Eroticko hanbaté

Eroticko hanbaté Som ženatý 20 rokov a až teraz som našiel bod G svojej ženy. Mala ho jej sestra.
Eroticko hanbaté Písal sa rok 1272, keď slovenskí bačovia použitím hrubého čreva oviec vynašli kondóm. O pár storočí neskôr, v roku 1850, sa Britom podarilo tento objav zdokonaliť tým, že črevo z ovce najskôr vybrali...
Eroticko hanbaté Černoške sa narodil chlapček s ryšavými vlasmi...Prosí doktora, aby to vysvetlil čakajúcemu oteckovi, lebo ten ju inak zabije. Doktor vyšiel na chodbu a tam sedel nervózny, obrovský černoch... "Tak ako pán doktor?" "Máte krásneho syna, akurát mám jednu otázku....Ako často ste mávali sex s manželkou?" "Tak raz do mesiaca, prečo?" "No poďte sa pozrieť, čo ste s tým hrdzavým vtákom urobili!"
Eroticko hanbaté Chlap nabalil ženskú, všetko sa vyvíjalo priaznivo, ale v kritickom okamihu sa mu nechcel postaviť. Skúšal si to sám, ale nič nepomáhalo. Nakoniec z každej strany uviazal jednu ceruzku a súlož prebehla viac-menej uspokojivo. Akurát po akte hovorí jeden pysk druhému: "Človeče, už som zažil hrubého aj tenkého, dlhého aj krátkeho, ale prvý raz som ho videl na nosítkach!"
Eroticko hanbaté Predám ženu! Rok výroby 1975, málo jazdená, udržiavaná, bielej farby, 2x airbagy, komplet v koži, priame vstrekovanie, málo žere, spoľahlivá! Skúšobná jazda a sada gúm zadarmo!
Eroticko hanbaté Rob druhým to, čo chceš, aby oni robili tebe. A to mám frajerku chytať za gule?!
Eroticko hanbaté Manželka leží v posteli a počuje ako sa manžel pýta: - Čo keby sme sa pomilovali? Pohotovo odpovie: - Bolí ma hlava a som unavená! Manžel na to: - Ty spi,..... telefonujem.
Eroticko hanbaté Sklamaná a rozvedená žena si podala inzerát: "Hľadám muža, ktorý ma nebude biť, nebude ma žiarlivo prenasledovať a bude fantastickým milencom." Po týždni jej u dverí zazvoní zvonček. Ide ku dverám, otvorí, ale nikde nikoho. Zavrie teda a chystá sa odísť, keď zvonček sa ozve znova. Otvorí, no znova nikoho nevidí. Až keď náhodou jej padne zrak k zemi, kde si všimne muža bez rúk a nôh, ako sedí na rohožke. - Prišiel som na váš inzerát. Žena nevie, ako sa má zachovať a tak muž pokračuje: - Ako sama vidíte, biť vás nemôžem a bolo by úplne nemožné, aby som vás sledoval. - Áno, to vidím, - odpovedá žena., - ale v inzeráte sa taktiež píše, že hľadám fantastického milenca. Muž a usmeje a povie: - Zazvonil som, alebo nie?
Eroticko hanbaté Rozprávajú sa tri nymfomanky. Prvá: Ja by som chcela sex s desiatimi naraz. Druhá: Ja by som chcela s tridsiatimi. A tretia: Ja by som chcela syna... Čo to trepeš, veď sa bavíme o sexe?! - Však aj ja. Predstavte si, porodím syna, vyrastie, stane sa futbalistom, bude mať zápas a dá si rozhodujúci vlastný gól. Celá tribúna fanúšikov sa postaví a začne kričať „Jeb3m ti mater!“... a v tom prichádzam ja, celá v bielom.
Eroticko hanbaté Zákon "Povedz mi...": Povedz mi, s ktorou chodíš, a ja ti poviem, s koľkými sa vyspala.
Eroticko hanbaté Čo je najlepšie na orálnom sexe od Somálky? ... že všetko spapá.
Eroticko hanbaté Prečo muž pokľakne, keď vyznáva žene lásku? Aby hovoril k veci.
Eroticko hanbaté Po veľkej domácej párty sa pýta manžel manželky: "Drahá, taký som bol opitý, nevieš, či sme sa v noci milovali na balkóne?" "O koľkej?"
Eroticko hanbaté Dnešné dievčatá sú ako jablká. Ešte ani nedozreli, ale červíka už v sebe mali,
Eroticko hanbaté Chlapík podvedie svoju ženu so sekretárkou, ale zbadá, že na pleci mu po bozkoch zostala veľká modrina. Ako ide domov, premýšľa, a keď vojde do bytu a pes ho uteká privítať, napadne mu myšlienka. Začne sa so psom naťahovať a po bitke ukazuje manželke rameno: „Pozri, čo mi ten pes spravil.“ Manželka si rozopne blúzu: „To je nič, pozri, čo spravil mne.“
Eroticko hanbaté Maruška vyhľadá dvanásť mesiačikov a poprosí ich o jahody. V poriadku Maruška, dostaneš ich, ale všetci deviati ťa potom pretiahneme! A nie ste náhodou dvanásti? No to hej, ale jún, júl a august sú teplí.
Eroticko hanbaté Organizátor sexuálneho výskumu telefonuje jednému zo zúčastnených párov. „Obávam sa, že údaje od vás a váš ho manžela sa líšia. Konkrétne pri otázke ohľadom frekvencie sexu, on uvádza dvakrát týždenne, vy niekoľkokrát za noc počas celého týždňa. Môžete mi to, prosím, vysvetliť?“ „Samozrejme. Tie údaje sú v poriadku. Ale je to len dočasné, pokiaľ splatíme pôžičku za byt.“
Eroticko hanbaté Dôvod, prečo ženy nikdy nebudú žiadať chlapa o ruku, je ten, že keď si žena kľakne, tak si chlap začne automaticky rozopínať nohavice!
Eroticko hanbaté Fotozákon ADAM GIRL: „Modelka ponorená do fotenia je nadľahčovaná sexepílom, ktorého veľkosť sa rovná objemu pŕs a sexi kriviek odhalených častí tela“
Eroticko hanbaté Ideálne manželstvo: "Miláčik, dnes večer ma nečakaj. Prídem až nadránom" "Dobre, miláčik, dobre, ale môžem sa na to stopercentne spoľahnúť?"