cestopisy

Ranč u Bobiho: Konečne normálne agrocentrum pre turistov!

Nádherné štýlové agroturistické centrum - Ranč u Bobiho. Páčilo sa nám natoľko, že sme ho už navštívili dva krát. A neľutujeme!

O Bobi Ranči
Nový Tekov (15 km od Levíc) je známy dávnou tradíciou chovu koní na Slovensku. Areál Bobi ranča na nachádza pri rieke Hron. Ranč ponúka štýlové ubytovanie v útulne zariadených 2, 3, 4 izbách a 4 lôžkových apartmánoch. Každá izba má vlastnú kúpeľňu, WC, farebný TV napojený na káblovú televíziu, rádiomagnetofón, Izby sú vykurované ústredným kúrením. Stravovanie je možné v štýlovej reštaurácii, salóniku, zimnej záhrade, záhradnej reštaurácii. Výber je viac ako zo sto jedál.

Pohľad z hlavnej cesty


Ponuka služieb a atrakcií v Bobi Ranči:
Jazdecká škola, jazda na koči a v zime na saniach, horská bicykle, tenis, stolný tenis, šípky, minigolf, bowling, stolný futbal, plážový volejbal, hospodársky dvor so zvieratami, rybolov, splavovanie Hrona, malý detský kútik.

Hospodársky dvor pre zvieratá (somár, sliepky, prasa, kozy, holuby...)


Okolie
V blízkosti sa nachádzajú:  Tekovská hvezdáreň, Levický hrad, termálne kúpalisko Margita - Ilona, krytá plaváreň v Leviciach, krytá plaváreň v Tlmačoch, kúpele Santovka, termálne kúpalisko Podhájska, jazero Počúvadlo, arborétum Mlyňany, Topoľčianky, skalné obydlia v Brhlovciach, vodný mlyn Bohunice.

web: www.bobiranc.sk

Ubytovacia časť, kde spíte nad stajňami. Zvykal som si dve noci na erdžanie a búchanie koní.

Pokiaľ idete cez bočný vchod do reštaurácie, tak vidíte presne toto ... a aj oveľa viac.

Tu sa máte naozaj na čom vyblázniť.

Autor: Myshoun, 3.2.2011
Foto: Myshoun