daruj dobro

Vysielaj a vizualizuj ... a Vesmír ti bude naklonený

Chceš sa pohnúť ďalej? Dúfaš, že sa niečo udeje? Tak vysielaj signál do vesmíru, alebo sa pomodli (je jedno ako nazývaš „Vyššiu moc“, či už je to pre teba Budha, Pán Boh alebo niečo medzi nebom a zemou). Dôležité je veriť a vysielať signál, vypustiť myšlienku do vesmíru a veriť jej.

Čím viac vysielam, tým viac sa presviedčam, že to funguje. Len jeden príklad za všetky. Neznášam nakupovanie, ak musím ísť do obchodu si kúpiť niečo na oblečenie, pripravujem sa na to psychicky niekoľko dní vopred a aj tak to zvyčajne zabalím po návšteve prvých 2-3 obchodov a neúspešne. Tentokrát som potrebovala turistické topánky, ale také na mestskú turistiku, poznávačku. Tak som začala vysielať signál, že potrebujem nájsť dobré topánky na mestskú turistiku. Lenže, to je veľmi neurčitá požiadavka so širokou škálou riešenia. Tak si hovorím, treba to tomu Vesmíru upresniť. Na to je výborná vizualizácia. Spomenula som si, že sa mi veľmi páčili topánky čo nosia mladí, značky Timberland. Ale netuším, kde majú predajňu, takže druhý signál išiel, že v predajni športového oblečenia AlpinePro, by mohli mať tiež nejaké vhodné topánky, použiteľné na mestskú turistiku.


Večer som bola dohodnutá s kamoškou, že pôjdeme na večernú prechádzku, keď mi zrazu píše, že potrebuje ísť do obchodu niečo vybaviť, či môžeme počas prechádzky ísť okolo Auparku. A ja, že jasné, tak si aspoň skočím pozrieť tie boty. Prišli sme do obchodného domu a ja hovorím, len pozriem v AlpinePro. Prídeme tam, pozriem na boty, a majú podobné ako sú Timberlandy. Hneď sa k nim rútim, vypýtam si moje číslo. Oni ho zázračne majú, ja si ich vyskúšam a do necelých pár minút zahlásim, že kupujem a môžeme ísť ďalej. A kamoška v nemom úžase, že neblázni, nekupuj si hneď prvé topánky, pôjdeme pozrieť ešte do iných obchodov, možno majú aj iné a lepšie, a keby nie, tak sa vrátime. A ja, že nie. Tieto sú fajn, presne podľa predstavy a vizualizácie, takže ich kupujem. Tie topánky som si brala na poznávací výlet na 3 dni bez skúšky a boli fantastické. A to len vďaka tomu, že som vyslala správny signál do vesmíru a vizualizovala som si ich.


Nebojte sa, vysielajte a vizualizujte. A môže to byť čokoľvek, od návštevy svokry, pracovnej prezentácie, rozhovoru so šéfom, požiadanie partnera o ruku alebo oznámenia, že vás bude o jedného viac, a že za toho francúzskeho buldočka ste už zaplatili a od zajtra s vami bude bývať.

Vizualizujte si to, čo chcete dosiahnuť a nielen to, ale aj kroky, ktoré pre to podniknete.

 

Odporúčané články:

Daruj dobro 2019 - Bilancia

Predtým ako niečo vyslovíte, spomeňte si na "trojo dverí"

Hlas P kontra hlas K, alias nerozčuľuj sa, konaj!Autor: DDD, 19.1.2020
Foto: timberland.com, DDD