Kameňáky

Kameňáky Debilovi nevysvetlíš, že je debil ... pretože to nepochopí ... lebo je debil!
Kameňáky Rozchod v Číne je najhorší – všade vidíš jej tvár.
Kameňáky Predstavujem svoje dievča mojej rodine. Ja: ... tak, toto je moja priateľka Linda. Linda: Ahojte. Moja manželka: Čo to kurrr...
Kameňáky Naša Zem sa skladá z neutrónov, elektrónov, protónov a kreténov.
Kameňáky Naša Zem sa skladá z neutrónov, elektrónov, protónov a kreténov.
Kameňáky Pozitívny človek je taký, ktorého keď pošlú do p**e, tak on sa odtiaľ vráti oddýchnutý, opálený a s magnetkami.
Kameňáky Príde chlapík po smrti do horúcich pekiel, pri bráne ho víta Lucifer: „Máš možnosť vybrať si trest. Tresty sa menia raz za tisíc rokov, dobre si to teda rozmysli.“ V prvej miestnosti bičujú mladého chlapca. Hriešnik teda uteká k druhej. Tam je k stene prikovaný chlapík, ktorého pália žeravým železom. Ani tento trest sa mu nepáči. V tretej miestnosti je v reťaziach spútaný starý odporný dedo a pri ňom nádherná mladá blondínka, ktorá ho uspokojuje. Chlapík pohotovo zvolá: „Toto beriem!“ Lucifer vojde dnu, poklepe blondínku po ramene a vraví: „Choď, si voľná!“
Kameňáky Práve som bol v banke a zistil som, že už nemusím po zvyšok života pracovať. Teda pokiaľ ... umriem v utorok.
Kameňáky K urológovi príde chlap. "Tak čo vás trápi mladý muž" - pýta sa lekár pacienta. "Viete, mám pocit, že som nočný motýľ" - mladík nato. "Ale to je skôr prípad pre psychiatra a nie urológa. Prečo ste prišli za mnou?" Pacient nervózne odpovie "No, lebo sa tu svietilo!"
Kameňáky Prečo nemôže byť agent 007 Španiel? Lebo by to dopadlo ako: "Moje meno je Bond" "James Fernando Miguel Maria dos Santos de Lima Bond"
Kameňáky Včera so si zalial kávu horúcim Redbullom. Odvtedy vidím zvuky!
Kameňáky Pôrod je pre ženu naozaj ťažká záležitosť. Ale tak aspoň má možnosť okúsiť, ako sa cíti muž pri prechladnutí.
Kameňáky Veľmi rád čítam severské kriminálky, ale mám jeden zásadný problém. Keď čítam, že „vošiel do miestnosti a tam stál Vittsjø“, nikdy neviem, či v izbe stojí páchateľ, alebo stolík z IKEY.
Kameňáky Veta „Môžeme ostať kamaráti“ je ako „Umrel ti pes, ale môžeš si ho nechať“.
Kameňáky Keby ženy vládli svetu, neboli by žiadne vojny. Len štáty by sa spolu nebavili.
Kameňáky Vážený pán Novotný, s potešením vám oznamujeme, že biopsia červenej časti vášho penisu preukázala, že nejde o rakovinu. Bol to len rúž. Hlboko sa ospravedlňujeme za amputáciu.
Kameňáky „Milý môj, pamätáš, ako si mi pred pár mesiacmi vravel, že ideš na rybačku? Tak pred chvíľou volala šťuka, že má ikry!“
Kameňáky Prečo si nedáš žiadne tetovanie? A aký má zmysel niečo lepiť na Ferrari?
Kameňáky Dievča z roku 2015: Chceš chlapa s veľkým penisom a peniazmi. Čo ale naozaj potrebuješ, je menej vyjazdná šuška a zamestnanie.
Kameňáky Príde chleba na spoveď... "Poprosím posledné pomazanie."