Pre mužov

Pre mužov Žena volá manželovi do práce: „Ach, miláčik, ráno som ti omylom nedala tabletky proti hnačke, ale na upokojenie. Ako si na tom?“ „Posraný, ale spokojný.“
Pre mužov Milujte deti svojej manželky. Možno sú medzi nimi aj vaše.
Pre mužov Keď si 70 ročný bohatý vdovec, tak oveľa rýchlejšie nájdeš partnerku, keď budeš tvrdiť, že už máš 95 rokov.
Pre mužov Tvrdé zistenie: Moje parkovacie miesto má vyššiu hodinovú mzdu, než ja.
Pre mužov Keď sa neoženíš, nikdy sa nedozvieš, aké máš chyby.
Pre mužov Čo váži viac? 50 kilová žena, alebo 50 kíl železa? Žena, pretože ti klamala koľko váži!
Pre mužov On: Láska, aké je heslo na wi-fi? Ona: Predsa dátum nášho výročia. On: ... nevadí, idem si prečítať nejakú knihu.
Pre mužov Chlapík vojde s revolverom do baru. „Kto z vás mal sex s mojou ženou? – zavrčal. V to zaznel odniekadiaľ zozadu starý chrapľavý hlas „Na to nemáš dosť nábojov, kamarát“.
Pre mužov Dcéra: Oci, prečo sú všetky cukríky zabalené do šuštiacich obalov? Otec: Aby sme počuli, ako mamička chudne.
Pre mužov Niektoré ženy sú také skvelé, že vám odpustia, aj keď to nie je vaša vina.
Pre mužov Muž mal pocit, že ho manželka podvádza. Zavolal si taxík, aby prenasledoval auto, v ktorom jeho manželka sedí. Zastavia pred erotickým salónom a vidí, ako jeho žena vbehne dnu. Muž hovorí taxíkarovi: “Tu máte 5 tisíc a prineste mi moju ženu naspäť!” O 5 minúť taxikar vybehne von aj so ženou na rukách, hodí ju do auta. Muž sa pozrie a hovorí: “Ale veď toto nieje moja žena!” Taxikár sa nadýchne a odvetí: “To je moja, teraz idem pre vašu!”
Pre mužov „Tati, čo je prosperita a čo kríza?“ „Synu, prosperita je mercedes, šampanské a milenka. Kríza je MHD, čapované pivo a tvoja mama.“
Pre mužov „Oco, oco, na dvore pristáli ufóni! Sú to naši priatelia alebo nepriatelia?“ „Prečo, Paľko?“ „Lebo mi uniesli babičku.“ „Tak sú to priatelia.“
Pre mužov Jedna legenda hovorí, že existuje žena, ktorá má v zime aj v lete tú istú veľkosť.
Pre mužov Aj muži majú city. Napríklad cítia hlad.
Pre mužov Boh vymyslel pôrod, aby žena vedela, aké to je, keď má chlap nádchu.
Pre mužov Chlapi, potrebujem poradiť. Počas hádky mi žena náhle dala za pravdu. Aký je ďalší postup v takej situácii?
Pre mužov Neznášam, keď mi žena ráno povie „Vstávaj, už je dávno ráno, slnko svieti“ A čo ja s tým mám? Čo mám robiť? Fotosyntézu?
Pre mužov Dnes som v práci dostal nové telefónne číslo. Tak som z neho zo srandy napísal manželke „Ahoj cica, si už sama? Mohol by som prísť?“ Odpoveď bola: „Jasné, starý je v robote. Máš nové číslo?“.
Pre mužov Pokiaľ sa počas hádky začne žena smiať, tak vstúpila do takzvaného psycho módu a chystá sa ťa práve zavraždiť.