Pre ženy

Pre ženy Muži sú ako deti. Ak chcete, aby konečne čušali, strčte im do úst bradavku.
Pre ženy Odkedy som pribrala, tak nedávam ruku v bok, lebo vyzerám ako šálka.
Pre ženy „Musím len upratovať, variť, prať, žehliť a nemôžem ísť ani von. Drahý, cítim sa ako taká Popoluška.“ „Hovoril som, že sa so mnou budeš mať ako v rozprávke.“
Pre ženy Dnes som prišiel do práce s ceruzkou nakreslenými fúzami. Kolegyne s ceruzkou namaľovaným obočím mi povedali, že vyzerám ako idiot.
Pre ženy Skoro som zažila taký ten „potrebujem chlapa“ moment. Našťastie tá zátka od vína povolila.
Pre ženy Lenka hovorí kamarátke: „Nechápem, ako mohli muži objaviť nové kontinenty, keď ten môj nenájde ani maslo v chladničke.“
Pre ženy Život je ťažký, keď je vaša najlepšia kamarátka absolútna desiatka, zatiaľ čo vy ste pri dobrom nasvietení solídna šestka.
Pre ženy Ženy žijú v priemere dlhšie ako muži. Boh im dal pár rokov navyše, aby mali čas na parkovanie.
Pre ženy Čím viac vážiš, tým si ťažšia pre únoscov. Chráň sa, daj si koláčik!
Pre ženy Smutný povzdych vysokoškoláčky: Mám dvadsať, ale moje prsia sú stále v šiestej triede.
Pre ženy Byť mamou je super. Ráno vstanete, uvaríte si kávu a večer si sadnete a vypijete ju.
Pre ženy Ranná modlitba pre ženy: Drahý Bože, zatiaľ je to dobré. Ešte som nič neminula, nehnevala som sa, nestratila kontrolu nad sebou, nebola som egoistická, nikomu som nezávidela, nebedákala som, nesťažovala sa ani nenadávala, nezjedla som ani kúštik čokolády, nebola som vyberať z bankomatu, ani som nedostala do mínusu svoj účet. Lenže o niekoľko minút vstanem z postele a potom budem určite potrebovať tvoju pomoc.
Pre ženy Rada pre ženy: Ak chcete, aby mal váš muž veľa peňazí, tak mu ich jednoducho neberte!
Pre ženy Niektorí ľudia žerú za troch a nepriberú ani gram. To ja len niekomu olajkujem obrázok torty a hneď mám pol kila navyše.
Pre ženy Keď klameš v16-tich: Nie mami, nemám frajera. Keď klameš v 30-tke: Áno mami, mám frajera.
Pre ženy Muži, ktorí sa vysmievajú ženám, že nevedia parkovať, sú tí istí, ktorí u nich nenájdu bod G ani na desiaty pokus!
Pre ženy Dámy, ak máte pocit, že ste stretli muža, ktorý je milý, sympatický, vtipný, neklame vám, neuráža vás, je múdry a vie opraviť veci okolo domu... tak tá tráva, ktorú ste zrejme práve dofajčili bola fakt veľmi kvalitná (Dark Side of Žika).
Pre ženy Dievčatá, premýšľajte hlavou a nie kamarátkami.
Pre ženy Ženy nie sú náročné. 90 percent ich problémov vyrieši dobrý penis alebo jedlo.
Pre ženy Povzdych matky: Ak bude moja dcéra po mne, tak sa k nej budem správať ako k princeznej.... V pätnástich rokoch ju zamknem do hradnej veže.