vtipy

... výber tých najlepších vtipov, čo vám zaručene usmejú tvár : )
Pre ženy Ak ťa muž miluje takú aká si, utekaj od neho. Nemôže byť normálny.
Výroky Smej sa a celý svet sa bude smiať s tebou. Chráp ... a budeš spať sám.
Politické Už vymysleli kávu bez kofeínu, pivo bez alkoholu, autá bez vodičov, ale vymyslieť vládu bez debilov to je zatiaľ nad ľudské sily.
Pre ženy Láska je nájsť si niekoho, s kým stučnieš.
Lekári a sestričky Čím sa vyznačuje patológ? Má rád otvorených ľudí.
Pre ženy Keby sme nemali žrať v noci, tak prečo je v chladničke svetielko? Aha?!
SMS Mikulášku, dobrý strýčku, nalejem ti borovičku. A čertíkovi deci vína, nech sa o chvost nepotkýna. Anjelikovi dáme pivo, nech nelieta nakrivo.
Pre ženy Syn: “Oci, zamiloval som sa a chcem pozvať na rande krásnu babu!” Otec: “To je úžasné synu. Kto je to?” Syn: “Andrea, od susedov.” Otec: “Aaaach, tak to nie je dobre. Musím ti niečo povedať, ale prisahaj že to nepovieš mame. Andrea je tvoja sestra.” Chlapec z toho nie je nijako nadšený… O pár mesiacov neskôr…. Syn: “Oci, znova som sa zamiloval a je ešte krajšia!” Otec: ” To je super, poznám ju?” Syn: “Ano – Monika, od susedov.” Otec: “Ups, synu nerád ti to hovorím. Monika je tiež tvoja sestra.” Stalo sa to znova ešte niekoľko krát, na čo bol syn už veľmi nahnevaný a šiel rovno za mamou. Syn: “Mami, som veľmi nahnevaný na otca! Zamiloval som sa do šiestich dievčat, ale nemôžem ísť s nimi ani na rande, pretože náš otec je tiež ich otec!” Mama objíme syna a hovorí: “Zlato, môžeš ísť na rande s kým len chceš. Nepočúvaj ho….. Nie je to tvoj otec.”
Pre mužov Hymna slobodného muža: Sám si periem, sám si varím, pekne doma hospodárim. Sám si varím, sám si periem, že sa na to nevyseriem. Bez ženy sa cítim stratene, dám si pivo chladené.
Športové Kiežby bol život ako hokej. Keď vás niekto naserie, vymlátite z neho dušu a potom si idete na 5 minút odpočinúť na lavičku.
Alkoholické Inzerát: Vymením srdce na novú pečeň. Zn: Chcem sa menej stresovať a začať viac chlastať.
Eroticko hanbaté Chlap na pláži vylezie z vody a prirodzenie má až pod kolenami. Všetci na neho zízajú s vyvalenými očami a chlapík hovorí: „No čo, vo vode sa každému trocha scvrkne.“
Výroky Nezabúdaj. Dnes neporáža veľký malého, ale konajúci váhavého (Rupert Murdoch)
Eroticko hanbaté Tá najnudnejšia sexuálna poloha je, keď ležíš dole a hore nie je nikto.
Kameňáky Nedávno mi prišiel zazvoniť sused a vynadal mi, že nech si to porno dám okamžite tichšie, a že sa bude musieť porozprávať s mojimi rodičmi.  Pozeral som ženský tenis.
Kameňáky Na svete sú dve veci, na ktoré sa dá pozerať donekonečna.  Horiaci oheň a parkujúca žena.
Chuck Norrisovinky Spomienky Chucka Norrisa „Stúpil som bosou nohou na lego ... začalo plakať“.
Výroky Skutočný umelec nie je ten, ktorý je inšpirovaný ostatnými, ale ten, ktorý inšpiruje ostatných. (Salvador Dalí)
Pre ženy A ty čo máš rada? Horalku, fidorku, sójovú tyčinku. Myslím v posteli. Jáááj, tak to radšej čokoládu a zmrzlinu, tie sa nedrobia.
Výroky Žehliace dosky sú v skutočnosti surfy, ktoré sa vzdali svojich snov a našli si nudnú prácu. Nebuď ako žehliaca doska.