Blondínečky vypatlané

Blondínečky vypatlané Na zaoceánskej výletnej lodi si krásna blondínka písala denníček. 1. deň: Stretla som kapitána, je úžasný. 2. deň: Kapitán na pozval k svojmu stolu. 3. deň: Kapitán mi povedal, že pokiaľ sa s ním nevyspím, tak potopí loď. 4. deň:  Zachránila som život všetkým cestujúcim.
Blondínečky vypatlané "Mama, mama, našla som 50 euro!" "Ja som v tvojich rokoch nachádzala stovky. A opráš si to seno zo sukne."
Blondínečky vypatlané Blondínka v autoškole sadne do auta a spustí: „Tak toto je bezpečnostný pás, treba sa ním pripútať Ááá, prevodová páka, rozumiem, na radenie rýchlosti. Ááá, volant, rozumiem, bez neho by sme nemohli ísť do zákruty. Ááá, kľúčik v spínači, rozumiem, ním naštartujem motor.“ Zrazu jej skĺzne zrak na podlahu. Chvíľu je ticho a potom povie: „A máme problém. Tu sú tri pedále a ja mám iba dve nohy!“
Blondínečky vypatlané Blondínka príde so psom k veterinárovi a prosí: „Pozrite sa, pán doktor, čo mu len môže byť? Dávam mu všetko, čo pes potrebuje k správnej výžive - ale on stále nežerie a nežerie a nežerie... Veterinár sa pozrie na psa a hovorí blondínke: "On papať ani nebude, lebo je vypchatý, vypchatý a vypchatý."
Blondínečky vypatlané Blondínka volá priateľovi na mobil a miesto neho sa jej ozve ženský hlas: "Účastník je momentálne dostupný, zavolajte neskôr prosím." "A tebe dostupný je, ty mizerná štetka?"
Blondínečky vypatlané Blond slečna vypisuje dotazník, pri kolónke ,,pohlavie'' sa zamyslí a potom napíše... vyholené.
Blondínečky vypatlané Vzdychla si jedna blondínka: „Nik nechce uveriť, že som panna, a pritom by mi stačilo, keby si to každý aspoň raz overil.“
Blondínečky vypatlané Čo robí blondínka s nožom v bruchu? Zabíja hlad.
Blondínečky vypatlané Blondína stojí na ulici a úpenlivo plače. Podíde k nej jeden pán a pýta sa, čo sa stalo. „Stratil sa mi nemecký ovčiak!“ „Nebojte sa, to je múdry pes, on príde domov.“ Blondína sa ešte viac rozplače: „A čo ja?“
Blondínečky vypatlané Chlapík vezme slečnu do auta a tá sa po chvíli pýta: "Jééééj, a čo je to vlastne za auto?" "No, to je 5kove BMW..." "Ahaaaa, a zoznámiš ma s Peťkom?"
Blondínečky vypatlané Dve blondínky hrajú šach. Góóól! To neni tenis, ty krava!
Blondínečky vypatlané Dve blondínky sa túlajú po lese už vyše štyri hodiny, zrazu jedna povie: "Ja už som unavená, kašlime na to, zoberme neozdobený! (vianočný stromček)
Blondínečky vypatlané Blondínka sa vezie taxíkom. Pri vystupovaní sa pýta: Koľko platím? 8 euro milostivá. Oúúú, ale ja mám iba 7. Tak viete čo? Zacúvajte mi o jedno euro naspäť!
Blondínečky vypatlané Blondína píše svojmu chlapcovi SMS: Miláčik zabudol si si u mňa mobil.. Láska? Prečo neodpisuješ ?! Odpíš! Fajn, ako chceš, je koniec!!
Blondínečky vypatlané Blondínka píše inzerát: Som pekná, milá a viem dobre variť. Ak máš záujem, volaj na Nokia 3300!
Blondínečky vypatlané Šéf hladká svoju blonďatú sekretárku po prsiach a mysli si: Ech, keby si aspoň polovicu z toho mala v hlave.
Blondínečky vypatlané Príde blondínka do internetového centra a chce poslať matke email. Zamestnanec jej zo srandy oznámi, že to bude stáť 300 €. Lenže blondínka toľko peňazí so sebou nemá, ale že je ochotná urobiť všetko preto, aby mohla matke mail poslať. Muž zdvihne obočie a pýta sa: 'Naozaj všetko?' 'Áno', ona na to. 'No tak poďte so mnou.' Blondínka za ním vzorne cupitá dozadu. 'Poďte ďalej,' hovorí jej a zároveň zatvára dvere. Potom nariadi, aby si kľakla, otvorila jeho rázporok a vybrala ho... Tak to blondínka vzorne vykoná, chytí jeho penis do oboch rúk a čaká. Muž zatvorí oči a rozkáže: 'No, prosím, pokračujte!' Ona pomaly priblíži svoje ústa k jeho penisu a ticho zašepká: 'Ahoj mami, počuješ ma?'
Blondínečky vypatlané Koľko má blondínka v sebe spermií? Ako dospelý chlap.
Blondínečky vypatlané Ako oklamete blondínku vo vlaku? Zakričíte: „Pripútajte sa, začína sa turbulencia!“
Blondínečky vypatlané Blondínka sa ráno zobudí. Sadne si na posteľ, nahodí tupý výraz a zadíva sa do diaľky. Takto sedí hodinu, dve, tri... Na obed sa otvoria dvere, do izby vojde jej matka a pýta sa: „Monika, čo robíš?“ Blondínka si s úľavou buchne po čele a skríkne: „Ahá, Monika!“