Kameňáky

Kameňáky Bola nastolená otázka, čo môže byť, alebo čo je vzácnejšie ako siamské dvojčatá. Na túto otázku dokázala vedecká obec odpovedať až po dlhodobom výskume na Slovensku a v Čechách. A výsledok? Vzácnejšie ako siamské dvojčatá je cigánsky jedináčik.
Kameňáky Včera mi jedna mladá baba ponúkla sex. Na oplátku chcela, aby som na facebooku urobil reklamu na nejaký čistiaci prostriedok. Samozrejme, že som odmietol, pretože mám silnú vôľu a morálne zásady. Také silné ako super silný čistič kúpeľní. Teraz dostupný s vôňou citróna alebo vanilky.
Kameňáky Čo je maximálne hustý dážď? Keď môžeš zobrať svoju rybku na prechádzku.
Kameňáky Slovák stroskotal na opustenom ostrove. Asi tak po desiatich rokoch sa k ostrovu konečne blíži loď. Z nej na ostrov pripláva loďka a jeden z námorníkov podáva zarastenému stroskotancovi haldu novín so slovami: „Najskôr si to prečítajte a potom nám povedzte, či vôbec chcete byť zachránený.“
Kameňáky Môj penis bol v Guinessovej knihe rekordov... No a potom si ma všimla predavačka a vyhodila ma z kníhkupectva.
Kameňáky Dnes ráno som si miesto vody zalial kávu Red Bullom. Po 15 minútach jazdy po diaľnici som si spomenul, že som doma zabudol auto.
Kameňáky Sobota večer: Vidíme sa v klube Posteľ, hrá DJ Vankúš a MC Perina.
Kameňáky Frajerka ma obvinila z transsexuality. Tak som si zbalil jej veci a odišiel...
Kameňáky V lete mám v pláne vyraziť do sveta a spoznávať exotickú moslimskú kultúru. Nemôžem sa však rozhodnúť medzi Berlínom, Londýnom a Parížom.
Kameňáky Ľudožrút sa zdôveruje novinárovi: „Najhoršie zo všetkého je nájsť u nás nejakú vegetariánku, ktorej by sme mohli zveriť naše deti, keď chceme ísť so ženou do kina.“
Kameňáky Nápis na izbe dospievajúcej slečny „Ticho! Rastú mi prsia“
Kameňáky Na vytvorenie vhodnej atmosféry na počatie prvého potomka môžu pomôcť víno a porno. Pri druhom postačia piškóty a DVD s Krtkom.
Kameňáky Najnovšia výstraha rodičov pre neposlušné deti: „Pokiaľ ma budeš hnevať, odveziem ťa do Nórska a dám ti na zadok pred sociálkou.“
Kameňáky „Šéfe, mohli by ste mi nadávať pomalšie? Nestíham mať v paži všetko, čo hovoríte...“
Kameňáky Hnačka a Alzheimerova choroba je veľmi nepríjemná kombinácia. Utekáš, a nevieš kam...
Kameňáky Niektorí ľudia sú neskutočné svine. Ticho sa vkradnú spiacim ľuďom do bytu, prešijú im šaty na menšie a potom škodoradostne odídu.
Kameňáky Prečo sa Stevie Wonder nemôže vídať s kamarátmi? Lebo je už ženatý.
Kameňáky „Oci, čo je to prosperita a čo kríza?“ pýta sa zvedavý syn. „Nuž, prosperita je mercedes, šampanské, milenka,“ vysvetľuje. „A kríza je zase mestská hromadná doprava, čapovaná desiatka a tvoja matka.“
Kameňáky Čo je absolútna obezita? Keď padáte z postele zo všetkých strán naraz.
Kameňáky Dnešným rodičom robia starosti dve veci. Čo z internetu sťahuje ich syn, a čo naň nahráva dcéra.