Blondínečky vypatlané

Blondínečky vypatlané Jedna blondínka hovorí druhej: - Môj frajer ma včera zneužil! - Preboha a to už ako? - pýta sa druhá. - To vieš. Pozvala som ho na byt a on sa najedol, napil a potom si jednoducho odišiel!
Blondínečky vypatlané V autoškole pre blondínky: Vedeli ste o tom, že na každom volante je schovaná tajná páčka, ktorú keď potlačíte hore alebo dole, tak vykúzlite svetlo na ľavej alebo pravej strane vozidla? Legendy vravia, že tak dáte ostatným motoristom najavo, kam chcete ísť!
Blondínečky vypatlané Na zaoceánskej výletnej lodi si krásna blondínka písala denníček. 1. deň: Stretla som kapitána, je úžasný. 2. deň: Kapitán na pozval k svojmu stolu. 3. deň: Kapitán mi povedal, že pokiaľ sa s ním nevyspím, tak potopí loď. 4. deň:  Zachránila som život všetkým cestujúcim.
Blondínečky vypatlané "Mama, mama, našla som 50 euro!" "Ja som v tvojich rokoch nachádzala stovky. A opráš si to seno zo sukne."
Blondínečky vypatlané Blondínka v autoškole sadne do auta a spustí: „Tak toto je bezpečnostný pás, treba sa ním pripútať Ááá, prevodová páka, rozumiem, na radenie rýchlosti. Ááá, volant, rozumiem, bez neho by sme nemohli ísť do zákruty. Ááá, kľúčik v spínači, rozumiem, ním naštartujem motor.“ Zrazu jej skĺzne zrak na podlahu. Chvíľu je ticho a potom povie: „A máme problém. Tu sú tri pedále a ja mám iba dve nohy!“
Blondínečky vypatlané Blondínka príde so psom k veterinárovi a prosí: „Pozrite sa, pán doktor, čo mu len môže byť? Dávam mu všetko, čo pes potrebuje k správnej výžive - ale on stále nežerie a nežerie a nežerie... Veterinár sa pozrie na psa a hovorí blondínke: "On papať ani nebude, lebo je vypchatý, vypchatý a vypchatý."
Blondínečky vypatlané Blondínka volá priateľovi na mobil a miesto neho sa jej ozve ženský hlas: "Účastník je momentálne dostupný, zavolajte neskôr prosím." "A tebe dostupný je, ty mizerná štetka?"
Blondínečky vypatlané Blond slečna vypisuje dotazník, pri kolónke ,,pohlavie'' sa zamyslí a potom napíše... vyholené.
Blondínečky vypatlané Vzdychla si jedna blondínka: „Nik nechce uveriť, že som panna, a pritom by mi stačilo, keby si to každý aspoň raz overil.“
Blondínečky vypatlané Čo robí blondínka s nožom v bruchu? Zabíja hlad.
Blondínečky vypatlané Blondína stojí na ulici a úpenlivo plače. Podíde k nej jeden pán a pýta sa, čo sa stalo. „Stratil sa mi nemecký ovčiak!“ „Nebojte sa, to je múdry pes, on príde domov.“ Blondína sa ešte viac rozplače: „A čo ja?“
Blondínečky vypatlané Chlapík vezme slečnu do auta a tá sa po chvíli pýta: "Jééééj, a čo je to vlastne za auto?" "No, to je 5kove BMW..." "Ahaaaa, a zoznámiš ma s Peťkom?"
Blondínečky vypatlané Dve blondínky hrajú šach. Góóól! To neni tenis, ty krava!
Blondínečky vypatlané Dve blondínky sa túlajú po lese už vyše štyri hodiny, zrazu jedna povie: "Ja už som unavená, kašlime na to, zoberme neozdobený! (vianočný stromček)
Blondínečky vypatlané Blondínka sa vezie taxíkom. Pri vystupovaní sa pýta: Koľko platím? 8 euro milostivá. Oúúú, ale ja mám iba 7. Tak viete čo? Zacúvajte mi o jedno euro naspäť!
Blondínečky vypatlané Blondína píše svojmu chlapcovi SMS: Miláčik zabudol si si u mňa mobil.. Láska? Prečo neodpisuješ ?! Odpíš! Fajn, ako chceš, je koniec!!
Blondínečky vypatlané Blondínka píše inzerát: Som pekná, milá a viem dobre variť. Ak máš záujem, volaj na Nokia 3300!
Blondínečky vypatlané Šéf hladká svoju blonďatú sekretárku po prsiach a mysli si: Ech, keby si aspoň polovicu z toho mala v hlave.
Blondínečky vypatlané Príde blondínka do internetového centra a chce poslať matke email. Zamestnanec jej zo srandy oznámi, že to bude stáť 300 €. Lenže blondínka toľko peňazí so sebou nemá, ale že je ochotná urobiť všetko preto, aby mohla matke mail poslať. Muž zdvihne obočie a pýta sa: 'Naozaj všetko?' 'Áno', ona na to. 'No tak poďte so mnou.' Blondínka za ním vzorne cupitá dozadu. 'Poďte ďalej,' hovorí jej a zároveň zatvára dvere. Potom nariadi, aby si kľakla, otvorila jeho rázporok a vybrala ho... Tak to blondínka vzorne vykoná, chytí jeho penis do oboch rúk a čaká. Muž zatvorí oči a rozkáže: 'No, prosím, pokračujte!' Ona pomaly priblíži svoje ústa k jeho penisu a ticho zašepká: 'Ahoj mami, počuješ ma?'
Blondínečky vypatlané Koľko má blondínka v sebe spermií? Ako dospelý chlap.