Alkoholické

Alkoholické Abstinujúcí Slovák na východniarskej rodinnej oslave „Keby som bol homosexuálny černoch v eskimáckom oblečení, tak by som asi zapadol lepšie“
Alkoholické Vodka s ľadom poškodzuje obličky. Rum s ľadom pečeň. Gin s ľadom srdce. Whisky s ľadom mozog. Je to možné, že ľad je taký škodlivý?
Alkoholické Kamarát mi daroval fľašu dobrej slivovice. Bál som sa, že ju rozbijem, tak som ju radšej hneď vypil. A dobre som urobil, lebo cestou domov som z bicykla 9-krát spadol!
Alkoholické Neodkladaj na zajtra to, čo možno vypiť dnes!
Alkoholické Inteligentný človek sa musí čas od času opiť, aby prežil tých bláznov okolo.
Alkoholické Rozbije sa okno na krčme a dnu vletí valček na cesto, Krčmár sa postaví a hovorí. Fero, došla ti esemeska.
Alkoholické Dal som si v bare pár pív, tak som šiel domov autobusom. Možno vám to nepripadá zaujímavé, ale nikdy predtým som autobus nešoféroval.
Alkoholické Káva spôsobuje agresivitu! Včera som si dal jedenásť pív a žena si dala doma dve kávy. Neviete si predstaviť, aká bola po tých dvoch kávach agresívna, keď som prišiel domov! A ja som bol po jedenástich pivách v úplnej harmónií.
Alkoholické Tip na čistenie s vodkou. Vyskúšal som to a naozaj to funguje. Sadol som si na gauč a otvoril fľašu vodky. Po každom odpití bol byt čistejší a krajší.
Alkoholické Drink týždňa: Východniarske mojito - borovička s kôprom
Alkoholické V Rusku chodí chlapík po cintoríne a číta stuhy na vencoch: Od manželky, Od pracovného kolektívu, Od svokry, Od vedenia podniku... Takto pochodí všetky hroby a nakoniec si vydýchne: - To je dobre. Od vodky neumrel nikto!
Alkoholické Na Morave dostali policajti nový príkaz, strážiť pri pivničkách vodičov. Tak hliadkujú a vidia, ako jeden strýco ťažko nastupuje do auta a rozbehne sa. Policajt ho zastaví. Podá mu tester, aby mu do neho dýchol. Strýc si fúkne a policajt vyvalí oči. Na displeji naskočí 2,45 promile. Strčí ho strýcovi pred oči. "Tož, co na to říkáte strýcu!!!" Strýc sa pozrie a vraví:" Kurňa, stará mňa zabije, tři čtvrtě na tři a já eště nejsu doma."
Alkoholické Bavia sa tri manželky: „Ten môj hrá futbal a je taký rýchly, že ho nikto nedobehne!“ chváli sa prvá. Druhá sa nedá zahanbiť a hovorí: „Môj manžel je tiež futbalista a ten zakaždým vypáli takú šupu, že brankár v momente leží!“ Tretia sa len usmeje a mávne rukou: „Ach ženy! Keď vypáli môj muž, tak leží celé mužstvo aj celý štadión.“ „Čože? A za koho kope?“ „On nekope, on páli slivovicu!“
Alkoholické V Michalovciach otvorili nový pivovar. Poslali vzorku nového piva do Prahy na chuťové zhodnotenie. Za dva týždne im príde rozbor z týmto hodnotením. “Vaša kobyla je zdravá“
Alkoholické Pijem preto, lebo človek má robiť to, čo mu ide najlepšie.
Alkoholické Dedo príde k lekárovi: „Pán doktor, veľmi sa mi trasú ruky.“ „Zrejme veľa pijete.“ „Ale kdeže, pán doktor, veď všetko vylejem.“
Alkoholické Nie som alkoholik, mám len príliš veľa udalostí, ktoré chcem osláviť.
Alkoholické Hovorí sa, že pitie mlieka ťa posilní. Vypi päť pohárov mlieka a skús pohnúť stenou. Nejde? Teraz vypi päť pohárov vodky ... a stena sa hýbe sama!
Alkoholické V rozprávke hovoria zvieratá ako ľudia. V krčme to býva naopak.
Alkoholické Jeden chlap vedel uhádnuť podľa chuti vína, aké je a ktorý je to ročník. Naliali mu do pohára, vypil a vraví: Muškát otonel, ročník 1975. Vypil druhý pohárik a vraví: Veltlín zelený, ročník 1960. Postupne vypil ešte pár pohárov a vždy uhádol. Kamaráti ho chceli dobehnúť, tak dali pohár jednej babe, tá sa do neho tajne vymočila. Potom podali pohár chlapíkovi a ten chvíľu rozmýšľal a potom povedal: Marie P., Vodičkova 11, Praha 1.