vtipy

... výber tých najlepších vtipov, čo vám zaručene usmejú tvár : )
Pre ženy Vzťahy sú jednoduché. Ty chceš jeho. On chce inú. Teba chce niekto iný.
Čierno morbídne Na poľovačke v hustej hmle zaznela rana: Jožo, čo máš? Podľa chvosta to bude kačka. Zaznela druhá rana: Vlado, čo máš? Podľa dokladov je to právnik z Bratislavy.
Ítečkári Nechápem, ako niekto mohol uhádnuť môj PIN. Čo si mal za PIN? Letopočet, kedy pápež Gregor IX svätorečil Domingo de Guzmána, zakladateľa Dominikánskeho rádu. A v ktorom  roku to bolo? V roku 1234.
Kameňáky K výročiu úmrtia Karla Gotta zakázali spievať. Tak počkajte čo bude, až umrie Robert Rosenberg (pornoherec).
Pre mužov Včera som ťa videl s nejakou babou. Kde? V tej novej pizzerke. To bola sesternica. Lol J. Čo je? Minulý rok to bola moja sesternica.
Pre ženy Začala som jesť proteíny na kĺby. Najlepšie sú vraj tie pre kone. Naozaj pomáhajú ... v októbri pretekám Veľkú pardubickú.
Výroky Pravidlo č. 1: Nikdy od nikoho nič nečakaj.
Nezaraditeľné haluze Milí muži, dokážem vašu partnerku donútiť tak vrieskať, ako nikto z vás ... s láskou váš pavúk.
Výroky Ten, kto nemá dostatok odvahy riskovať, v živote nikdy nič nedosiahne. (Muhammad Ali)
Eroticko hanbaté Nymfomanka je slovo, ktoré vymyslel chlap, čo nevládal pokračovať.
Alkoholické Že ti je zle po šiestich pivách? A po troch litroch kakaa by ti bolo akože dobre?
Čierno morbídne ... mať 45-tku na krku, to nie je žiadna sranda. Hlavne ak je nabitá.
Politické Milí študenti, drvivá väčšina tzv. revolúcií je o tom, že noví gauneri zoberú s pomocou zblbnutého ľudu moc starým gaunerom, aby tento ľud prostredníctvom novým gaunerov následne zistil, že noví gauneri sú ešte horší gauneri, ako tí zvrhnutí starí gauneri.
Kameňáky INZERÁT: Mám 33 rokov, hľadám ženu k vážnemu zoznámeniu. Profesiu: 11 rokov poslancom parlamentu. Vlastnosti: usilovnosť, ochota tvrdo pracovať, spravodlivosť, čestnosť, nepodplatiteľnosť, pravdovravnosť, boj za práva chudobných. ODPOVEĎ NA INZERÁT: Mám 30 rokov a rada by som Vás spoznala. Profesia: 15 rokov prostitútka. Vlastnosti: panna, verná, oddaná, skromná, v sexe neskúsená a rodinne založená
Pre ženy Ak žena zakáže mužovi piť pivo s kamarátmi, tak začne piť šampanské so štetkami.
Alkoholické Čo je to rum? Rozumne Uložený Majetok.
Eroticko hanbaté Svadobná noc: Drahá, koľko si mala predo mnou milencov? Ani jedného! To všetko boli zákazníci.
Služobní orgáni Policajt nakreslí kruh a hovorí. Vážení, Kruh má 180°. Jeden sa ozve - Ale ... kruh má predsa 360°. No, to áno, ale ten väčší kruh.
Pre ženy Vedúci vraví novej sekretárke: Dúfam, že tu nebudete sedieť so založenými rukami. To viete, že nie! Mám so sebou pletenie.
Služobní orgáni Dežo má v cele fotografiu manželky. Dozorca sa pýta: „To ju tak miluješ?“ „Nie! Keď ju vidím, tak som rád, že som tu!