Eroticko hanbaté

Eroticko hanbaté Vyhláška č. 166 z Vatikánu: „Oznamuje sa všetkým ženám ležiacim v posteli, ktoré sa nahé milujú s kýmkoľvek, pričom kričia – Ó, môj bože!, Môj bože!, Bože! –, že sa to nepovažuje za modlitbu.“
Eroticko hanbaté Žena príde na maškarný ples úplne nahá. „To má byť maska?“ „Áno! Som tu za husle. Párkrát si vrznem a pôjdem domov.“
Eroticko hanbaté Orgazmus je diablov heroin, stačí len jeden... a si závislý.
Eroticko hanbaté Po intímnej chvíľke: On: „To bolo nádherné, Ivanka.“ Ona: „Nádherné by to bolo, keby si bol ticho.“ On: „Prečo, Ivanka?“ Ona: „Pretože nie som Ivanka.“
Eroticko hanbaté Dve nahluchlé osemdesiatročné babky stoja na ulici. Miestny rozhlas hlási: „Vážení občania, dnes o deviatej hodine sa bude očkovať u lekára proti tetanu.“ Jedna babka sa pýta druhej: „Čo to hlásia?“ „Že budú očkovať proti trtkaniu.“ A ona jej na to: „Boženka, ja sa ešte nedám...“
Eroticko hanbaté On: "Vyfajči ma!!" Ona: "Nemohol by si byť trochu romantickejší??" On: "Vyfajči ma...v daždi."
Eroticko hanbaté Slečna, smiem vás pozvať na kávu?... Nie ďakujem, dnes som už súložila.
Eroticko hanbaté Zákon impotencie: Impotencia je jediná nevyliečiteľná choroba, z ktorej sa dá stopercentne vylízať.
Eroticko hanbaté Sekretárka hovorí účtovníčke: - "Asi budem chorá, už druhý deň ma bolí hrdlo," - "Tak na to viem skvelý recept. Mňa keď bolelo minule hrdlo, vyfajčila som môjmu mužovi a bola som ok." Na druhý deň sa sekretárka vrhne k účtovníčke a nadšene jej vykladá: - "Ty, naozaj mi to pomohlo! Len tvoj muž, keď som mu ho fajčila stále nemohol uveriť, že to bol tvoj nápad!"
Eroticko hanbaté Otázka: Čo je panic? Odpoveď: Panic je neskúsený mladík. Otázka: Čo je panna? Odpoveď: Panna je rozprávková bytosť.
Eroticko hanbaté Čo má spoločné žena a fazuľa? Keď nemá dobrý kolík, tak sa ťahá k susedovi.
Eroticko hanbaté Prechod na letný čas mi fakt spôsobuje problémy. Predtým sa mi ráno postavil doma, teraz až v autobuse.
Eroticko hanbaté ON: Si taká pekná, atraktívna a milá. ONA: Hovoríš mi to iba preto, aby si ma dostal do postele! ON: A dokonca aj inteligentná?!
Eroticko hanbaté „Tu sex po telefóne, splním ti najtajnejšie želania...“ „Jana, to som ja, kúp domov chleba.“
Eroticko hanbaté Telefonický rozhovor: „Ahoj, miláčik, zajtra sa konečne vraciam zo služobky. Ale šesť mesiacov som nemal sex, takže vo vlastnom záujme čakaj na letisku.“ „Dobre, budem tam, láska. Ale šesť mesiacov som nemala sex. Takže vo vlastnom záujme vystúp ako prvý.“
Eroticko hanbaté Zástupcovia firmy Tatramat boli v Taliansku vo firme Zanussi poučiť sa ako vyzerá reklamná kampaň. Po prehliadke výroby išli na prezentáciu nového reklamného šotu, kde sa Claudia Cardinale za zvukov hudby vyzlieka a nakoniec svoj odev hodí do automatickej práčky a povie: "Claudia prať nemusí, za ňu perie Zanussi." Po návrate domov tiež vyrobili šot. Magda V. v kroji na krásnej zelenej lúke pri čistom zurčiacom potôčku v hlbokom predklone perie. Z lesa vyjde Juraj K. v lesníckej uniforme, pristúpi k nej, vyhrnie jej sukňu a odzadu ju začne dávať..... Ona sa po chvíli otočí a povie mu: "Naposledy trtkáš bratku, od zajtra mám Tatramatku".
Eroticko hanbaté Homosexuál znásilnil mníšku. Sudca sa ho pýta: Prečo ste to urobili, keď ste opačne orientovaný? No viete, keď ona zozadu vyzerala úplne ako Zorro pomstiteľ.
Eroticko hanbaté Príde chlap do kaviarne a vidí tam sedieť pekné dievča, poberie sa teda ku nej a hovorí: Môžem si prisadnúť? To môžžettte! - zadrnčí slečne zo zatvorených úst. A čo, pohárik vínka so mnou si nedáte? - pokračuje v balení on. Tto bby ssomm si dala! - odvetí slečna stále so zatvorenými ústami. Hore v hotelovej izbe, mám vychladenú fľašku šampanského. Nezájdeme tam? Ppoďmme! .... Veľmi sa mi páčite! - hovorí muž už vo výťahu. Ale prečo tak zvláštne hovoríte? ... so zatvorenými ústami.  Jja bby ssom - hovorí dievčina pokúšajúc sa o úsmev cez zovreté pery - ttak tttrtklaaaa, žže mi sttvrddla ččeľusťť.
Eroticko hanbaté Pred sexom si navzájom pomáhate vo vyzliekaní, po sexe sa obliekate sami. Z toho vyplýva múdrosť : Nečakaj pomoc od niekoho, kto s tebou vymrdal.
Eroticko hanbaté Modlitba 15-ročnej dievčiny pred žúrom na chate: Panna Mária, Ty, ktorá si počala bez toho, aby si zhrešila, daj, aby som zhrešila bez toho, aby som počala. Amen.