Kameňáky

Kameňáky Heslo slovenských reality show: Nie je dôležité vyhrať, ale prežiť tú hanbu.
Kameňáky Otázka na SOZU (Slovenský ochranný zväz autorský): "Keď vtáčik letí a pritom spieva, je to interprét alebo hudobný nosič?" SOZA: Vták podľa zákona nie je fyzickou ani právnickou osobou. Preto, hoci de facto je vták autorom kompozície, de iure ho môžeme považovať iba za technické zariadenie na reprodukciu hudby. Za vlastníka tohto vtáka sa v tom prípade dá považovať vlastník územia, ktoré vták obýva, a preto je táto osoba za verejnú hudobnú produkciu vtáctva povinná odvádzať poplatky SOZE
Kameňáky Ľudia sú také k*rvy, že mi budú závidieť aj krásne počasie na pohrebe.
Kameňáky Jeden pes zje za jednu hodinu jednu kosť. Koľko psov zje za koľko hodín koľko kosti?
Kameňáky Ako sa povie "manželka kuriča" po česky? "Choť topiče"...
Kameňáky Vo vlaku sedí v kupé Slovák, Maďar, Japonec, Mongol, Tom a Jerry, Nora Mojsejová, vrana, Božidara Turzonovová, A je to, husle, Cyril a Metod, Popoluška, Ľudovít Štúr, krokodíl, kvetináč, krokosvorka, Bill Gates, Puškár s Vizvárim, dedo Jozef s Bambuľkou a holubami, tri gaštanové kone, celý Led Zeppelin, starosta Malaciek, výpravca z Humenného a font Verdana a príde sprievodca. - "No do prdele, toto musí byť nejaký zlý vtip .."
Kameňáky Guľa je kocka unavená cestou.
Kameňáky Prečo sa staré babky modlia, čítajú Bibliu a chodia do kostola? Lebo sa drvia na záverečné skúšky.
Kameňáky Dievča: Keď som sa bozkávala s iným chalanom a nespala som s ním, znamená to, že som ťa nepodviedla??? Chlapec: A keď ti vrazímm ľavou rukou a som pravák, znamená to, že som ťa neudrel?
Kameňáky Prečo dnes vzniká tak málo ľudových piesní? Lebo tie vznikali pri práci.
Kameňáky Jedného dňa sa vybral šéf slovenského podsvetia na východ na rybačku. Na krku mal zavesené dve zlaté reťaze každá má najmenej pol kila, na rukách zlaté prstene v každom iný drahý kameň, a vo vačku zväzok peňazí samé 500 € . A aby mu bolo fasa zobral so sebou aj dve fľaše fínskej vodky. Keďže ryby nebrali ožral sa a zaspal. Keď sa zobudil prstene, reťaze a peniaze boli fuč. Nasratý zavolal cez svoj Vertu za nehorázne love svojich kamošov. Za necelé štyri hodiny sa prirútilo päť čiernych mercedesov v každom sedelo päť chlapov s vyholenou hlavou a v rukách zvierali kalašnikova. Šéf vysvetlil mafošom čo sa stalo. Po obhliadke terénu usúdili, že to bol niekto z neďalekej cigánskej osady. Išli tam a pýtali sa na vajdu. Vystrašený cigáň im ukázal vajdov dom. Vyrazili na ňom dvere a vošli dnu. Pred nimi stál asi 30 ročný cigán v trenírkach a na krku mal zlaté reťaze, na rukách zlaté prstene a za spodkami zväzok bankoviek. Spýtali sa ho, odkiaľ to vzal. Jááj to by ste neverili gádžovia. Idem si tak na vychádzke so psom a čo nevidím chlap spitý jak delo. Toto všetko mal pri sebe. Tak som si to zobral a ešte som si na ňom parádne análne zasúložil. Mafoši sa vyzývavo pozrú na svojho šéfa. Ten podíde bližšie k vajdovi, premeria si ho a povie: Ide sa domov chlapi, to nie je moje ...
Kameňáky Nepite vodu, trtkajú v nej ryby! PS: Ani srať nechodia na breh.
Kameňáky Zima 02 / 2012: V správach hovorili, že každý, kto vyrazí na cesty v tomto počasí, by mal mať so sebou reťaze, lopatu, deku, rozmrazovač, ťažné lano, baterku, hever a náhradné koleso ... no, vyzeral som ráno v autobuse ako debil.
Kameňáky Večer si chcem v kľude pozrieť v telke reklamy, a oni mi tam do toho drbnú film.
Kameňáky Zrazí sa auto s bratislavskou značkou s autom s pražskou značkou. Vodiči vystúpia a Bratislavčan vraví: - "No do Marie, ta co budzeme robic???" A Pražák na to: - "Ta co ja znam??"
Kameňáky Večerná SMS: ONA: Ahoj! Čo robíš? ON: Ležím v posteli a myslím na teba! A ty? ONA: Ja som na diskotéke! A stojím za tebou!!
Kameňáky Keď máte imaginárneho kamaráta, ste blázon. Keď ho má miliarda ľudí, je to náboženstvo.
Kameňáky Čo je maximálna drzosť? Keď sa chce dať snehuliak spopolniť.
Kameňáky Výzva zamestnávateľa! Prosíme Vás, aby ste sa dostavili na odber krvi a výter z konečníka, aby sme zistili, či máte prácu v krvi alebo v prdeli!
Kameňáky Postretla strašná vec skinheda, v lete sa opálil do hneda. A teraz reve jak najatý, zbili ho kamoši plešatí.