Alkoholické

Alkoholické Ak je na fľaške od Coca Coly vrchnák od Fanty, tak je takmer isté, že vnútri je domáca.
Alkoholické Našrot opitý chlapík nastúpi na vlakovej stanici do taxíku a zakričí: „Na vlakovú stanicu.“ Taxikár naštartuje, hneď vypne motor a hovorí: „Tak a už sme na vlakovej stanici.“ Chlapík vyberie z vrecka 10eur, zaplatí a strelí taxikárovi jednu po papuli. Šokovaný taxikár chce vysvetlenie: „To za čo bolo, preboha??“ Nabudúce nechoď tak rýchlo!!!
Alkoholické Minule som išol v Prešove ma jedno pivo a zobudil som še v Prahe na stanici... Sú veci, ktoré s kofolou prosce nezažiješ.
Alkoholické Ver mi, vieš tancovať. Tvoja vodka.
Alkoholické Alkohol = tekutá verzia Photoshopu.
Alkoholické Údržbár dokončil prácu. „Koľko?” pýta sa babka. „Dajte fľašu borovičky.” „A nechcete radšej peniaze?” „Nie, peniaze nie, peniaze by som prepil.”
Alkoholické Lojzo sa ráno zobudí s príšernou bolesťou hlavy a hovorí: „Je mi strašne zle! Včera mi musel niekto niečo dať do vína, rumu, piva alebo borovičky.“
Alkoholické Nejem, aby som žil. Jem, aby som nepil na prázdny žalúdok.
Alkoholické Abstinujúcí Slovák na východniarskej rodinnej oslave „Keby som bol homosexuálny černoch v eskimáckom oblečení, tak by som asi zapadol lepšie“
Alkoholické Vodka s ľadom poškodzuje obličky. Rum s ľadom pečeň. Gin s ľadom srdce. Whisky s ľadom mozog. Je to možné, že ľad je taký škodlivý?
Alkoholické Kamarát mi daroval fľašu dobrej slivovice. Bál som sa, že ju rozbijem, tak som ju radšej hneď vypil. A dobre som urobil, lebo cestou domov som z bicykla 9-krát spadol!
Alkoholické Neodkladaj na zajtra to, čo možno vypiť dnes!
Alkoholické Inteligentný človek sa musí čas od času opiť, aby prežil tých bláznov okolo.
Alkoholické Rozbije sa okno na krčme a dnu vletí valček na cesto, Krčmár sa postaví a hovorí. Fero, došla ti esemeska.
Alkoholické Dal som si v bare pár pív, tak som šiel domov autobusom. Možno vám to nepripadá zaujímavé, ale nikdy predtým som autobus nešoféroval.
Alkoholické Káva spôsobuje agresivitu! Včera som si dal jedenásť pív a žena si dala doma dve kávy. Neviete si predstaviť, aká bola po tých dvoch kávach agresívna, keď som prišiel domov! A ja som bol po jedenástich pivách v úplnej harmónií.
Alkoholické Tip na čistenie s vodkou. Vyskúšal som to a naozaj to funguje. Sadol som si na gauč a otvoril fľašu vodky. Po každom odpití bol byt čistejší a krajší.
Alkoholické Drink týždňa: Východniarske mojito - borovička s kôprom
Alkoholické V Rusku chodí chlapík po cintoríne a číta stuhy na vencoch: Od manželky, Od pracovného kolektívu, Od svokry, Od vedenia podniku... Takto pochodí všetky hroby a nakoniec si vydýchne: - To je dobre. Od vodky neumrel nikto!
Alkoholické Na Morave dostali policajti nový príkaz, strážiť pri pivničkách vodičov. Tak hliadkujú a vidia, ako jeden strýco ťažko nastupuje do auta a rozbehne sa. Policajt ho zastaví. Podá mu tester, aby mu do neho dýchol. Strýc si fúkne a policajt vyvalí oči. Na displeji naskočí 2,45 promile. Strčí ho strýcovi pred oči. "Tož, co na to říkáte strýcu!!!" Strýc sa pozrie a vraví:" Kurňa, stará mňa zabije, tři čtvrtě na tři a já eště nejsu doma."