Eroticko hanbaté

Eroticko hanbaté Starší pán si objedná štetku do bytu. Tá však pýta peniaze vopred, keď jej ich dá, zrazu sa zvrtne na opätku a uteká preč. Pán len tak v trenkách otvorí dvere a kričí: Pretiahnite ju niekto, je to zaplatené!
Eroticko hanbaté Skutoční muži neonanujú, oni len súložia svoju päsť.
Eroticko hanbaté Ženy sú ako sušienka Oreo. Najprv ju olížeš..., potom otočíš...., potom omliekuješ..., a nakoniec ti aj tak povie, že to ešte nevieš.
Eroticko hanbaté Moja priateľka ma pozvala k sebe domov. Keď som k nej došiel, našiel som tam len jej polonahú sestru. Vyzerala neuveriteľne sexy, došla ku mne a zašepkala mi do ucha: Už dlho k tebe prechovávam city, chceš sa so mnou vyspať? V tom momente som sa otočil, vyšiel von prednými dverami a šiel smerom k autu. Pred ním stála moja priateľka a povedala mi: Týmto si si získal moju dôveru. Ponaučenie z tohto príbehu? Vždy majte kondómy v aute.
Eroticko hanbaté Neočakávaný sex je ten najlepší budíček! ... pokiaľ nie si v base.
Eroticko hanbaté Ako spravíte z trojuholníka čiarku? Holiacim strojčekom.
Eroticko hanbaté Dôchodcovský pár pozoruje na lúke milujúcu sa dvojicu. Babička sa pýta: „Nedal by si si povedať aj ty?“ „Čoby nie,“ hovorí dedko, „ale myslíš si, že by ma k nej pustil?“
Eroticko hanbaté Dohovoria sa tri priateľky že pripravia svojim mužom prekvapenie a oblečú sa večer do sado-maso koženého oblečenia, s topánkami na vysokom opätku a čiernou maskou cez oči. Jedna z nich mala snúbenca, druhá milenca a tretia manžela. Na druhý deň sa stretnú a vymieňajú si svoje skúsenosti. Snúbenica: Keď ma uvidel, zamilovane sa na mňa pozrel, povedal, že som žena jeho života a celú noc sme sa krásne milovali! Milenka: Keď ma uvidel, okamžite ma schmatol a nemilosrdne ma obrábal až do rana! Manželka: Keď sa vrátil z roboty, spýtavo sa na mňa pozrel a povedal: "Hej Zorro, čo máme na večeru?"
Eroticko hanbaté Správny chlap zariadi, aby žena bola mokrá aj bez vody a nielen na Veľkú Noc!
Eroticko hanbaté Prsia sú dôkazom, že muži sa dokážu sústrediť na dve veci naraz
Eroticko hanbaté On: „Máš pekné tričko.“ Ona: „Ďakujem... Inak, nič pod ním nemám.“ On: „Neboj sa. To dorastie...“
Eroticko hanbaté Žena píše advokátovi: Vážený JuDr. xxx, píšem Vám, aby som sa poradila o mojom probléme. Som už vyše 20 rokov vydatá. Môj manžel je sexuálny maniak. Miluje sa so mnou v tých najnečakanejších príležitostiach. Napr. keď periem, žehlím, alebo varím v kuchyni. Prosím Vás, nemohli by ste mi po... luzftrfskioj... pojuiugfztdrs..."
Eroticko hanbaté Rozprávajú sa dvaja výrastkovia: „Dedko mal pravdu, keď mi povedal, že nemám chodiť do erotického klubu, lebo sú tam veci, ktoré by som nemal vidieť.“ „A čo si tam videl?“ „Dedka.“
Eroticko hanbaté Pýtajú sa Francka: „Francku, na jaká je tá tvoja stará?“ „Šak ste hu vidzeli, blondínka, celkem fešna ženská.“ „Ale my sceme vedzet, jaká je v posteli.“ „Na co já vím, šak každý hovorí ináč!“
Eroticko hanbaté Nadránom vytrvalo zvoní na byte zvonček. Manželka otvorí a na chodbe stojí jej úplne nadratý manžel, opretý čelom o zvonček. Usmeje sa na manželku. Manželka sa na neho tiež usmeje a vraví : Ale Igorko ! Tí tvoji kamaráti sú ale huncúti. Veď ja viem, že ty nepiješ. To ťa oni len nejako opili, aby som ja bola na teba nahnevaná, mne je to jasné. Tí ti to ale vyparatili. Ale ja nie som taká hlúpa. Poď pekne dnu, uložím ťa do postieľky... Manželka vtiahne muža dnu, zavrie dvere, dá mu dole kabát, sako a vidí, že na golieri má stopy od rúžu. Len sa usmeje a vraví : Téda, Igorko, tí tvoji kamaráti ! To sú ale čísla ! Čo tí len nevymyslia! Natreli ti golier rúžom, aby som ja akože aj žiarlila, že ty máš v >robote nejakú ženskú.. Ale veď ty vieš, že ja nie som taká. No poď, povyzliekam ťa.. Dá mu dole gate a keď mu stiahne košeľu, vidí, že má celý chrbát doškriabaný. To sa už na chvíľku zarazí, ale usmeje sa a povie Tak to už trošičku, naozaj, tí tvoji kamaráti preháňajú, Igorko. Hodili ťa s holým chrbátikom do kríkov, aby to vyzeralo tak, že ťa doškriabala pri tom, chichi, no veď vieš pri čom, doškriabala nejaká ženská.. Ale ja im nenaletím, ja viem, aký je môj Igorko dobrý. No póď, dáme dole aj trenky.. Žena si k nemu kľakne, dá mu ich dole a odrazu vidí, že má na vtákovi okolo žaluďa stopy po rúži.. To už naozaj stratí reč a len sa na to pozerá... Keď už to trvá istú chvíľu, manžel opitým hlasom prehovorí : No? Kombinuj, Marta, rýchlo kombinuj ! Inak som v prdeli!
Eroticko hanbaté Chlapec: Dáš mi tvoje telefónne číslo? Dievča: Nie, ale dám ti mailovú adresu: snivajdalej@zabudni.sk Chlapec: Mám zlú pamäť, dám ti ja svoju ajtaktaraz@pretiahnem.sk
Eroticko hanbaté Rozprávajú sa dvaja: "No a moja partnerka vie parádne variť, nikdy ju nebolí hlava, rada so mnou pozerá futbal a rada so mnou chodí na ryby..." "Hej, u vás buzerantov je všetko iné..."
Eroticko hanbaté Zozadu bez lásky, natvrdo a za vlásky!
Eroticko hanbaté Žena má doma troch milencov a prekvapí ich manžel. Prvý beží do kúpelne, druhý do kuchyne a tretí sa schová do brnenia na chodbe. Prvý kričí z kúpelne: Pani, tú v vodovodnú batériu máte opravenú. A odíde. Druhý kričí z kuchyne: Pani, ten vypínač máte opravený. A odíde. Tretí stojí v brnení pred manželom a pýta sa: Dobre idem na Sitno?
Eroticko hanbaté Príde manžel domov, ľahne si k manželke do postele a tá hovorí: Ľúbim ťa miláčik, veľmi“ "Kecá" - ozve sa zo skrine!