vtipy

... výber tých najlepších vtipov, čo vám zaručene usmejú tvár : )
Politické 87% Slovákov sú extrémisti ... Extrémne nízke mzdy !!! Extrémne nízke dôchodky !!! Extrémne nízke materské !!! Extrémne nízka životná úroveň v rámci EÚ!!! Extrémne vysoké dane a odvody!!! Extrémne veľa (vyše 3 milióny) exekúcii!!! Extrémne vysoké ceny potravín a iných tovarov v pomere ku mzdám!!! Extrémne vysoké ceny energií (elektriny, plynu) a vody !!! Extrémne nízka vyhliadka do lepšej budúcnosti !!! Takže ÁNO !!! Slováci sú extrémisti !!!
Výroky Správajte sa milo k čudákom. Je dosť pravdepodobné, že pre jedného z nich raz budete pracovať. (Bill Gates)
Výroky Ak by ste si uvedomili aké silné sú vaše myšlienky, už nikdy by ste nemysleli negatívne.
Kameňáky Prečo nemôže byť agent 007 Španiel? Lebo by to dopadlo ako: "Moje meno je Bond" "James Fernando Miguel Maria dos Santos de Lima Bond"
Nezaraditeľné haluze Päť stupňov strachu: 1. chvenie v bruchu, 2. panika. 3. teror, 4. zadané heslo je nesprávne, 5. „musíme sa o niečom porozprávať“.
Eroticko hanbaté Pravá láska je, keď zbadáš sexi kočku a miesto toho, aby si si predstavil, ako ju trtkáš ti napadne, ako ju trtkáš spolu so svojou frajerkou (Ben Rosefeld)
Pre mužov Dnes som bol so ženou kupovať novú metlu. Predavač sa pýta:" Akú prosím?" Ja odpovedám:" Stačí na kratšie vzdialenosti, ďalej ju odveziem autom.
Výroky Ak nemiluješ to čo robíš, nikdy v tom nebudeš dobrý. (Luke Parker)
Kameňáky Včera so si zalial kávu horúcim Redbullom. Odvtedy vidím zvuky!
Ítečkári Facebook je ideálnym priestorom k tomu, aby človek po prečítaní niekoľkých desiatok statusov rýchlo zistil, že rozhodne nie je najväčší debil na svete, konkurencia je totiž naozaj veľká.
Pre mužov Dnes sa ma 10 žien pýtalo, či by som nešiel von............Možno preto, že som bol na ženských záchodoch...
Eroticko hanbaté Dobrý sex znie tak, ako dievča bežiace v žabkách na autobus.
Nezaraditeľné haluze Kapela nevidomých a nepočujúcich hrá na zábave. Nevidomý sa pýta: „Už tancujú?” Nepočujúci znakuje: „Prečo, my už hráme?”
Výroky Kto v živote nič nepohnojil, nemá právo očakávať dobrú úrodu.
Kameňáky Pôrod je pre ženu naozaj ťažká záležitosť. Ale tak aspoň má možnosť okúsiť, ako sa cíti muž pri prechladnutí.
Výroky Hej človek, stal si sa tým, čím si vždy chcel byť?
Nezaraditeľné haluze Jedno jablko denne je dobré na nervy. Ak ho hodíš dosť silno a presne.
Pre ženy Ako pokračuješ s diétou? Zle, na raňajky som mala vajíčka. Natvrdo alebo na mäkko? ... kinder
Pre mužov „Vraj ti utiekla žena k mame, je to pravda?“ „Áno, už po štvrtýkrát.“ „A čo na to hovorí jej mama?“ „Neviem. Ale už mi ju trikrát vrátila!“
Nezaraditeľné haluze V Saudskej Arábii televízia vysiela upútavku na slávny americký sitkom, upravený pre miestne prostredie: Prvý diel –Ako som kúpil vašu matku – uvidíte už túto nedeľu!