Pre ženy

Pre ženy Môj najobľúbenejší mýtický tvor je normálny slušný chlap.
Pre ženy Výroky dokonalého muža (podľa žien): 1. Ty si zasa schudla 2. Kúp si to miláčik  3. Môžem to všetko dnes ožehliť ja? 4. Vypnem ten futbal, je to nuda. 5. Neznášam pivo.
Pre ženy Najväčší problém je, že všetky tie radodajky si dnes myslia, že byť kurvou je kráľovská výsada.
Pre ženy „Miláčik, vieš, čo som dnes počul? Manželstvo, kde muž a žena majú rovnaké práva aj povinnosti, je šťastné a spokojné.“ „Netrep sprostosti a umývaj ten riad poriadne!“
Pre ženy Ak by ste si mali vybrať medzi držaním diéty a čokoládou, tak by ste si vybrali mliečnu, horkú alebo orieškovú?
Pre ženy Muži sú ako sneh, lebo nikdy neviete, koľko to bude centimetrov a ako dlho vydrží.
Pre ženy Keď muž povie žene: Urobím pre teba čokoľvek - tak tým myslí, že sa podstaví guľke do cesty, alebo že bude bojovať s drakom ...A nie že bude umývať riad, vysávať, žehliť.
Pre ženy Manžel je ten, ktorý pomáha žene riešiť problémy, ktoré by nikdy nemala, keby sa za neho nevydala.
Pre ženy Ženy nie sú náročné, lebo 90 percent ich problémov vyrieši dobrý penis alebo jedlo.
Pre ženy Keď mám zlý deň a život na deprimuje, tak sa len pozriem nižšie a poviem si „No a čo? Aspoň mám cecky“
Pre ženy Vždy nosím v kabelke nôž, to keby som napríklad v tmavej uličke narazila na tortu, alebo tak :)
Pre ženy Tri pravidlá spoločenského prežitia pre ženy. 1. Nenakupuj hladná, 2. Neflirtuj nadržaná a po 3. Nepíš statusy na Facebook opitá.
Pre ženy Chlap stratí papiere, čo potrebuje na vybavenie dôchodku a žena mu nadáva. Keď už to nemôže vydržať, zájde na príslušný úrad a prinesie si výmer na starobný dôchodok. „Ako si to urobil?“ pýta sa udivene žena. „Rozopol som si košeľu a ukázal som im svoju šedivú hruď, to zabralo,“ hovorí manžel. „Ty starý somár,“ rozčuľuje sa žena. „To si si nemohol rozopnúť aj rázporok? Mohol si brať aj invalidný!“
Pre ženy Rozmaznaj ho. Var mu, upratuj, fajči a trtkaj ho ako pornoherečka, buď jeho oporou. Síce ťa aj tak podvedie, ale neopustí ťa!
Pre ženy Mlčanie je jediné zlato, ktoré ženy nemajú rady.
Pre ženy Ako pokračuješ s diétou? Zle, na raňajky som mala vajíčka. Natvrdo alebo na mäkko? ... kinder
Pre ženy Pravidlo pre dobrého manžela: Šatník manželky musí byť taký plný, aby sa tam žiaden muž nezmestil.
Pre ženy Život nie je rozprávka. Keď o polnoci stratíš topánky, tak si ožratá.
Pre ženy Keď sa Pán Boh chystal stvoriť Zem, prisľúbil ženám, že na každom rohu nájdu ideálneho chlapa. A potom stvoril zemeguľu!
Pre ženy Manžel je zaujímavý tvor, ktorý vás už videl opitú, holú, bez mejkapu, tárajúcu všelijaké nezmysly, plačúcu, zúriacu, rehotajúcu sa... A napriek tomu s vami žije. Darmo, je to zaujímavý tvor...