Kameňáky

Kameňáky Včera so si zalial kávu horúcim Redbullom. Odvtedy vidím zvuky!
Kameňáky Pôrod je pre ženu naozaj ťažká záležitosť. Ale tak aspoň má možnosť okúsiť, ako sa cíti muž pri prechladnutí.
Kameňáky Veľmi rád čítam severské kriminálky, ale mám jeden zásadný problém. Keď čítam, že „vošiel do miestnosti a tam stál Vittsjø“, nikdy neviem, či v izbe stojí páchateľ, alebo stolík z IKEY.
Kameňáky Veta „Môžeme ostať kamaráti“ je ako „Umrel ti pes, ale môžeš si ho nechať“.
Kameňáky Keby ženy vládli svetu, neboli by žiadne vojny. Len štáty by sa spolu nebavili.
Kameňáky Vážený pán Novotný, s potešením vám oznamujeme, že biopsia červenej časti vášho penisu preukázala, že nejde o rakovinu. Bol to len rúž. Hlboko sa ospravedlňujeme za amputáciu.
Kameňáky „Milý môj, pamätáš, ako si mi pred pár mesiacmi vravel, že ideš na rybačku? Tak pred chvíľou volala šťuka, že má ikry!“
Kameňáky Prečo si nedáš žiadne tetovanie? A aký má zmysel niečo lepiť na Ferrari?
Kameňáky Dievča z roku 2015: Chceš chlapa s veľkým penisom a peniazmi. Čo ale naozaj potrebuješ, je menej vyjazdná šuška a zamestnanie.
Kameňáky Príde chleba na spoveď... "Poprosím posledné pomazanie."
Kameňáky Bola nastolená otázka, čo môže byť, alebo čo je vzácnejšie ako siamské dvojčatá. Na túto otázku dokázala vedecká obec odpovedať až po dlhodobom výskume na Slovensku a v Čechách. A výsledok? Vzácnejšie ako siamské dvojčatá je cigánsky jedináčik.
Kameňáky Včera mi jedna mladá baba ponúkla sex. Na oplátku chcela, aby som na facebooku urobil reklamu na nejaký čistiaci prostriedok. Samozrejme, že som odmietol, pretože mám silnú vôľu a morálne zásady. Také silné ako super silný čistič kúpeľní. Teraz dostupný s vôňou citróna alebo vanilky.
Kameňáky Čo je maximálne hustý dážď? Keď môžeš zobrať svoju rybku na prechádzku.
Kameňáky Slovák stroskotal na opustenom ostrove. Asi tak po desiatich rokoch sa k ostrovu konečne blíži loď. Z nej na ostrov pripláva loďka a jeden z námorníkov podáva zarastenému stroskotancovi haldu novín so slovami: „Najskôr si to prečítajte a potom nám povedzte, či vôbec chcete byť zachránený.“
Kameňáky Môj penis bol v Guinessovej knihe rekordov... No a potom si ma všimla predavačka a vyhodila ma z kníhkupectva.
Kameňáky Dnes ráno som si miesto vody zalial kávu Red Bullom. Po 15 minútach jazdy po diaľnici som si spomenul, že som doma zabudol auto.
Kameňáky Sobota večer: Vidíme sa v klube Posteľ, hrá DJ Vankúš a MC Perina.
Kameňáky Frajerka ma obvinila z transsexuality. Tak som si zbalil jej veci a odišiel...
Kameňáky V lete mám v pláne vyraziť do sveta a spoznávať exotickú moslimskú kultúru. Nemôžem sa však rozhodnúť medzi Berlínom, Londýnom a Parížom.
Kameňáky Ľudožrút sa zdôveruje novinárovi: „Najhoršie zo všetkého je nájsť u nás nejakú vegetariánku, ktorej by sme mohli zveriť naše deti, keď chceme ísť so ženou do kina.“