vtipy

... výber tých najlepších vtipov, čo vám zaručene usmejú tvár : )
Kameňáky Žijeme v dobe, kedy strata mobilu bolí viac, ako strata panenstva.
Výroky Stretlo ma šťastie. Povedalo uhni ... a išlo ďalej.
Eroticko hanbaté Včera mi jedna krásna žena ponúkla sex. Na oplátku chcela, aby som jej na svojom webe spravil reklamu na nejaký čistiaci prostriedok. Samozrejme, že som to odmietol, pretože mám silnú vôlu a morálne zásady. Tak silné, ako Ajax - účinný čistič WC a kúpeľní. Teraz dostupný aj s vôňou citrónu alebo vanilky.
Nezaraditeľné haluze Lietadlo sa zmieta v turbulentnom lete. Na palube vypukne panika a letuška sa snaží upokojiť cestujúcich: „Len pokoj, ešte sa nestalo, že by sa niektoré lietadlo nevrátilo na zem.“
Služobní orgáni Lupič ohrozuje zamestnancov banky, v ruke má odistený granát. Vbehne dnu policajt, namieri naňho pištoľ a kričí: „Odhoďte zbraň!“
Pre ženy Lenka hovorí kamarátke: „Nechápem, ako mohli muži objaviť nové kontinenty, keď ten môj nenájde ani maslo v chladničke.“
Eroticko hanbaté Koho môžeš urobiť dnes, neodkladaj na zajtra.
Pre ženy Život je ťažký, keď je vaša najlepšia kamarátka absolútna desiatka, zatiaľ čo vy ste pri dobrom nasvietení solídna šestka.
Pre mužov Čo váži viac? 50 kilová žena, alebo 50 kíl železa? Žena, pretože ti klamala koľko váži!
Výroky V detstve ťa naučia pár čarovných slovíčok, ako sú prosím, ďakujem, prepáčte... Ako dospelý si uvedomíš, že aj také poser sa má svoje čaro.
Pre mužov On: Láska, aké je heslo na wi-fi? Ona: Predsa dátum nášho výročia. On: ... nevadí, idem si prečítať nejakú knihu.
Kameňáky Mám telo Boha. Bohužiaľ, je to Budha.
Nezaraditeľné haluze Revízor sa pýta cestujúceho: „Prečo máte detský lístok?“ „Lebo som dieťa Božie.“
Alkoholické Vodka (podst. meno) – Najlacnejšia učiteľka tanca.
Výroky Kedy ľudia vedeli čítať myšlienky, dostával by som po hube na každom kroku.
Eroticko hanbaté Prečo sú uhorky balené v plastovom obale? Aby sa dali zjesť aj po použití.
Pre mužov Chlapík vojde s revolverom do baru. „Kto z vás mal sex s mojou ženou? – zavrčal. V to zaznel odniekadiaľ zozadu starý chrapľavý hlas „Na to nemáš dosť nábojov, kamarát“.
Eroticko hanbaté Medzi komárom a ženou by nebol až taký veľký rozdiel... Možno len ten, že keď ťa cucá komár, tak ho nemusíš hladkať po hlave.
Pre mužov Dcéra: Oci, prečo sú všetky cukríky zabalené do šuštiacich obalov? Otec: Aby sme počuli, ako mamička chudne.
Pre ženy Ženy žijú v priemere dlhšie ako muži. Boh im dal pár rokov navyše, aby mali čas na parkovanie.