Pre mužov

Pre mužov Aj muži majú city. Napríklad cítia hlad.
Pre mužov Boh vymyslel pôrod, aby žena vedela, aké to je, keď má chlap nádchu.
Pre mužov Chlapi, potrebujem poradiť. Počas hádky mi žena náhle dala za pravdu. Aký je ďalší postup v takej situácii?
Pre mužov Neznášam, keď mi žena ráno povie „Vstávaj, už je dávno ráno, slnko svieti“ A čo ja s tým mám? Čo mám robiť? Fotosyntézu?
Pre mužov Dnes som v práci dostal nové telefónne číslo. Tak som z neho zo srandy napísal manželke „Ahoj cica, si už sama? Mohol by som prísť?“ Odpoveď bola: „Jasné, starý je v robote. Máš nové číslo?“.
Pre mužov Pokiaľ sa počas hádky začne žena smiať, tak vstúpila do takzvaného psycho módu a chystá sa ťa práve zavraždiť.
Pre mužov Najväčší úder pre moje ego bol moment, keď som zistil, že ma má v telefóne uloženého ako „káva zadarmo“.
Pre mužov Žena si kupuje cirokovú metlu. Podáva predavačke peniaze a vedľa stojaci pán sa pýta: „Parkovné?“
Pre mužov Myslím, že množstvu dievčat záleží na objeme vlasov preto, lebo potrebujú schovávať rohy.
Pre mužov Chlap hovorí obsluhujúcemu personálu. Poprosil by som jednu karimatku. To nemáme. Tak jednoručná činky. Ani to nie. A čo prosím vás mate? Predávame tu vodku, rum, pivo, víno ... Ok, tak jednu dvojitú vodku. Potom zopne ruky do modlitby „Bože, ty ale vieš, že som chcel cvičiť“.
Pre mužov „Pani Hríbiková, prečo sa chcete rozviesť?“ „Manžel mi vyčíta, že neviem variť.“ „A čo tá tržná rana na vašej hlave?“ „To mi manžel urobil mojím krehkým jablkovým koláčikom.“
Pre mužov Jano sa v krčme sťažuje: „Milujem ten pocit, keď nájdem v mrazničke téglik zo zmrzliny, otvorím ho a tam perkelt od soboty.“
Pre mužov Leto skončilo. Teraz musia ženy zaujať rozumom.
Pre mužov „Deti, na čo sa to hráte?“„Na mamičku a na ocka.“„To je pekné. A prečo medzi vami sedí ten buldog?“„To je svokra.“
Pre mužov Pri zadnom vchode šteká pes, pri predných dverách šteká manželka a obaja sa dožadujú vpustenia dnu. Komu vyhoviete? Je to na vás, ale keď pustíte dnu psa, prestane štekať!
Pre mužov Najstrašnejšie zviera na svete? Žena na diéte, ktorá prestáva fajčiť a práve to dostala!
Pre mužov Rozišiel som sa s priateľkou. Nemal som na nej rád dve veci: Jej bradu.
Pre mužov Ak ženu vytočíš a ona ti povie: „Rob si čo chceš“. Nikdy si nerob, čo chceš. Proste zostaň stáť, nežmurkaj, nedýchaj, hraj mŕtveho.
Pre mužov Stretnú sa dvaja bývalí spolužiaci. V debate o všetkom možnom padne otázka: Robíš aj nejaký nebezpečný šport? Druhý:  No, občas nesúhlasím s manželkou.
Pre mužov Keď som zistil manželkinu neveru, bol som zdrvený, no obrátil som sa k viere a to mi pomohlo. Konvertoval som na islam a ráno sme ju ukameňovali.