Pre ženy

Pre ženy Skoro som zažila taký ten „potrebujem chlapa“ moment. Našťastie tá zátka od vína povolila.
Pre ženy Lenka hovorí kamarátke: „Nechápem, ako mohli muži objaviť nové kontinenty, keď ten môj nenájde ani maslo v chladničke.“
Pre ženy Život je ťažký, keď je vaša najlepšia kamarátka absolútna desiatka, zatiaľ čo vy ste pri dobrom nasvietení solídna šestka.
Pre ženy Ženy žijú v priemere dlhšie ako muži. Boh im dal pár rokov navyše, aby mali čas na parkovanie.
Pre ženy Čím viac vážiš, tým si ťažšia pre únoscov. Chráň sa, daj si koláčik!
Pre ženy Smutný povzdych vysokoškoláčky: Mám dvadsať, ale moje prsia sú stále v šiestej triede.
Pre ženy Byť mamou je super. Ráno vstanete, uvaríte si kávu a večer si sadnete a vypijete ju.
Pre ženy Ranná modlitba pre ženy: Drahý Bože, zatiaľ je to dobré. Ešte som nič neminula, nehnevala som sa, nestratila kontrolu nad sebou, nebola som egoistická, nikomu som nezávidela, nebedákala som, nesťažovala sa ani nenadávala, nezjedla som ani kúštik čokolády, nebola som vyberať z bankomatu, ani som nedostala do mínusu svoj účet. Lenže o niekoľko minút vstanem z postele a potom budem určite potrebovať tvoju pomoc.
Pre ženy Rada pre ženy: Ak chcete, aby mal váš muž veľa peňazí, tak mu ich jednoducho neberte!
Pre ženy Niektorí ľudia žerú za troch a nepriberú ani gram. To ja len niekomu olajkujem obrázok torty a hneď mám pol kila navyše.
Pre ženy Keď klameš v16-tich: Nie mami, nemám frajera. Keď klameš v 30-tke: Áno mami, mám frajera.
Pre ženy Muži, ktorí sa vysmievajú ženám, že nevedia parkovať, sú tí istí, ktorí u nich nenájdu bod G ani na desiaty pokus!
Pre ženy Dámy, ak máte pocit, že ste stretli muža, ktorý je milý, sympatický, vtipný, neklame vám, neuráža vás, je múdry a vie opraviť veci okolo domu... tak tá tráva, ktorú ste zrejme práve dofajčili bola fakt veľmi kvalitná (Dark Side of Žika).
Pre ženy Dievčatá, premýšľajte hlavou a nie kamarátkami.
Pre ženy Ženy nie sú náročné. 90 percent ich problémov vyrieši dobrý penis alebo jedlo.
Pre ženy Povzdych matky: Ak bude moja dcéra po mne, tak sa k nej budem správať ako k princeznej.... V pätnástich rokoch ju zamknem do hradnej veže.
Pre ženy Dievčatá, prestaňte hľadať toho pravého. Jednoducho nájdite toho ľavého, a potom z toho idiota urobte toho pravého.
Pre ženy Asi mám doma jasnovidca. Volala som mu z kamoškinho mobilu, a on hneď že – Ahoj zlatko ...
Pre ženy „Ale svadobné šaty nemáš pekné,“ hovorí svokra neveste. „To nič, mamička, druhý raz budú krajšie.“
Pre ženy Novomanžel sa nemohol dočkať, až si vyrazí so svojimi starými kamarátmi. Večer hovorí  svojej manželke: „Idem do baru, láska, dám si pivo.” „Chceš pivko, miláčik?” žena otvorila  chladničku a ukázala mu 25 rôznych druhov pív z 12 krajín. České, nemecké, holandské, japonské, slovenské, dánske, belgické... Manžel sa trochu zarazil: „Áno, láska, ale v bare, vieš, majú chladené poháre.” „Chceš chladený pohárik, miláčik?” manželka siahla do mrazničky a vybrala dokonale vychladený krígeľ, zmrznutý tak, až jej začal primŕzať k ruke, keď ho držala. Manžel, trochu pobledlý, hovorí: „Áno, moja najmilšía, ale v bare majú chuťovky, tie sú naozaj výborné! Nebudem tam dlho, hneď sa vrátim. Sľubujem. Dobre?” „Chceš chuťovky, cukríček môj?” žena mu nanosila postupne na stôl nakladaný hermelín, utopenca, kapustu, kuracie krídelká, kyslé klobúčiky z húb, bravčové rebierka atď. „Ale, moja najmilšía... v bare... vieš... s kamarátmi... tie nadávky, hrubé výrazy a to všetko...” „Chceš hrubé výrazy, macinko? ... Tak si vypi to zasrané pivo v tom tvojom vyd**anom pollitráku a zožer si tie skur**né chuťovky, pretože nikam nejdeš! Už ti to došlo, ty debil?!”