Kameňáky

Kameňáky Keď máte imaginárneho kamaráta, ste blázon. Keď ho má miliarda ľudí, je to náboženstvo.
Kameňáky Čo je maximálna drzosť? Keď sa chce dať snehuliak spopolniť.
Kameňáky Výzva zamestnávateľa! Prosíme Vás, aby ste sa dostavili na odber krvi a výter z konečníka, aby sme zistili, či máte prácu v krvi alebo v prdeli!
Kameňáky Postretla strašná vec skinheda, v lete sa opálil do hneda. A teraz reve jak najatý, zbili ho kamoši plešatí.
Kameňáky Povedz tri značky vodky: Nicolaus, Finlandia, Absolute. Povedz tri značky kondómov: Durex, Pepino, Primeros. Povedz tri značky fúrikov : ....???!!. No vidíš?! Slopať a trkať vieš, ale pracovať, to nie!
Kameňáky Najťažšie je pozerať sa na človeka, ktorého milujeme, ako je šťastný s niekým iným. ........... robím si srandu, najťažšie je oblízať si lakeť : )
Kameňáky Zaviedol by som "Medzinárodny deň lenivosti". Ale až zajtra, dnes sa mi nechce...
Kameňáky Terminátor sa ide v base osprchovať. Spadne mu mydlo na zem, tak sa pre neho zohne a v tom sa mu v očiach vypíše text: "Upozornenie: Nájdený nový hardware... Inštalovať?“
Kameňáky Chlapček volá do rádia: "K smrti nenávidím ostatné rasy! Som rasista?". Hlásateľ sa vážne zamyslí: "To je zložitá otázka. Pokiaľ si Žid, tak si ortodoxný, pokiaľ si Moslim, tak si pravý Mujahedin, pokiaľ si Japonec, tak si vlastenec a pokiaľ si černoch, tak si nevinná obeť bieleho teroru, ale pokiaľ si beloch... tak si zasraná fašistická sviňa!"
Kameňáky Čo sa najviac páči kňazovi na miništrantovi? ... jeho kadidlo.
Kameňáky Ako ide môj týždeň: Poooooooooooooooooooooooooooondelok - Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuutorok - Streeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeda - Štvrtoooooooooooooooooooooooooook - PiatokSobotaNedeľa!
Kameňáky Akú vetu zo slovenčiny ťažko preložíte do angličtiny? "Ľaľa ho, papľuha, ogrcal mi krpce!! Možný preklad (pokus): - "Oh shit, look at this fucker, he puked all over my folk costume shoes!" Spätný preklad do slovenčiny: ...."Kua, pozri na vyj****ca, vytyčkoval sa mi na folklórne papuče." Z čoho vyplýva, aký sme my boli národ slušný a čo z nás spravila Amerika.
Kameňáky Mozog zvolal na zasadnutie všetky orgány tela a vraví: -"Je kríza, musíme niečo zlikvidovať kvôli šetreniu. Zlikvidujeme pľúca, lebo sú dve." Fajčiar kričí niééé... Mozog pokračuje: "Tak teda ľadviny, tiež sú dve..." Nie, kričí pijan - mne sú obidve potrebné... Vstane penis a hovorí: "No ja sa teda obetujem, keď je kríza......" A mozog nato: -"Ty si okamžite ľahni, lebo keď stojíš, absolútne nemôžem rozmýšľať!"
Kameňáky Existuje super možnosť adoptovať si Gréka za 500 €. Bude robiť všetko za Teba, na čo nemáš čas: spať za Teba do 11tej, chodiť za Teba na kávu, dodržiavať obednú siestu a večer za Teba vysedávať v krčme. My sme si adoptovali a konečne máme po starostiach.... a môžeme robiť od rána do večera!!
Kameňáky Nie je dôležité vstať, ale zobudiť sa!
Kameňáky Na psychiatrickej liečebni sa z izby ozýva krik: "Ja som Mojžiš a Boh mi dal silu!" Z vedľajšej izby: "Čo som Ti dal?"
Kameňáky Po týždňovej dovolenke príde majiteľka domu a zistí, že jej hovoriaci papagáj pretelefonoval 1000,- €. Za trest ho pribije o krídla na stenu... Smutný papagáj sa otočí a zbadá kríž s Ježišom a hovorí: "Hej INRI, ako dlho tu už visíš"? On na to: "2000 rokov" Papagáj v šoku:" Kua, to kam si volal?"
Kameňáky Ísť do Tatier na túru je slovenské! Ale ísť do Tatier na túru a drbnúť zo skaly, to je také české.
Kameňáky Aká bola najobľúbenejšia rozprávka v nacistických rodinách? Alenka v ríši.
Kameňáky Prečo mafia nemá rada svedkov Jehovových? Pretože mafia nemá rada žiadnych svedkov.