Nezaraditeľné haluze

Nezaraditeľné haluze Ja: Môžeš pustiť audioknihu Harryho Pottera?DJ: Nie.
Nezaraditeľné haluze Logická hádanka: Zajac je A) zviera, po B) mrkvu.
Nezaraditeľné haluze Mám takú prosbu na všetkých, ktorí o mne „všetko vedia“ a šíria to ďalej. Neviete náhodou, kde mám druhú ponožku?
Nezaraditeľné haluze Mäsiar má kúsok pred fajrontom, zostalo mu jedno kura a rád by sa ho zbavil. Dobehne chlapík a akoby zázrakom sa pýta: Máte kura? Mäsiar: Áno. A vytiahne z chladničky, hodí na váhu: 1,2 kg. Môže byť? Chlapík: A väčšie nemáte? Mäsiar vráti kura do chladničky, vytiahne to isté, troška ho otočí, nenápadne pritlačí na váhu, a vraví: 1,7 kg. Môže byť? Chlapík: Super! Prosím si obe!
Nezaraditeľné haluze Prosím vás, neviete kde by som zohnal náplň do peňaženky?
Nezaraditeľné haluze Havária na križovatke. Z BMW vyskočia štyria frajeri a idú na vyšokovaného dedka v rozsypanej Felícii. „Neblbnite chlapci, ja som starý a nechcem sa biť“ trasľavým hlasom zachraňuje situáciu dôchodca. „Máš pravdu dedo. Dvaja bežte k nemu a budete na jeho strane“ zahlásil jeden z nich. „No ale to zase budeme traja na dvoch“ – dodáva opatrne dedko. „Aha, no tak choďte domov, to si už vybavíme sami“.
Nezaraditeľné haluze Do môjho prvého milióna mi chýba presne 1 000 400 €.
Nezaraditeľné haluze Doktor: Máte chrípkuGoogle: Ebola, rakovina... Mama: To máš všetko z toho, že beháš s holými krížami, neješ polievky a stále si na mobile.
Nezaraditeľné haluze Tak ako všetky cesty vedú do Ríma, tak niekedy aj všetky snahy vedú do prdele.
Nezaraditeľné haluze Dnes majú rodičia aplikácie aj na kontrolu detí. Na nás stačilo písknuť z okna. Keď aplikácie neodpovedala, prebehla aktualizácia na verziu pár faciek.
Nezaraditeľné haluze Aká je najveselšia svetová strana? Ju(c)h!
Nezaraditeľné haluze Chceš sa pritlačiť telo na telo, cítiť dych a uvedomiť si iné vône? Rôzne polohy, dnu, von, spredu, zozadu ... Áno? Tak si nastúp do MHD!
Nezaraditeľné haluze Hovorím dcére. „Podaj mi prosím ťa noviny!“ Ona na to, že som stará škola, a že dnes už ľudia používajú tablet. Podala mi teda tablet. Mucha nemala šancu!
Nezaraditeľné haluze Plánovanie dovolenky: ŽENA povie kam, ŠÉF povie kedy, a BANKA na ako dlho.
Nezaraditeľné haluze V detstve ma varovali, že na mňa budú vonku číhať čudní ľudia, a ponúkať mi sex, drogy a alkohol. Kde dočerta teraz sú?
Nezaraditeľné haluze Najlepšie veci sa udejú keď sa usmeješ ... alebo vyzlečieš.
Nezaraditeľné haluze Nemal si v Paríži problémy so svojou francúzštinou? Ja nie, ale Francúzi áno.
Nezaraditeľné haluze Talent (pod. meno) Schopnosť otvoriť chladničku tak, aby to nikto nepočul.
Nezaraditeľné haluze Kaderníčka (pod. meno) Človek, ktorý nevie, aký je rozdiel medzi 1 cm a 5 cm.
Nezaraditeľné haluze Splnilo sa mi detské želanie, že až vyrastiem, tak nebudem musieť vstávať o siedmej do školy. Teraz vstávam o piatej do roboty.