Kameňáky

Kameňáky Ako ide môj týždeň: Poooooooooooooooooooooooooooondelok - Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuutorok - Streeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeda - Štvrtoooooooooooooooooooooooooook - PiatokSobotaNedeľa!
Kameňáky Akú vetu zo slovenčiny ťažko preložíte do angličtiny? "Ľaľa ho, papľuha, ogrcal mi krpce!! Možný preklad (pokus): - "Oh shit, look at this fucker, he puked all over my folk costume shoes!" Spätný preklad do slovenčiny: ...."Kua, pozri na vyj****ca, vytyčkoval sa mi na folklórne papuče." Z čoho vyplýva, aký sme my boli národ slušný a čo z nás spravila Amerika.
Kameňáky Mozog zvolal na zasadnutie všetky orgány tela a vraví: -"Je kríza, musíme niečo zlikvidovať kvôli šetreniu. Zlikvidujeme pľúca, lebo sú dve." Fajčiar kričí niééé... Mozog pokračuje: "Tak teda ľadviny, tiež sú dve..." Nie, kričí pijan - mne sú obidve potrebné... Vstane penis a hovorí: "No ja sa teda obetujem, keď je kríza......" A mozog nato: -"Ty si okamžite ľahni, lebo keď stojíš, absolútne nemôžem rozmýšľať!"
Kameňáky Existuje super možnosť adoptovať si Gréka za 500 €. Bude robiť všetko za Teba, na čo nemáš čas: spať za Teba do 11tej, chodiť za Teba na kávu, dodržiavať obednú siestu a večer za Teba vysedávať v krčme. My sme si adoptovali a konečne máme po starostiach.... a môžeme robiť od rána do večera!!
Kameňáky Nie je dôležité vstať, ale zobudiť sa!
Kameňáky Na psychiatrickej liečebni sa z izby ozýva krik: "Ja som Mojžiš a Boh mi dal silu!" Z vedľajšej izby: "Čo som Ti dal?"
Kameňáky Po týždňovej dovolenke príde majiteľka domu a zistí, že jej hovoriaci papagáj pretelefonoval 1000,- €. Za trest ho pribije o krídla na stenu... Smutný papagáj sa otočí a zbadá kríž s Ježišom a hovorí: "Hej INRI, ako dlho tu už visíš"? On na to: "2000 rokov" Papagáj v šoku:" Kua, to kam si volal?"
Kameňáky Ísť do Tatier na túru je slovenské! Ale ísť do Tatier na túru a drbnúť zo skaly, to je také české.
Kameňáky Aká bola najobľúbenejšia rozprávka v nacistických rodinách? Alenka v ríši.
Kameňáky Prečo mafia nemá rada svedkov Jehovových? Pretože mafia nemá rada žiadnych svedkov.
Kameňáky Dve slová naivity = Navždy spolu
Kameňáky V roku 1817 začal Dracula jesť 15-ročné panny. V roku 2011 zomrel od hladu..
Kameňáky Je zamračený deň v malom prímorskom mestečku v Grécku - v krajine zmietanej finančnou krízou, prší, ulice sú ako vymetené. Časy sú zlé, každý má dlhy a všetci žijú na pôžičku. Jedného dňa sa v mestečku zjaví nemecký turista a zastaví pri malom hotelíku. Požiada majiteľa, aby mu ukázal izby, možno by si jednu prenajal... Majiteľ mu dá kľúče od niekoľkých izieb a vypýta si 100 Euro kauciu. Vtedy to začne: 1. Akonáhle potenciálny návštevník zmizne na schodisku, zoberie hoteliér 100 Euro a uteká k susedovi - mäsiarovi, aby zaplatil dlh za mäso > 2. Mäsiar so stoeurovkou beží na dolný koniec dediny a zaplatí farmárovi na miestnom statku za dobytok > 3. Farmár sa ponáhľa zaplatiť splátku za krmivo a prenájom políčka na miestnom roľníckom družstve > 4. Predseda družstva zoberie 100 Euro, beží do krčmy a zaplatí sekeru, > 5. Krčmár zaplatí štetke, ktorá mu dovtedy dávala na dlh > 6. Štetka uteká naspäť do hotelíka a zaplatí účet za izbu, do ktorej chodila trtkať > 7. Hoteliér položí bankovku na recepčný pult. V tom momente zíde dolu po schodoch nádejný hosť, povie že sa mu žiadna izba nepáčila, zoberie si svojich 100 Euro a odíde z mesta i z Grécka... Výsledok: => nikto nič nevyrobil => nikto nič nezarobil => všetci zúčastnení sa zbavili svojich dlhov a s veľkým optimizmom sa pozerajú do budúcnosti.
Kameňáky Vážení priatelia, neviem, či nakupujete v jednom petržalskom hypermarkete, ale toto vám môže byť užitočné. Chcem vás varovať pred niečím, čo sa mi stalo. Stal som sa obeťou šikovných podvodníčok. Ako podvodníčky pracujú dve pekné 18-ročné dievčatá, prídu k vášmu autu, keď dávate nákup do kufra. Začnú vám umývať sklo a ich prsia vypadávajú z blúzky. Kto by sa nepozrel, že? Keď im poďakujete a ponúknete peniaze za prácu, povedia: "Nie" a požiadajú vás, či by ste ich nezaviezli k ďalšiemu hypermarketu. Keď súhlasíte, obe sa posadia na zadné sedadlo. Počas cesty sa však začnú navzájom sexuálne dráždiť. Potom jedna z nich prelezie na predné sedadlo a urobí vám to ústami, zatiaľ čo druhá vám ukradne peňaženku. Moju peňaženku mi ukradli minulý utorok, v stredu, dva razy vo štvrtok, v sobotu a naposledy včera!!
Kameňáky Turista blúdi centrom Bratislavy a strašne potrebuje na WC. Vtom uvidí farebný nápis EUROTOILETS. Vojde do mramorom obloženej miestnosti, kde za pultíkmi postávajú mladé slečny v slušivých uniformách. Jedna mu hneď vyjde v ústrety: "Dobrý deň!, Čo pre Vás môžeme urobiť?" Turista sa krúti: "Potreboval by som využiť Vaše služby." Slečna sa posadí za počítač: "Želáte si kabínu, alebo pisoár?" "Kabínu." "Uprednostňujete farbu modrú, zelenú, ružovú alebo klasickú bielu?" "Hoci aj bieluúúú..." "Máte radšej toaletný papier, alebo Vám môžeme ponúknuť súčasný trend s intímnou sprchou?" "Papieéér!" "Výborne! Želáte si jednovrstvový, viacvrstvový, farebný, s vôňou ruží alebo radšej svieži mentol?" "Stačia aj noviny!" "Retro riešenia bohužiaľ zatiaľ nemáme v ponuke, ale ďakujeme Vám za námet na rozšírenie našich služieb. Ako protihodnotu Vám radi poskytneme použitie umyvárne zdarma. Budete si želať hudbu klasickú, alebo radšej niečo rezkejšie?" "Aáááááá...." -- zavyje turista. "Áno poznávam. Takže výber operných árií. Skvelá voľba. Ráčite platiť kartou alebo v hotovosti?" Turista vytiahne peňaženku a zaplatí nemalú sumu za papier, ktorý práve vyliezol z tlačiarne. Potom cez zuby precedí: "Tak kde sa môžem vysrať?" Slečna sa poobzerá, nakloní sa k turistovi a pošepká mu do ucha: "Nemala by som to vlastne hovoriť, ale my chodíme naproti do krčmy. Tu máme iba zákaznícke centrum. Prevádzka je v Košiciach................."
Kameňáky Mala veľmi dlhé nohy. Najmä ľavú...
Kameňáky Na barovú stoličku vedľa kňaza si prisadol človek, z ktorého to tiahlo ako z liehovaru. Oblek zašpinený, na tvári stopy rúžu, z vrecka mu trčí poloprázdna fľaša. Vytiahol noviny a začal ich čítať. Po par minútach sa otočil ku kňazovi a spýtal sa: "Povedzte mi, otče, čo spôsobuje artritídu?" "Pane, k tomu vedie neviazaný život, obcovanie s ľahkými ženami, priveľa alkoholu a pohŕdanie blížnymi." "Hm, to je veľmi zlé" - zamumlal opilec a znovu sa zahľadel do novín. Kňaz rozmýšľal o tom, čo predtým povedal, potom poklepal muža po ramene a ospravedlňoval sa: "Je mi to veľmi ľúto, nechcel som byť tak prísny. "Máte artritídu dlho?" "Ja nie otče, ale tu čítam, že pápež ju má! "
Kameňáky Transformery pijú v krčme, je záverečná a jeden z nich hovorí: Tak čo, poskladáme sa na taxík?
Kameňáky Snehulienka žila so siedmimi chlapmi. Červená čiapočka bez dovolenia svojich rodičov sa sama túlala. Šípková Ruženka sa bozkávala s cudzím a neskôr si ho vzala. Popoluška v noci utiekla na párty... Na týchto rozprávkach sme vyrastali a naši rodičia sa čudujú, čo z nás vyrástlo?!!
Kameňáky Dievčatko ťahá po dvore prázdny kočiarik. „A kde máš bábiku?“ pýta sa jej susedka. „Nemám, ja beriem antikoncepciu.“