Blondínečky vypatlané

Blondínečky vypatlané Blondínka nastúpi do základnej školy ako nový školský psychológ. Hneď prvý deň si všimne chlapca, ktorý namiesto toho, aby behal po ihrisku s ostatnými, stojí sám na mieste.Podíde k nemu a pýta sa:„Si v poriadku?“„Áno, je mi fajn.“„Tak prečo tu stojíš sám a nehráš sa s loptou s ostatnými?“„Lebo som brankár.“
Blondínečky vypatlané Blondína zastaví na čerpacej stanici natankovať.„Koľkooktánový benzín dáme, 95 alebo 98?“„Prečo, tohoročný nemáte?“
Blondínečky vypatlané Čo vznikne skrížením sibírskeho huskyho a blondínky? Buď strašne sprostý pes, alebo mrazuvzdorná štetka.
Blondínečky vypatlané Policajný major si chce vyskúšať tri blondínky zo svojho oddelenia. Vyberie z kartotéky fotku muža a hovorí im: "Urobíme si test, toto je páchateľ. Nájdite na ňom nejaké poznávacie prvky, podľa ktorých by sme ho mohli vystopovať" Obráti sa k prvej blondínke, tá sa tuho zahladí na fotku a hovorí: "To je ľahké, spoznáme ho podľa toho, že má iba jedno oko." Major na to: "Ty hlúpa, to je fotka z profilu, jasné, že je vidno iba jedno oko." Obráti sa k druhej blondínke, tá sa tuho zahladí na fotku a hovorí: "To je ľahké, spoznáme ho podľa toho, že má iba jedno ucho." Teraz už nasratý major: "Vy blondínky ste naozaj tak blbé, však to je fotka z profilu, jasné, že je vidno iba jedno ucho." Obráti sa k tretej blondínke, tá sa tuho zahladí na fotku a hovorí: "To je ľahké, spoznáme ho podľa toho, že nosí kontaktné šošovky." Major: hmmm, výborný postreh. Idem sa pozrieť do archívu a overím jeho spis." Keď sa s úsmevom vráti z archívu, hovorí: "Naozaj nosí kontaktné šošovky, ako si na to prišla?" Blondínka na to: "No, keď má jedno oko a jedno ucho, tak nemôže nosiť klasické okuliare."
Blondínečky vypatlané Zlodej kradne blondínke z kabelky a pýta sa jej: „Aké máte heslo na mobil?“ Blondínka: „1243.“ Zlodej: „A prečo toto číslo? Blondínka: „Pretože je to aj môj PIN na platobnú kartu.“
Blondínečky vypatlané Rozhovor medzi blondínkami: Počula som, že k nám príde z juhu teplá vlna. Nehovor. To som zvedavá, po čom budú predávať jedno klbko.
Blondínečky vypatlané Pekná kabelka, koľko si za ňu dala? Päťkrát.
Blondínečky vypatlané Blondínka píše kamarátke SMS : „38,5! Všetko ma bolí!“ Kamarátka odpovedá. „Tak si nájdi niekoho s kratším...“
Blondínečky vypatlané Ako zabavíte blondínku na celý deň? Postavíte ju pred zrkadlo a poviete jej, aby hrala kameň – papier - nožnice, až pokým nevyhrá.
Blondínečky vypatlané Blondínka príde na maškarný ples úplne nahá. - To má byť maska? - Áno! Som tu za husle. Párkrát si vrznem a pôjdem domov.
Blondínečky vypatlané Jedna blondínka hovorí druhej: - Môj frajer ma včera zneužil! - Preboha a to už ako? - pýta sa druhá. - To vieš. Pozvala som ho na byt a on sa najedol, napil a potom si jednoducho odišiel!
Blondínečky vypatlané V autoškole pre blondínky: Vedeli ste o tom, že na každom volante je schovaná tajná páčka, ktorú keď potlačíte hore alebo dole, tak vykúzlite svetlo na ľavej alebo pravej strane vozidla? Legendy vravia, že tak dáte ostatným motoristom najavo, kam chcete ísť!
Blondínečky vypatlané Na zaoceánskej výletnej lodi si krásna blondínka písala denníček. 1. deň: Stretla som kapitána, je úžasný. 2. deň: Kapitán na pozval k svojmu stolu. 3. deň: Kapitán mi povedal, že pokiaľ sa s ním nevyspím, tak potopí loď. 4. deň:  Zachránila som život všetkým cestujúcim.
Blondínečky vypatlané "Mama, mama, našla som 50 euro!" "Ja som v tvojich rokoch nachádzala stovky. A opráš si to seno zo sukne."
Blondínečky vypatlané Blondínka v autoškole sadne do auta a spustí: „Tak toto je bezpečnostný pás, treba sa ním pripútať Ááá, prevodová páka, rozumiem, na radenie rýchlosti. Ááá, volant, rozumiem, bez neho by sme nemohli ísť do zákruty. Ááá, kľúčik v spínači, rozumiem, ním naštartujem motor.“ Zrazu jej skĺzne zrak na podlahu. Chvíľu je ticho a potom povie: „A máme problém. Tu sú tri pedále a ja mám iba dve nohy!“
Blondínečky vypatlané Blondínka príde so psom k veterinárovi a prosí: „Pozrite sa, pán doktor, čo mu len môže byť? Dávam mu všetko, čo pes potrebuje k správnej výžive - ale on stále nežerie a nežerie a nežerie... Veterinár sa pozrie na psa a hovorí blondínke: "On papať ani nebude, lebo je vypchatý, vypchatý a vypchatý."
Blondínečky vypatlané Blondínka volá priateľovi na mobil a miesto neho sa jej ozve ženský hlas: "Účastník je momentálne dostupný, zavolajte neskôr prosím." "A tebe dostupný je, ty mizerná štetka?"
Blondínečky vypatlané Blond slečna vypisuje dotazník, pri kolónke ,,pohlavie'' sa zamyslí a potom napíše... vyholené.
Blondínečky vypatlané Vzdychla si jedna blondínka: „Nik nechce uveriť, že som panna, a pritom by mi stačilo, keby si to každý aspoň raz overil.“
Blondínečky vypatlané Čo robí blondínka s nožom v bruchu? Zabíja hlad.