Nezaraditeľné haluze

Nezaraditeľné haluze Prečo majú ľudia rôzne krvné skupiny? Aby si aj komáre mohli pochutnať na rôznych príchutiach.
Nezaraditeľné haluze Stretnú sa dve kamarátky: Prečo si sa rozišla s manželom? Kvôli úprimnosti. Ako to? Ja som mu povedala, koľko mužov som mala pred ním, a on zase, že koľko žien mal po mne.
Nezaraditeľné haluze Najrýchlejší živočích na svete je určite batoľa, ktoré ho sa opýtaš "Čo to máš panebože v ústach?".
Nezaraditeľné haluze Čudná doba: telefóny bez tlačidiel, chleba bez múky, zima bez snehu, káva bez kofeínu, cukríky bez cukru, pivo bez alkoholu, vzťahy bez lásky, ľudia bez mozgu.
Nezaraditeľné haluze V noci sa mi snívalo o práci, tak som si rovno napísal 6 hodín nadčasov.
Nezaraditeľné haluze Z denníka zamestnanca korporátnej spoločnosti "Žijem v práci, a niekedy si zájdem domov".
Nezaraditeľné haluze Skupinová fotka (slov spoj.) Fotka, na ktorej všetci vyzerajú dobre ... okrem teba.
Nezaraditeľné haluze Prestaň strácať čas presviedčaním iným o tom, že za to stojíš. Venuj ten čas radšej tým, ktorí to vedia.
Nezaraditeľné haluze Meteorológ (podst. meno)  Jediné zamestnanie, kde môžete robiť každý deň v roku a aj tak vás nevyhodia.
Nezaraditeľné haluze Keď si nalepíš mŕtvu osu na dlaň, môžeš dať šéfovi poriadnu facku a predstierať, že si ho práve zachránil bez bolestivých uštipnutím.
Nezaraditeľné haluze Kaktus (podst. meno)  Rastlina, ktorá keď ti uschne, je to znamenie, že sa nedokážeš postarať absolútne o nič.
Nezaraditeľné haluze V zime všetci len hovoria: "Chcem sneh, chcem sneh". Tak si do prdele zoberte mixér, bielka a šľahajte, nie?
Nezaraditeľné haluze Modelová situácia: Idete po ulici a vidíte dvoch slepcov, ako sa zúrivo bijú. Ako ich zastavíte? Stačí zakričať "Vsádzam na toho s tým nožom!"
Nezaraditeľné haluze Stretnú sa dvaja kamaráti: Ako sa máš? Jedným slovom? Dobre. A dvomi? Nie dobre.
Nezaraditeľné haluze Nevadí mi chodiť do práce. Ale serie ma čakať zasratých osem hodín, pokým môžem ísť konečne domov.
Nezaraditeľné haluze Tati, čo sú to peniaze? Peniaze, to je luxusné auto, exotické drinky a krásne ženy synu. A keď peniaze nie sú? To je električka, čaj a tvoja mama.
Nezaraditeľné haluze Nástup na let  (dopíšte rok): Vaša batožina má obsahovať len tie najkrajšie zážitky z minulého roka! Tie smutné a zlé zážitky budú z bezpečnostných dôvodov automaticky z lietadla vyradené! Pripútajte sa a vychutnajte si let ktorý bude trvať 12 mesiacov. Nasledujúce medzipristátia sú zdravie, láska, šťastie a spokojnosť. Vyrazte tou správnou nohou s úsmevom a sebaláskou do nového roka.
Nezaraditeľné haluze Peniaze vraj kazia charakter, jedlo postavu, sex povesť. Len tá práca, tá je bez komentára.
Nezaraditeľné haluze Hláška z 30. decembra: Konečne mám dosť peňazí, aby som nemusel po celý zvyšok roka pracovať!
Nezaraditeľné haluze Vianočný recept:  1kg lásky,  30g šťastia, 20g pusiniek, 10g porozumenia, 2 PL pomaznania, 2 PL pohladenia, štipka nezbednosti,  podľa chuti trpezlivosti, zaliať množstvom zdravia. Všetko dobre premiešajte, upečte a pomaly po častiach ujedajte.