Kameňáky

Kameňáky Povedz tri značky vodky: Nicolaus, Finlandia, Absolute. Povedz tri značky kondómov: Durex, Pepino, Primeros. Povedz tri značky fúrikov : ....???!!. No vidíš?! Slopať a trkať vieš, ale pracovať, to nie!
Kameňáky Najťažšie je pozerať sa na človeka, ktorého milujeme, ako je šťastný s niekým iným. ........... robím si srandu, najťažšie je oblízať si lakeť : )
Kameňáky Zaviedol by som "Medzinárodny deň lenivosti". Ale až zajtra, dnes sa mi nechce...
Kameňáky Terminátor sa ide v base osprchovať. Spadne mu mydlo na zem, tak sa pre neho zohne a v tom sa mu v očiach vypíše text: "Upozornenie: Nájdený nový hardware... Inštalovať?“
Kameňáky Chlapček volá do rádia: "K smrti nenávidím ostatné rasy! Som rasista?". Hlásateľ sa vážne zamyslí: "To je zložitá otázka. Pokiaľ si Žid, tak si ortodoxný, pokiaľ si Moslim, tak si pravý Mujahedin, pokiaľ si Japonec, tak si vlastenec a pokiaľ si černoch, tak si nevinná obeť bieleho teroru, ale pokiaľ si beloch... tak si zasraná fašistická sviňa!"
Kameňáky Čo sa najviac páči kňazovi na miništrantovi? ... jeho kadidlo.
Kameňáky Ako ide môj týždeň: Poooooooooooooooooooooooooooondelok - Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuutorok - Streeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeda - Štvrtoooooooooooooooooooooooooook - PiatokSobotaNedeľa!
Kameňáky Akú vetu zo slovenčiny ťažko preložíte do angličtiny? "Ľaľa ho, papľuha, ogrcal mi krpce!! Možný preklad (pokus): - "Oh shit, look at this fucker, he puked all over my folk costume shoes!" Spätný preklad do slovenčiny: ...."Kua, pozri na vyj****ca, vytyčkoval sa mi na folklórne papuče." Z čoho vyplýva, aký sme my boli národ slušný a čo z nás spravila Amerika.
Kameňáky Mozog zvolal na zasadnutie všetky orgány tela a vraví: -"Je kríza, musíme niečo zlikvidovať kvôli šetreniu. Zlikvidujeme pľúca, lebo sú dve." Fajčiar kričí niééé... Mozog pokračuje: "Tak teda ľadviny, tiež sú dve..." Nie, kričí pijan - mne sú obidve potrebné... Vstane penis a hovorí: "No ja sa teda obetujem, keď je kríza......" A mozog nato: -"Ty si okamžite ľahni, lebo keď stojíš, absolútne nemôžem rozmýšľať!"
Kameňáky Existuje super možnosť adoptovať si Gréka za 500 €. Bude robiť všetko za Teba, na čo nemáš čas: spať za Teba do 11tej, chodiť za Teba na kávu, dodržiavať obednú siestu a večer za Teba vysedávať v krčme. My sme si adoptovali a konečne máme po starostiach.... a môžeme robiť od rána do večera!!
Kameňáky Nie je dôležité vstať, ale zobudiť sa!
Kameňáky Na psychiatrickej liečebni sa z izby ozýva krik: "Ja som Mojžiš a Boh mi dal silu!" Z vedľajšej izby: "Čo som Ti dal?"
Kameňáky Po týždňovej dovolenke príde majiteľka domu a zistí, že jej hovoriaci papagáj pretelefonoval 1000,- €. Za trest ho pribije o krídla na stenu... Smutný papagáj sa otočí a zbadá kríž s Ježišom a hovorí: "Hej INRI, ako dlho tu už visíš"? On na to: "2000 rokov" Papagáj v šoku:" Kua, to kam si volal?"
Kameňáky Ísť do Tatier na túru je slovenské! Ale ísť do Tatier na túru a drbnúť zo skaly, to je také české.
Kameňáky Aká bola najobľúbenejšia rozprávka v nacistických rodinách? Alenka v ríši.
Kameňáky Prečo mafia nemá rada svedkov Jehovových? Pretože mafia nemá rada žiadnych svedkov.
Kameňáky Dve slová naivity = Navždy spolu
Kameňáky V roku 1817 začal Dracula jesť 15-ročné panny. V roku 2011 zomrel od hladu..
Kameňáky Je zamračený deň v malom prímorskom mestečku v Grécku - v krajine zmietanej finančnou krízou, prší, ulice sú ako vymetené. Časy sú zlé, každý má dlhy a všetci žijú na pôžičku. Jedného dňa sa v mestečku zjaví nemecký turista a zastaví pri malom hotelíku. Požiada majiteľa, aby mu ukázal izby, možno by si jednu prenajal... Majiteľ mu dá kľúče od niekoľkých izieb a vypýta si 100 Euro kauciu. Vtedy to začne: 1. Akonáhle potenciálny návštevník zmizne na schodisku, zoberie hoteliér 100 Euro a uteká k susedovi - mäsiarovi, aby zaplatil dlh za mäso > 2. Mäsiar so stoeurovkou beží na dolný koniec dediny a zaplatí farmárovi na miestnom statku za dobytok > 3. Farmár sa ponáhľa zaplatiť splátku za krmivo a prenájom políčka na miestnom roľníckom družstve > 4. Predseda družstva zoberie 100 Euro, beží do krčmy a zaplatí sekeru, > 5. Krčmár zaplatí štetke, ktorá mu dovtedy dávala na dlh > 6. Štetka uteká naspäť do hotelíka a zaplatí účet za izbu, do ktorej chodila trtkať > 7. Hoteliér položí bankovku na recepčný pult. V tom momente zíde dolu po schodoch nádejný hosť, povie že sa mu žiadna izba nepáčila, zoberie si svojich 100 Euro a odíde z mesta i z Grécka... Výsledok: => nikto nič nevyrobil => nikto nič nezarobil => všetci zúčastnení sa zbavili svojich dlhov a s veľkým optimizmom sa pozerajú do budúcnosti.
Kameňáky Vážení priatelia, neviem, či nakupujete v jednom petržalskom hypermarkete, ale toto vám môže byť užitočné. Chcem vás varovať pred niečím, čo sa mi stalo. Stal som sa obeťou šikovných podvodníčok. Ako podvodníčky pracujú dve pekné 18-ročné dievčatá, prídu k vášmu autu, keď dávate nákup do kufra. Začnú vám umývať sklo a ich prsia vypadávajú z blúzky. Kto by sa nepozrel, že? Keď im poďakujete a ponúknete peniaze za prácu, povedia: "Nie" a požiadajú vás, či by ste ich nezaviezli k ďalšiemu hypermarketu. Keď súhlasíte, obe sa posadia na zadné sedadlo. Počas cesty sa však začnú navzájom sexuálne dráždiť. Potom jedna z nich prelezie na predné sedadlo a urobí vám to ústami, zatiaľ čo druhá vám ukradne peňaženku. Moju peňaženku mi ukradli minulý utorok, v stredu, dva razy vo štvrtok, v sobotu a naposledy včera!!