Pre ženy

Pre ženy Dámy, ak máte pocit, že ste stretli muža, ktorý je milý, sympatický, vtipný, neklame vám, neuráža vás, je múdry a vie opraviť veci okolo domu... tak tá tráva, ktorú ste zrejme práve dofajčili bola fakt veľmi kvalitná (Dark Side of Žika).
Pre ženy Dievčatá, premýšľajte hlavou a nie kamarátkami.
Pre ženy Ženy nie sú náročné. 90 percent ich problémov vyrieši dobrý penis alebo jedlo.
Pre ženy Povzdych matky: Ak bude moja dcéra po mne, tak sa k nej budem správať ako k princeznej.... V pätnástich rokoch ju zamknem do hradnej veže.
Pre ženy Dievčatá, prestaňte hľadať toho pravého. Jednoducho nájdite toho ľavého, a potom z toho idiota urobte toho pravého.
Pre ženy Asi mám doma jasnovidca. Volala som mu z kamoškinho mobilu, a on hneď že – Ahoj zlatko ...
Pre ženy „Ale svadobné šaty nemáš pekné,“ hovorí svokra neveste. „To nič, mamička, druhý raz budú krajšie.“
Pre ženy Novomanžel sa nemohol dočkať, až si vyrazí so svojimi starými kamarátmi. Večer hovorí  svojej manželke: „Idem do baru, láska, dám si pivo.” „Chceš pivko, miláčik?” žena otvorila  chladničku a ukázala mu 25 rôznych druhov pív z 12 krajín. České, nemecké, holandské, japonské, slovenské, dánske, belgické... Manžel sa trochu zarazil: „Áno, láska, ale v bare, vieš, majú chladené poháre.” „Chceš chladený pohárik, miláčik?” manželka siahla do mrazničky a vybrala dokonale vychladený krígeľ, zmrznutý tak, až jej začal primŕzať k ruke, keď ho držala. Manžel, trochu pobledlý, hovorí: „Áno, moja najmilšía, ale v bare majú chuťovky, tie sú naozaj výborné! Nebudem tam dlho, hneď sa vrátim. Sľubujem. Dobre?” „Chceš chuťovky, cukríček môj?” žena mu nanosila postupne na stôl nakladaný hermelín, utopenca, kapustu, kuracie krídelká, kyslé klobúčiky z húb, bravčové rebierka atď. „Ale, moja najmilšía... v bare... vieš... s kamarátmi... tie nadávky, hrubé výrazy a to všetko...” „Chceš hrubé výrazy, macinko? ... Tak si vypi to zasrané pivo v tom tvojom vyd**anom pollitráku a zožer si tie skur**né chuťovky, pretože nikam nejdeš! Už ti to došlo, ty debil?!”
Pre ženy Nenávidím chlapov! Moment, moment! Tak nič, už odpísal. Falošný poplach, ospravedlňujem sa...
Pre ženy Môj najobľúbenejší mýtický tvor je normálny slušný chlap.
Pre ženy Výroky dokonalého muža (podľa žien): 1. Ty si zasa schudla 2. Kúp si to miláčik  3. Môžem to všetko dnes ožehliť ja? 4. Vypnem ten futbal, je to nuda. 5. Neznášam pivo.
Pre ženy Najväčší problém je, že všetky tie radodajky si dnes myslia, že byť kurvou je kráľovská výsada.
Pre ženy „Miláčik, vieš, čo som dnes počul? Manželstvo, kde muž a žena majú rovnaké práva aj povinnosti, je šťastné a spokojné.“ „Netrep sprostosti a umývaj ten riad poriadne!“
Pre ženy Ak by ste si mali vybrať medzi držaním diéty a čokoládou, tak by ste si vybrali mliečnu, horkú alebo orieškovú?
Pre ženy Muži sú ako sneh, lebo nikdy neviete, koľko to bude centimetrov a ako dlho vydrží.
Pre ženy Keď muž povie žene: Urobím pre teba čokoľvek - tak tým myslí, že sa podstaví guľke do cesty, alebo že bude bojovať s drakom ...A nie že bude umývať riad, vysávať, žehliť.
Pre ženy Manžel je ten, ktorý pomáha žene riešiť problémy, ktoré by nikdy nemala, keby sa za neho nevydala.
Pre ženy Ženy nie sú náročné, lebo 90 percent ich problémov vyrieši dobrý penis alebo jedlo.
Pre ženy Keď mám zlý deň a život na deprimuje, tak sa len pozriem nižšie a poviem si „No a čo? Aspoň mám cecky“
Pre ženy Vždy nosím v kabelke nôž, to keby som napríklad v tmavej uličke narazila na tortu, alebo tak :)