vtipy

... výber tých najlepších vtipov, čo vám zaručene usmejú tvár : )
Kameňáky Dobrý deň, chcem sa opýtať, či moja poistka za auto zahŕňa aj zrážku so zvieraťom? Samozrejme, pane. A aké zviera ste zrazili? ... kapra
Služobní orgáni Policajt príde do práce a natešene sa chváli kolegom. Chlapi, môj desaťročný syn sa už naučil   abecedu. A po kade? Až do deväť.
Lekári a sestričky Sedliak u zverolekára: Potrebujem pre bujakov povzbudzujúce tabletky. A aké ste mali minule? Také mentolové.
Nezaraditeľné haluze Dialóg neskúseného páriku: Drahý, tešíš sa? Budeme sami doma celú noc! Jasná vec! Zožerieme celú štangľu salámy sami.
Pre mužov Matematická úloha na večer: Milan má 71 rokov. Jeho snúbenica Anička má 21 rokov. Otázka: Koľko má Milan peňazí?
Pre mužov Príznaky koronavírusu: potenie, teplota, lapanie do dychu. Úplne rovnaký pocit, ako keď sa ti manželka hrabe v mobile.
Lekári a sestričky Doktor dá pacientovi krabičku s tabletkami. „Každý deň budete užívať jednu, až do konca života.“ „Ale veď sú tam len tri“ – ohradí sa pacient. „A čo na tom nechápete?“
Alkoholické Dežo, trasú sa mi ruky – vraví Gejza. Tak si daj stabilizátor – odpovedá kamarát. A to je čo? – pýta sa Gejza. Deci borovičky.
Eroticko hanbaté Láska je ako chrípka. Treba ju vyležať.
Pre ženy Nevinná študentka močí na lúke. Zrazu ju zospodu začne štekliť tráva... Ty zelina jedna hnusná, prestaň! Trávička zelená no – no – no! Ach, ááách ... ty moje krásne stebielko.
Eroticko hanbaté Inovované príslovie: Ktorú môžeš urobiť dnes, tú neodkladaj na zajtra. (Myshoun)
Výroky Výrok týždňa: Expert vysvetlí, prečo sa to nedá. Potom príde nejaký amatér, ktorý nevie, že sa to nedá, a urobí to.
Alkoholické Heslo alkoholika: Keď do pekla, tak vodopádom ohnivej vody.
Eroticko hanbaté Dve prostitútky. Je pravda, že muži nestarnú? Oni naozaj nestarnú, oni iba mäknú.
Kameňáky Bruce Lee študoval divadlo, filozofiu, poéziu a tiež došiel k poznaniu, že najkrajšia forma vyjadrenia svojich pocitov je pridrbať niekomu do chrapy...
Pre mužov Pustí ťa dnes žena na pivo? Áno, ale iba na kauciu.
Blondínečky vypatlané Prečo majú blondínky orgazmus? Aby vedeli, kedy majú prestať.
Pre mužov Čašník: Pane! Vaša manželka dnes vyzerá úžasne! Čo vám donesiem k pitiu? To čo ste pil vy...
Alkoholické Rok 2020: Rok, kedy moje ruky dostali viac alkoholu, ako moja pečeň.
Alkoholické Po tajnom domácom pálení slivovice. Keby sme sa ráno nevideli, nahmatáme sa na očnom.