vtipy

... výber tých najlepších vtipov, čo vám zaručene usmejú tvár : )
Alkoholické Vodka s ľadom poškodzuje obličky. Rum s ľadom pečeň. Gin s ľadom srdce. Whisky s ľadom mozog. Je to možné, že ľad je taký škodlivý?
Pre mužov Vydesené dievčatko pribehne v noci za ockom: „Oci, oci, horí nám domček! Musíme utekať!“ „Tak poď, ale tíško, aby si nezobudila mamičku!“
Športové Futbal je zaujímavý hlavne tým, že pár tisícok príslušníkov chudobnej vrstvy na tribúnach kričí na dvadsaťdva milionárov: „Makaj!“
Nezaraditeľné haluze Do trafiky pribehne chlap a kričí: „Zápalky!“ Trafikantka sa na neho pozrie a hovorí: „Nerevte na mňa, nie som hluchá! S filtrom alebo bez?“
Pre ženy Chlap stratí papiere, čo potrebuje na vybavenie dôchodku a žena mu nadáva. Keď už to nemôže vydržať, zájde na príslušný úrad a prinesie si výmer na starobný dôchodok. „Ako si to urobil?“ pýta sa udivene žena. „Rozopol som si košeľu a ukázal som im svoju šedivú hruď, to zabralo,“ hovorí manžel. „Ty starý somár,“ rozčuľuje sa žena. „To si si nemohol rozopnúť aj rázporok? Mohol si brať aj invalidný!“
Eroticko hanbaté „Dcérenka moja, tie tvoje výlety s Peťom na motorke sa mi vôbec nepáčia. Zavedie ťa niekam do lesa, tam bude od teba všeličo chcieť, a keď mu nevyhovieš, nechá ťa tam.“ „Ale mami, už som sa niekedy vrátila domov peši?“
Pre mužov Moja žena vedie dvojitý život – môj a svoj.
Služobní orgáni Pár hodín po výsadku dvoch elitných parašutistov s džungli jedného z nich uhryzol had. Druhý hada pohotovo zabil a jeho fotku odoslal na základňu lekárovi s otázkou, čo s tým treba urobiť. Odpoveď znela "Je to jedovatý had. Nájdi miesta vpichu, prerezaním nožom ich spoj a ranu vysaj, jed okamžite vypľuj". Priotrávený vojak s boľavým penisom sa zatiaľ pýta "Čo píšu?" "No, že skapeš!"
Alkoholické Kamarát mi daroval fľašu dobrej slivovice. Bál som sa, že ju rozbijem, tak som ju radšej hneď vypil. A dobre som urobil, lebo cestou domov som z bicykla 9-krát spadol!
Eroticko hanbaté Ak máš veľký penis a nevieš trtkať, to je ako keby si mal nabitú pištol a hodil ju po niekom.
Pre ženy Rozmaznaj ho. Var mu, upratuj, fajči a trtkaj ho ako pornoherečka, buď jeho oporou. Síce ťa aj tak podvedie, ale neopustí ťa!
Pre mužov Stredný vek je vtedy, keď už chápeš, že nedokážeš zmeniť tento svet, no ešte ťa to trochu rozčuľuje.
Pre ženy Mlčanie je jediné zlato, ktoré ženy nemajú rady.
Politické 87% Slovákov sú extrémisti ... Extrémne nízke mzdy !!! Extrémne nízke dôchodky !!! Extrémne nízke materské !!! Extrémne nízka životná úroveň v rámci EÚ!!! Extrémne vysoké dane a odvody!!! Extrémne veľa (vyše 3 milióny) exekúcii!!! Extrémne vysoké ceny potravín a iných tovarov v pomere ku mzdám!!! Extrémne vysoké ceny energií (elektriny, plynu) a vody !!! Extrémne nízka vyhliadka do lepšej budúcnosti !!! Takže ÁNO !!! Slováci sú extrémisti !!!
Výroky Správajte sa milo k čudákom. Je dosť pravdepodobné, že pre jedného z nich raz budete pracovať. (Bill Gates)
Výroky Ak by ste si uvedomili aké silné sú vaše myšlienky, už nikdy by ste nemysleli negatívne.
Kameňáky Prečo nemôže byť agent 007 Španiel? Lebo by to dopadlo ako: "Moje meno je Bond" "James Fernando Miguel Maria dos Santos de Lima Bond"
Nezaraditeľné haluze Päť stupňov strachu: 1. chvenie v bruchu, 2. panika. 3. teror, 4. zadané heslo je nesprávne, 5. „musíme sa o niečom porozprávať“.
Eroticko hanbaté Pravá láska je, keď zbadáš sexi kočku a miesto toho, aby si si predstavil, ako ju trtkáš ti napadne, ako ju trtkáš spolu so svojou frajerkou (Ben Rosefeld)
Pre mužov Dnes som bol so ženou kupovať novú metlu. Predavač sa pýta:" Akú prosím?" Ja odpovedám:" Stačí na kratšie vzdialenosti, ďalej ju odveziem autom.