vtipy

... výber tých najlepších vtipov, čo vám zaručene usmejú tvár : )
Nezaraditeľné haluze Najlepšie momenty v živote sú niekedy práve tie, o ktorých nemôžeš nikomu povedať.
Pre ženy Keď klameš v16-tich: Nie mami, nemám frajera. Keď klameš v 30-tke: Áno mami, mám frajera.
Kameňáky Asi je zima, lebo som akurát videl bezdomovca močiť v parku a penis si držal kulmou.
Pre mužov Jedna legenda hovorí, že existuje žena, ktorá má v zime aj v lete tú istú veľkosť.
Alkoholické Ak je na fľaške od Coca Coly vrchnák od Fanty, tak je takmer isté, že vnútri je domáca.
Pre ženy Muži, ktorí sa vysmievajú ženám, že nevedia parkovať, sú tí istí, ktorí u nich nenájdu bod G ani na desiaty pokus!
Nezaraditeľné haluze Vnuk na oslave dedkových 99. narodenín: -"Deduško všetko naj... a hlavne, aby sme sa takto stretli aj o rok a oslávili spolu 100-ročnicu".  "No neviem vnúčik môj, neviem, či sa nám podarí stretnúť?" "Ale dedko, veď to je len jeden rôčik, len 365 dní."  "Ja sa nebojím o seba, ale ty jazdíš na motorke ako debil."
Eroticko hanbaté Pornofilmy sú tie najpozitívnejšie filmy. Žiadna vražda, žiadna vojna, žiadny rasizmus, žiadny jazykový problém, dobré spolupráca, všetci majú radosť, dobrý koniec pre všetkých. A to najlepšie: Dej pochopíš určite  (Dark Side of Žika).
Nezaraditeľné haluze Mozog je najunikátnejší orgán. Pracuje 24 hodín, 365 dní od nášho narodenia až dokým sa nezamilujeme.
Eroticko hanbaté Po sexe som si vždy zapálil cigaretu. Postupom času som prestal fajčiť.
Pre mužov Aj muži majú city. Napríklad cítia hlad.
Kameňáky Zimná výstraha na Orave: Nepi vodu! Roztrhá ťa mráz!
Pre mužov Boh vymyslel pôrod, aby žena vedela, aké to je, keď má chlap nádchu.
Alkoholické Našrot opitý chlapík nastúpi na vlakovej stanici do taxíku a zakričí: „Na vlakovú stanicu.“ Taxikár naštartuje, hneď vypne motor a hovorí: „Tak a už sme na vlakovej stanici.“ Chlapík vyberie z vrecka 10eur, zaplatí a strelí taxikárovi jednu po papuli. Šokovaný taxikár chce vysvetlenie: „To za čo bolo, preboha??“ Nabudúce nechoď tak rýchlo!!!
Školsko vzdelávacie Máš nejakého obľúbeného spisovateľa? Ocka. Tvoj ocko niečo píše? Ospravedlnenky, keď mamka je v práci a nám sa nikam nechce.
Výroky Niektorí ľudia sú tak falošní, že by ich odmietli vyrobiť aj Číňania.
Eroticko hanbaté Pred sexom si ľudia navzájom pomáhajú sa vyzliecť, po sexe sa oblieka každý sám. Čo z toho vyplýva? „Nečakaj pomoc od niekoho, kto s tebou vymrdal!“
Výroky Kedykoľvek som odolal hriechu – bolo to krásne, ale keď som mu podľahol – bolo to stokrát krajšie (Heinrich Heine)
Nezaraditeľné haluze Mami, prečo má ocino plešinu na hlave? Lebo veľa rozmýšľa. Aha? A ty máš prešo dlhé vlasy? ??? ... a ťahaj do izby!
Pre mužov Chlapi, potrebujem poradiť. Počas hádky mi žena náhle dala za pravdu. Aký je ďalší postup v takej situácii?