vtipy

... výber tých najlepších vtipov, čo vám zaručene usmejú tvár : )
Lekári a sestričky Bezdetný pár sa podvolí vyskúšať novú metódu liečby pomocou opičích hormónov. Liečba je úspešná a po deviatich mesiacoch nastávajúci otecko v pôrodnici netrpezlivo očakáva šťastnú udalosť. Zrazu vojde pôrodník celý spotený a otecko sa pýta: „Tak čo, je to chlapec alebo dievča?“ „Priznávam, že neviem! Uvidíme, až to malé zoskočí z lustra.
Pre mužov Rozišiel som sa s priateľkou. Nemal som na nej rád dve veci: Jej bradu.
Služobní orgáni Šéf polície sa pýta záujemcu o policajnú službu: „Aké máte vzdelanie?“ „Ja som vyučený obuvník.“ „A čo by ste chceli u nás robiť?“ „Nasadzovať papučky!“
Kameňáky Starenka nastúpi do autobusu a pýta sa šoféra: „Nechcete oriešky?“ „Áno, ďakujem.“ Na druhý deň to isté a šofér hovorí: „Dajte si aj vy!“ „Ja nemôžem, už nemám zuby.“ Na tretí deň: „Synček, nechceš oriešky?“ Šofér je už celý zvedavý, tak sa pýta: „Babka, odkiaľ máte tie oriešky?“ „Z Toffifee!“
Výroky Čím viac má človek láskavé srdce, tým viac bolesti mu život naloží.
Nezaraditeľné haluze Veľmi sa bojím, že sa do niekoho bláznivo zamilujem a potom zistím, že tlieska po pristáti lietadla.
Výroky Ženy sú ako parkovacie miesta. Tie dobré sú obsadené alebo sú veľmi ďaleko, a tie voľné sú buď veľmi malé, alebo stoja nehorázne peniaze.
Ítečkári Otvorím si Facebook, všetci sú bohatí, každý niekam cestuje, každý má dokonalý vzťah, užíva si zaujímavé hobby. Ako som sa sem dostal ja?
Pre ženy „Miláčik, vieš, čo som dnes počul? Manželstvo, kde muž a žena majú rovnaké práva aj povinnosti, je šťastné a spokojné.“ „Netrep sprostosti a umývaj ten riad poriadne!“
Eroticko hanbaté V manželskej posteli sa odohráva vášnivá scéna. Náhle sa ozve hlasné pribuchnutie vchodových dverí. Vyplašená žena kričí: „Ježišmária, to je manžel!“ a chlap sa vrhne pod posteľ. Po chvíli ticha vylezie spod postele, sadne na okraj, vzdychne si utierajúc pot z čela a hovorí: „Vidíš, ako máme obaja napnuté nervy?!“
Eroticko hanbaté Jesť burger je ako masturbácia. Základ je mať dosť papierových vreckoviek, inak od toho budete zašpinení všade.
Výroky Ľudia mi stále hovoria „mal by si navštíviť psychiatra..“ Ale úprimne, mne sa páči byť takto prij**aný.
Kameňáky Ak vážiš 100 kg na Zemi, na Marse by si mal iba 38 kg. Nie si tučný, len žiješ na zlej planéte.
Nezaraditeľné haluze Niektorí ľudia sú ako kinder vajco. Navonok sladkí, ale vo vnútri úplná pi**vina.
Pre ženy Ak by ste si mali vybrať medzi držaním diéty a čokoládou, tak by ste si vybrali mliečnu, horkú alebo orieškovú?
Výroky Niektorí ľudia sú tak strašne sprostí, no zároveň tak suverénni, sebavedomí a bez akejkoľvek súdnosti a hanby, že keď ich vidím, je mi trápne aj za nich.
Pre mužov Ak ženu vytočíš a ona ti povie: „Rob si čo chceš“. Nikdy si nerob, čo chceš. Proste zostaň stáť, nežmurkaj, nedýchaj, hraj mŕtveho.
Pre mužov Stretnú sa dvaja bývalí spolužiaci. V debate o všetkom možnom padne otázka: Robíš aj nejaký nebezpečný šport? Druhý:  No, občas nesúhlasím s manželkou.
Eroticko hanbaté Radšej krásna bacuľka, ako suchá škatuľka.
Kameňáky Debilovi nevysvetlíš, že je debil ... pretože to nepochopí ... lebo je debil!