly u lekára: „Pán doktor, očné bielka mám podliate krvou.“ „A milovali ste sa včera?“ „Áno.“ „A predvčerom?“ „Joj, až trikrát.“ „Pred týždňom?“ „Každý deň štyrikrát!“ „Tak to svieti kontrolka, že vám už došla šťava.“
Eroticko hanbaté Doktor mi doporučil sexuálnu zdržanlivosť, tak som sa dnes ráno sexuálne zdržal a skoro som prišiel pozde po práce.
Eroticko hanbaté Spoločnosťou Durex bolo zistené, že dospelý človek má sex minimálne 3x týždenne. Chcel by som vedieť, ktorý hajzel súloží za mňa!