vtipy

... výber tých najlepších vtipov, čo vám zaručene usmejú tvár : )
Školsko vzdelávacie Máš nejakého obľúbeného spisovateľa? Ocka. Tvoj ocko niečo píše? Ospravedlnenky, keď mamka je v práci a nám sa nikam nechce.
Výroky Niektorí ľudia sú tak falošní, že by ich odmietli vyrobiť aj Číňania.
Eroticko hanbaté Pred sexom si ľudia navzájom pomáhajú sa vyzliecť, po sexe sa oblieka každý sám. Čo z toho vyplýva? „Nečakaj pomoc od niekoho, kto s tebou vymrdal!“
Výroky Kedykoľvek som odolal hriechu – bolo to krásne, ale keď som mu podľahol – bolo to stokrát krajšie (Heinrich Heine)
Nezaraditeľné haluze Mami, prečo má ocino plešinu na hlave? Lebo veľa rozmýšľa. Aha? A ty máš prešo dlhé vlasy? ??? ... a ťahaj do izby!
Pre mužov Chlapi, potrebujem poradiť. Počas hádky mi žena náhle dala za pravdu. Aký je ďalší postup v takej situácii?
Pre ženy Dámy, ak máte pocit, že ste stretli muža, ktorý je milý, sympatický, vtipný, neklame vám, neuráža vás, je múdry a vie opraviť veci okolo domu... tak tá tráva, ktorú ste zrejme práve dofajčili bola fakt veľmi kvalitná (Dark Side of Žika).
Nezaraditeľné haluze Zákazník pri pokladni v supermarkete „Slečna, prepáčte, ale zmýlili ste sa o 38 euro.“ Predavačka: “No, to ste mali povedať hneď! Teraz už je neskoro!“ Zákazník: „Dobre, tak ja si ich teda nechám“.
Alkoholické Minule som išol v Prešove ma jedno pivo a zobudil som še v Prahe na stanici... Sú veci, ktoré s kofolou prosce nezažiješ.
Kameňáky Prečo som sa dnes ráno zobudil v nemocnici celý v sadre? Keď sa nám nedávno pokazila kosačka na trávu, manželka mi stále pripomínala, aby som ju opravil. Bol som však stále zaneprázdnený. Na programe bolo auto, futbal., internet, rybačka, kamaráti, krčma ... niečo, čo bolo pre mňa dôležitejšie. Nakoniec prišla s nápadom, ktorý dúfala, že zaberie. Keď som prišiel včera domov, sedela vo vysokej tráve a strihala ju malými nožničkami. Chvíľu som ju ticho pozoroval a v tom som vošiel do domu. Po pár minútach som sa vrátil a podal jej kefku na zuby so slovami „Keď skončíš drahá so strihaním, mohla by si pozametať dvor“. Potom si už na nič nepamätám...
Nezaraditeľné haluze Nechcem sa naučiť ovládať svoj hnev. Ľudia by ma mali len jednoducho menej nasierať!
Eroticko hanbaté Nemusíš zhasínať pred sexom. Mne sa páčiš taká, aká si. Ale ja nezhasínam kvôli sebe...
Pre ženy Dievčatá, premýšľajte hlavou a nie kamarátkami.
Kameňáky To nie je celulitída! To sa mi len moje telo snaží povedať „si sexi“ v Braillovom písme.
Pre mužov Neznášam, keď mi žena ráno povie „Vstávaj, už je dávno ráno, slnko svieti“ A čo ja s tým mám? Čo mám robiť? Fotosyntézu?
Eroticko hanbaté Oci, ako sa volá to dievča, čo chce byť stále v centre pozornosti? Hm ... myslím, že bukkake.
Výroky Filozofia môjho života znie: Nezaujíma ma, čo si o mne myslia a hovoria druhí. Som kto som, a robím čo robím. Nečakám od nikoho nič, ale akceptujem všetko. A to robí môj život omnoho jednoduchším. (Anthony Hopkins)
Nezaraditeľné haluze Občas musíš zavrieť oči, napočítať do desať, poriadne sa nadýchnuť, pripomenúť si, že by si vo väzenskom oblečení nevyzeral dobre, usmiať sa na toho blbca a ísť ďalej.
Pre ženy Ženy nie sú náročné. 90 percent ich problémov vyrieši dobrý penis alebo jedlo.
Nezaraditeľné haluze Tiež máte 90 percent kontaktov v mobile úplne zbytočne?