vtipy

... výber tých najlepších vtipov, čo vám zaručene usmejú tvár : )
Pre mužov Pán farár, moja žena sa bola včera u vás vyspovedať. Povedzte, podvádza ma? To je spovedné tajomstvo ... a choď už radšej v pokoji domov jeleň môj.
Eroticko hanbaté Inzerát: Mladý elektrikár pomôže peknej žene zbaviť sa napätia.
Kameňáky Všetkým mojim známym, ktorým som daroval knižku pod stromček oznamujem, že ju musia vrátiť do 9.1.2020 do knižnice :)
Pre mužov Keď ti tvoja ex povie „Nikde nenájdeš takú, ako som ja!“ Odpovedz jej !Veď práve, o to ide!“
Pre ženy Premýšľala som, že by som si dnes večer pustila s partnerom nejaký dobrý film. Nemáte niekto tip na nejakého dobrého partnera?
Kameňáky Čím viac opálených petárd, tým väčší retard.
Nezaraditeľné haluze Nástup na let  (dopíšte rok): Vaša batožina má obsahovať len tie najkrajšie zážitky z minulého roka! Tie smutné a zlé zážitky budú z bezpečnostných dôvodov automaticky z lietadla vyradené! Pripútajte sa a vychutnajte si let ktorý bude trvať 12 mesiacov. Nasledujúce medzipristátia sú zdravie, láska, šťastie a spokojnosť. Vyrazte tou správnou nohou s úsmevom a sebaláskou do nového roka.
Výroky Buď ako vlk! Lev a tiger sú možno silnejší, ale vlk nevystupuje v cirkuse...
Služobní orgáni Sudca sa pýta prostitútky: Meno? Jolana. Vek? 25  rokov. Adresa? Ale pán sudca, nehovorte mi, že si nepamätáte.
Nezaraditeľné haluze Peniaze vraj kazia charakter, jedlo postavu, sex povesť. Len tá práca, tá je bez komentára.
Pre ženy Z dôvodu ochrany osobných údajov som sa rozhodla, že prestanem používať na aute smerovku. Nikto nemusí vedieť, kam idem.
Pre mužov Dobrá žena buď pije alebo nalieva.
Eroticko hanbaté Po sexe si 12 percent ľudí zapáli, 18 percent ľudí zaspí a 70 percent zmaže históriu internetového prehliadača.
Pre ženy Sťažuje sa kamarátka kamarátke: Včera som sa opila a ten chlap to využil! Znásilnil ťa? Horšie, utiekol!
Alkoholické Život je veľmi krátky na to, aby sme hľadali čisté poháre.
Pre ženy Manželka sa ma opýtala: Drahý, spal si aj s inými ženami? Ale láska, spal som len s tebou, s ostatnými som presexoval celú noc. ... návštevné hodiny na lôžkovej časti univerzitnej nemocnice sú denne od 14:00 – 17:00 hod.
Školsko vzdelávacie Oci, kedy si chodil do školy? Pred 30-timi rokmi. Prečo? Lebo dnes mi učiteľka povedala, že takého debila nevidela už tridsať rokov.
Nezaraditeľné haluze Hláška z 30. decembra: Konečne mám dosť peňazí, aby som nemusel po celý zvyšok roka pracovať!
Nezaraditeľné haluze Vianočný recept:  1kg lásky,  30g šťastia, 20g pusiniek, 10g porozumenia, 2 PL pomaznania, 2 PL pohladenia, štipka nezbednosti,  podľa chuti trpezlivosti, zaliať množstvom zdravia. Všetko dobre premiešajte, upečte a pomaly po častiach ujedajte.
Alkoholické Slovenskí vedci dokázali, že poldeci domácej pálenky je nielen zdravé, ale i málo.